خانه » اصطلاحات رایج » Sensor Logic در ظرفشویی آاگ چیست؟

Sensor Logic در ظرفشویی آاگ چیست؟

سال‌های بسیاری است که محصولات آاگ در دسترس و مصرف ما هستند و از نظر کیفیت و کارایی توانسته‌اند جایگاه خوبی را در ذهن‌ها داشته باشند. مصرف کنندگان بسیاری که دستگاه‌های مختلف آاگ را در خانه خود مورد استفاده قرار دادند از کیفیت بالا و کارایی فوق‌العاده آن همیشه رضایت داشتند.این برند ایتالیایی نیز همچون سایر برندها برای همگام شدن با تکنولوژی، در دستگاه‌های خود فن‌آوری‌های مختلفی را قرار داده است تا استفاده از این دستگاه‌ها هم به صرفه و هم فراتر گردد.

شاید این تصور اشتباه به وجود آید که با استفاده از ظرفشویی مصرف برق و آب بیشتر می‌شود و این دستگاه به صورت بهینه از این منابع استفاده نمی‌کند. این دستگاه‌ها از بدو ورودشان تغییرات بسیاری داشتند و روز به روز هم این تغییرات ادامه دارد تا استفاده از آنها مقرون به صرفه و آسان باشد. امروزه تکنولوژی‌های جدیدی که بر روی ظرفشویی‌های مختلف قرار دارند این تصور اشتباه را رد کردند و با استفاده از آنها متوجه مصرف بهینه و آسان شدن کارها خواهیم بود.

Sensor Logic یکی از این فن‌آوری‌های به کار رفته شده در ظرفشویی‌های AEG است که در این مقاله قصد داریم بیشتر با آن آشنا شویم و نحوه کارایی آن را مرور نماییم.

sensorlogic چیست؟

نحوه عملکرد Sensor logic

سنسورها و قطعات مختلفی در روند شستشو دخیل هستند تا نتایج شستشوی بی نقصی را به ارمغان آورند. ویژگی Sensor logic که در مدل‌های جدید به کار رفته شده است کمک می‌کند تا دستگاه هوشمندتر عمل کند. این فن‌آوری به این صورت عمل می‌کند که با توجه به میزان ظروفی که داخل دستگاه قرار داده شده دما و روند شستشو را تنظیم می‌کند. در واقع سنسور اندازه‌گیری به کار رفته شده در ظرفشویی آاگ این تشخیص را بر عهده دارد و تعداد ظروف را سنجیده و تنظیمات لازم برای شستشو پس از آن صورت گرفته می‌شود. در شستشوی کوتاه و زمانی که مقدار ظروف داخل دستگاه کم بوده دمای آب با سرعت بیشتری افزایش می‌یابد و در شستشوی بلند مدت و زمانی که مقدار ظروف داخل دستگاه زیاد است افزایش دمای آب به آهستگی صورت می‌گیرد. سیستم Sensor Logic به استفاده بهینه از آب و انرژی نیز کمک فراوانی خواهد کرد چرا که با توجه به میزان ظروف از این منابع استفاده می‌نماید که هم در هزینه‌های و هم در حفاظت از منابع زیست محیطی اثر گذار بوده است.

نتیجه‌گیری:

همانطور که در این مقاله نیز عنوان شد تکنولوژی‌های مختلفی بر روی دستگاه‌ها قرار داده شده تا استفاده را برای ما آسان و از سوی دیگر مقرون به صرفه کنند. ظرفشویی‌های آاگ یکی از این دستگاه‌هاست که با علاوه‌بر آسان شدن شستن ظروف با آنها فن‌آوری‌هایی در آنها قرار داده شده که کمک می‌کند از هدر رفتن آب و انرژی برق جلوگیری شود. یکی از این فن‌آوری‌ها Sensor Logic است که با توجه به میزان ظروف قرار گرفته در دستگاه زمان و دمای شستشو را تنظیم می‌کند. شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر با مدل‌هایی که دارای این ویژگی منحصر به فرد هستند آشنا شوید.

مشاهده محصولات

مطلب پیشنهادی

insta view چیست؟

Insta View در یخچال ساید چیست؟

با توجه به اینکه روز به روز نیازهای افراد در حال تغییر است و کارها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *