خانه » اصطلاحات رایج » Insta View در یخچال ساید چیست؟

Insta View در یخچال ساید چیست؟

با توجه به اینکه روز به روز نیازهای افراد در حال تغییر است و کارها رو به آسان شدن می‌روند ناگزیر لوازم مورد نیاز بشر نیز باید همگام با این تغییرات دگرگون شوند تا استفاده را برای افراد آسان و لذت بخش نمایند. در راستای این تغییرات، نوآوری‌های کارآمد بسیاری، می‌توانند توجه افراد را جلب نموده و آنها ترقیب نماید تا همسو با این تغییرات گام برداشته و لوازم مورد استفاده خود را بروز کنند. در صنعت لوازم خانگی نیز این دگرگونی‌ها هر چند وقت یکبار رخ داده و دستگاه‌هایی با فن‌آوری‌های جدید و به روز به بازار عرضه می‌شوند.

در میان شرکت‌های بسیاری که در زمینه لوازم خانگی در حال فعالیت هستند شرکت ال جی یکی از نام آشناترین آنهاست که مدت بسیاری است در کشور عزیزمان محصولات متعدد این شرکت، عرضه می‌شود. شرکت ال جی با تولید محصولات جدید خود همیشه سعی بر آن دارد که تلفیقی از زیبایی و تکنولوژی‌های منحصر به فرد را به نمایش بگذارد. یکی از با کیفیت‌ترین تولیدات این شرکت یخچال فریزرهای متنوع آن است.

insta view در ساید

انواع یخچال فریزرهایی که با نام LG در بازار لوازم خانگی وجود دارند عبارت است از:

  • ساید بای سایدها
  • یخچال‌های فریزر بالا
  • بخچال‌های فریزر پایین

هر یک از این شاخه‌ها شامل مدل‌های بسیار متنوعی است تا افراد با توجه به نیاز خود بتوانند از میان مدل‌های گوناگون انتخاب کنند. مدلی که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد یخچال‌های ساید بای ساید است زیرا علاوه بر داشتن فضایی مناسب، این یخچال‌ها طراحی زیبایی دارند و از طرفی دسترسی به فضای مختلف این نوع از یخچال‌ها بسیار آسان است.

قابلیت دیگری که در این یخچال‌ها طراحی شده و بسیار کارآمد است داشتن آبریز و یخساز اتوماتیک است. وجود این امکانات سبب شده تا علاوه‌بر دسترسی آسان به آب یا یخ، از به هدر رفتن هوای سرد یخچال جلوگیری شود چرا که تا پیش از این در یخچال‌های ساده برای برطرف نمودن این نیاز می‌بایست به دفعات درب یخچال باز و بسته شود که این کار موجب استهلاک یخچال میشد. با طراحی این قابلیت هم از مصرف بیش از اندازه انرژی و هم از استهلاک یخچال شما جلوگیری خواهد شد.

 

کارایی Insta View در یخچال ساید

این بار نیز شرکت ال جی در مدل‌های جدید یخچال‌های ساید خود تکنولوژی دیگری را به کار برده است که این تکنولوژی طراحی منحصر به فردی را برای این یخچال‌ها به ارمغان آورده است. تکنولوژی Insta view یخچال‌های ساید بای ساید LG، بر روی درب این یخچال‌ها طراحی شده است و این امکان را برای مصرف کنندگان به وجود آورده که محتویات داخل یخچال را مشاهده نمایند. درواقع Insta View پنل شیشه‌ای براقی است که با دو ضربه پشت هم، این پنل روشن می‌شود و محتویات داخل یخچال قابل مشاهده است.

یخچال‌های ال جی که مجهز به طراحی Insta View هستند چهره‌ای خاص و مدرن را به آشپزخانه شما خواهند بخشید. همچنین با وجود این تکنولوژی دسترسی کامل به نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های داخل یخچال داشته باشید بدون آن که نیاز به باز کردن مکرر درب یخچال باشد. ضربه زدن به این صفحه شیشه‌ای براق و مشاهده داخل یخچال سبب می‌شود تا نیازی به باز کردن درب آن نباشد. این کار باعث کاهش اتلاف سرما و هوای خنک داخل یخچال شده و مواد خوراکی مدت بیشتری تازه خواهند ماند. Insta View در یخچال ال جی تا ۴۱٪ از خروج هوای سرد و اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند.

Insta View در یخچال ساید ال جی

نتیجه‌گیری:

همانطور که در این مقاله نیز گفته شد تکنولوژی‌های گوناگون بر روی دستگاه‌های جدید قرار داده شده است تا استفاده را برای افراد آسان و لذت‌بخش کنند. ویژگی Insta View در یخچال‌های ساید بای ساید برند ال جی یکی از جدیدترین ویژگی‌ها در یخچال به حساب می‌آید. این تکنولوژی صفحه شیشه‌ای است که بر روی درب یخچال‌های ال جی قرار داده شده است و امکانی را برای شما فراهم می‌کند تا تنها با دو ضربه به این صفحه شیشه‌ای داخل یخچال برای شما نمایان شود تا بتوانید محتویات آن را به خوبی مشاهده کنید. Insta View کمک شایانی در مصرف بهینه انرژی خواهد کرد چرا که با کمتر باز و بسته شدن درب یخچال از هدر رفتن سرمای آن جلوگیری می‌شود همچنین مواد خوراکی در مدت بیشتری تازه خواهند ماند. در ادامه با کلیک بر روی دکمه زیر می‌توانید بهترین مدل‌های ساید بای ساید ال جی را که دارای قابلیت Insta View هستند در فروشگاه اینترنتی هورانه مشاهده نمایید.

مشاهده محصولات

 

مطلب پیشنهادی

pro tex چیست؟

Protex در لباسشویی AEG چیست؟

همچون دیگر لوازم خانگی که امروزه بسیار پیشرفته شدند و امکانات گوناگونی بر روی آنها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *