خانه » اصطلاحات رایج » Protex در لباسشویی AEG چیست؟

Protex در لباسشویی AEG چیست؟

همچون دیگر لوازم خانگی که امروزه بسیار پیشرفته شدند و امکانات گوناگونی بر روی آنها قرار گرفته، در ماشین‌های لباسشویی آاگ نیز تغییراتی صورت گرفته که در تولیدات جدید این شرکت ایتالیایی این تحولات دیده می‌شوند. مدل‌های جدید با ظاهری جذاب به کمک پنل کنترل توانسته دسترسی آسان‌تری به برنامه‌های دستگاه را فراهم آورد و به طور کلی استفاده از این ماشین لباسشویی را آسان و لذت‌بخش کند همچنین قرارگیری تکنولوژی‌های گوناگون سبب شده کیفیت شستشوی این دستگاه نسبت به گذشته ارتقا یابد.
شاید به هنگام مشاهده مدل‌های جدید این دستگاه، با واژه‌های بیگانه بسیاری رو به رو شویم که نیازمند این هستند که کارایی آنها برای ما روشن شود تا علاوه‌بر آشنایی بیشتر با این لباسشویی آگاه شویم که این امکانات متناسب با نیاز ما هست یا نه. از میان اصطلاحات و امکانات بسیار لباسشویی‌های آاگ، واژه Protex شاید برای همه ما آشنا باشد که از آن چندان ندانیم. در این مقاله سعی داریم با پرداختن به این ویژگی، از آن بیشتر دانسته و با کارایی آن آشنا شویم.

pro tex در ماشین لباسشویی AEG

کارایی و نحوه عملکرد Protex

همه‌ی ما شستشوی انواع پارچه و لباس‌های خود را به ماشین‌های لباسشویی می‌سپاریم اما گاهی برخی از الیاف وجود دارند که برای از بین نرفتن بافت و تاروپودشان مجبوریم آنها را با دست بشوییم تا آسیب کمتری به آنها وارد شود. شرکت آاگ برای شستن این الیاف حساس با ماشین‌های لباسشویی نیز چاره‌ای اندیشیده و با قرار دادن تکنولوژی Protex در لباسشویی‌های خود این مشکل را برطرف کرده است.

درام یا دیگ شستشوی لباسشویی آاگ، دارای حفره‌های بسیاری است که سایز این حفره در مدل‌های جدید آن کاهش یافته و از سوی دیگر تعداد آنها نسبت به گذشته زیادتر شده است. بیش از ۱۷۰۰ حفره در داخل درام این دستگاه قرار دارد که مانند جکوزی‌های کوچک عمل می‌کنند و سبب می‌شوند تا در هنگام شستشو جریان آب و مواد شوینده به طور یکنواخت به لباس‌ها برسند. این ویژگی به قدرت پاک‌کنندگی بهتر کمک بسیاری خواهد کرد.

از سویی دیگر حرکات درام شستشو در حین شستن لباس‌ها بسیار آهسته و آرام بوده که این حرکات آرام کمک می‌کنند تا حفاظت ویژه‌ای از الیاف لباس‌ها به وجود آید. با وجود این ضربه‌های کم و آرام در حین شستشو به راحتی و با آسودگی خاطر می‌توانید تمامی لباس‌های ظریف و حساس همچون پارچه‌های پشمی و ابریشمی را با ماشین لباسشویی آاگ بشویید بدون آن که کوچک‌ترین آسیبی به آنها وارد شود.

نکته بسیار حائز اهمیت در تکنولوژی Protex دقت بالای شستشو توسط آاگ است که باعث شده کشیده شدن پوشاک در حین شستشو به حداقل برسد اما با قدرت پاک کنندگی بالایی لباس‌ها و پارچه‌ها تمیز و لطیف شوند.

فواید وجود Protex در لباسشویی AEG

  • امکان شستشوی لباس‌های ابریشمی و ظریف
  •  امکان شستشوی لباس‌های پشمی و بافتنی
  • جلوگیری از کشیده شده الیاف لباس
  • حفاظتی منحصر به فرد از پوشاک در نتیجه نو ماندن آنها

بنابراین به یاری فن‌آوری Protex، با خیالی آسوده همه نوع پارچه و الیافی را قادر خواهید بود به کمک این ماشین لباسشویی ایتالیایی بشویید و از شستن با دست لباس‌های ظریف رها شوید.

pro tex در لباسشویی آاگ

نتیجه‌گیری:

امروزه لباس‌ها و پارچه‌هایی که مورد استفاده ما هستند بسیار متنوع بوده و برای محافظت از هر کدام شرایط خاصی وجود دارد که در هنگام شستشو و اتو کشی باید به این شرایط نگهداری توجه کرد. اغلب ما پوشاک و پارچه‌های ظریف و حساس خود را با دست می‌شوییم تا آسیبی به آنها وارد نشود که البته شستن با دست این پارچه کاری دشواری است به خصوص زمانی که تمامی لباس‌های خود را با ماشین لباسشویی بشوییم و نتوانیم شستن آنها را به این دستگاه بسپاریم. برای حل نمودن این مشکل شرکت آ ا گ در مدل‌های جدید لباسشویی‌های خود تکنولوژی Pro Tex را قرار داده تا شستشوی محافظت شده‌ای را برای انواع پارچه و لباس به ارمغان آورد. وجود حفره‌های کوچک بسیار و حرکات آرام و آهسته دیگ این حفاظت منحصر به فرد و فوق العاده را به وجود خواهد آورد. برای آنکه بتوانید با مدل‌هایی از ماشین لباسشویی AEG که دارای ویژگی Protex هستند می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده محصولات

مطلب پیشنهادی

insta view چیست؟

Insta View در یخچال ساید چیست؟

با توجه به اینکه روز به روز نیازهای افراد در حال تغییر است و کارها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *