خانه » اصطلاحات رایج » Vario Speed Plus چیست؟

Vario Speed Plus چیست؟

تکنولوژی مدرن امروز، سخت انجام شدن کارهای گذشته را از یادها برده است و در دهه‌های اخیر با ماشینی شدن کارها، بخش عظیمی از فعالیت‌های روزمره ما با سرعت و به سادگی صورت می‌گیرند.
با ورود دستگاه‌های مختلف زندگی رنگ و بویی تازه به خود گرفته و ما انجام عمده‌ی کارهایمان را با خیالی آسوده به این دستگاه‌ها می‌سپاریم. یکی از این دستگاه‌ها که دیگر وجود آن در هر خانه‌ای ضرورت دارد ماشین ظرفشویی است. امروزه ماشین‌های ظرفشویی نقش پر رنگی را در آشپزخانه و مهمانی‌های ما ایفا می‌کنند بدون هیچ دلواپسی می‌توانیم شستن تمامی ظروف کثیف خود را با این دستگاه انجام داده و به کارهای دیگر خود رسیدگی کنیم.

تکنولوژی ماشین‌های ظرفشویی برای نخستین بار توسط شرکت بوش وارد بازار لوازم خانگی شد و پس از آن شرکت‌های دیگر ماشین ظرفشویی با برند خود را تولید و عرضه کردند. یک ماشین ظرفشویی دارای برنامه‌های مختلف شستشو است که تعدادی برنامه اصلی و تعدادی برنامه‌ی ویژه را شامل می‌شود.
شرکت بوش با توجه به نیاز مصرف کنندگانش چند برنامه منحصر به فرد را در ماشین‌های ظرفشویی خود جای داده است یکی از این برنامه‌ها، برنامه‌ای به نام Vario Speed Plus است.

عملکرد vario speed pluse

نحوه عملکرد Vario Speed Plus

هر یک از برنامه‌های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی زمان مشخصی را به خود اختصاص می‌دهند که به طور میانگین حدودا ۲ الی ۳ ساعت، زمان برای شستشوی ظروف داخل ماشین نیاز است.

گاهی این نیاز احساس می‌شود که ظروف داخل ماشین ظرفشویی در مدت زمان کوتاه‌تری شسته شوند، به خصوص در مهمانی‌ها که ظروف زیادی جمع می‌شود، این مورد شدیدا احساس خواهد شد. شرکت بوش در بین برنامه‌های ویژه ماشین‌های ظرفشویی خود، برنامه Vario Speed Plus را گنجانده است تا با انتخاب این برنامه زمان شستشو را بتوان کاهش داد.
برنامه Vario Speed Plus می‌تواند تا ۵۰٪ زمان شستشوی ظروف را کاهش دهد. با انتخاب برنامه اصلی شستشو و پس از آن زدن دکمه Vario Speed Plus شستشوی ظروف داخل ماشین با همان کیفیت اما در زمانی کوتاه‌تر انجام خواهد شد.

vario speed pluse

نتیجه گیری:

اگر از شستن ظروف خود با دست و آسیب مواد شوینده شیمیایی خسته شده‌اید با خرید ماشین ظرفشویی مشکل شما برطرف خواهد شد و از شستن ظروف رهایی خواهید یافت. در بین ماشین‌های ظرفشویی در برندهای مختلف و کیفیت‌های متفاوت به شما ظرفشویی‌های بوش را پیشنهاد می‌کنیم که در نوع خود بهترین هستند. ماشین‌های ظرفشویی بوش با طراحی خاص و برنامه‌های شستشوی متفاوت، کار شستن ظرف‌ها را برای مصرف کنندگان خود بسیار آسان نموده است. بر طبق این مقاله، اگر زمان شستن ظروف با ماشین ظرفشویی برای شما حائز اهمیت است و می‌خواهید در مهمانی‌ها در مدت زمان کوتاه‌تری ظروف تمیز را در دسترس داشته باشید حتما به ویژگی Vario Speed Plus در برنامه‌های ماشین ظرفشویی که قصد خرید آن را دارید توجه فرمایید.
برای مشاهده مدل‌های مختلف ماشین ظرفشویی دارای برنامه Vario Speed Plus روی دکمه زیر کلیک کنید:

ماشین‌های ظرفشویی مجهز به Vario Speed Plus

مطلب پیشنهادی

pro tex چیست؟

Protex در لباسشویی AEG چیست؟

همچون دیگر لوازم خانگی که امروزه بسیار پیشرفته شدند و امکانات گوناگونی بر روی آنها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *