خانه » اصطلاحات رایج » OKOPower چیست؟

OKOPower چیست؟

ماشین لباسشویی یکی از پر کاربردترین لوازم خانگی است که برای شستشو و خشک کردن لباس‌هایمان در خانه به آن نیازمندیم. شرکت‌های سازنده انواع ماشین‌های لباسشویی، برنامه‌های منحصر به فردی را برای مصرف کنندگان این محصول در نظر گرفته‌اند تا روز به روز با ارتقا آنها استفاده را آسان نمایند.

در حوزه لوازم خانگی، برند آاگ یکی از خوشنام‌ترین برندها شناخته شده است. AEG محصولات متنوعی را با کیفیتی فوق‌العاده عرضه کرده که یکی از محصولات با کیفیت آن، ماشین‌های لباسشویی آ ا گ است. افرادی که از این برند استفاده کرده‌اند با کیفیت بالا و طراحی بسیار زیبای محصولات آن آشنایی کامل دارند. طراحی و کیفیت لباسشویی‌های آاگ نیز از این موضوع مستثنی نیست. این دستگاه پر کاربرد با طراحی منحصر به فردی که داراست با حضورش جلوه‌ی خاصی به آشپزخانه می‌بخشد.
همانند سایر لباسشویی‌ها، آاگ نیز دارای تکنولوژی و برنامه‌های متفاوتی است که روند شستشو را برای مصرف کنندگان سهل و آسان نموده و از سویی دیگر تکنولوژی‌های متنوع، شستشوی انواع پارچه‌ها را امکان پذیر می‌کند. یکی از این تکنولوژی‌های بی نظیر OKOPower است که در اکثر برنامه‌های ماشین لباسشویی آاگ وجود دارد.

کاربرد okopower

کارکرد OKOPower در ماشین لباسشویی AEG

در برخی از خانواده‌ها هر روز لباس‌های کثیف برای شستشو جمع خواهند شد. اگر پس از چند روز حجم لباس‌ها زیاد باشد با یک مرتبه روشن شدن ماشین لباسشویی نمی‌توان کلیه لباس‌ها را شست در این شرایط دو را پیش رو است:

  • چندین مرتبه دستگاه را برای شستشو روشن کرد، این کار زمان بسیار زیادی از ما می‌گیرد.
  •  لباس‌های اندک را هر روز بشوییم.

در لباسشویی‌های معمولی برای شستن لباس‌هایی با مقدار کم برنامه خاصی وجود ندارد و همانند سایر برنامه‌ها به همان میزان زمان، آب و برق برای شستشوی لباس‌های کم صرف خواهد شد که این موضوع از نظر اقتصادی و مصرف انرژی به صرفه نخواهد بود و از طرفی دیگر هم ممکن است که ما در موقعیتی نیاز فوری به لباس تمیز پیدا کنیم.
لباسشویی آاگ با افزودن برنامه‌‌ی OKOPower به برنامه‌های ماشین‌های لباسشویی خود این مشکل را برطرف نموده‌است. با وجود این برنامه می‌توانید تا سقف ۳ کیلوگرم لباس کثیف را تنها در ظرف یک ساعت با دمای ۳۰ درجه ساتی گراد بشویید.

کیفیت شستشو در تکنولوژی OKOPower نسبت به زمان طولانی شستشو ماشین لباسشویی آاگ هیچ تغییری نخواهد کرد و کلیه لباس‌ها با کیفیت بسیار بالایی در مدت یک ساعت شسته می‌شوند. با وجود این برنامه در مواقع ضروری به راحتی البسه خود را در زمان کوتاه‌تری برای استفاده در دسترس خواهیم داشت. از دیگر  محسنات برنامه OKOPower صرفه جویی در مصرف آب و برق است که دستگاه به نسبت لباس‌ها و زمان کوتاه شستشو آب و برق لازم را استفاده می‌کند.

okopowerچیست

نتیجه‌گیری:

اگر شما از آن دست افرادی هستید که هر روز لباس‌های کثیف برای شستن دارید و همیشه با تلنبار شدن لباس‌ها مشکل داشته‌اید فن آوری OKOPower در لباسشویی‌های آاگ به کمک شما آمده است. OKOPower امکان شستشوی هر روز لباس‌های کثیف را در مدت زمانی کوتاه‌تر فراهم کرده است و از جمع شدن لباس‌های زیاد برای شستشو جلوگیری می‌کند. این فن آوری در مدت یک ساعت کمترین لباس‌ها را با کیفیت بسیار بالای پاک کنندگی خواهد شست. با وجود OKOPower همیشه لباس‌هایی تمیز در کمد دارید و یا در مواقع ضروری می‌توانید در زمانی کوتاه لباس‌های خود را بشویید. بهترین مدل‌های ماشین لباسشویی آاگ که از برنامه OKOPower برخوردارند در فروشگاه هورانه گرد آوری شده و قابل مشاهده هستند. برای دیدن این مدل‌ها بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

مشاهده محصولات

مطلب پیشنهادی

pro tex چیست؟

Protex در لباسشویی AEG چیست؟

همچون دیگر لوازم خانگی که امروزه بسیار پیشرفته شدند و امکانات گوناگونی بر روی آنها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *