خانه » اصطلاحات رایج » Door in door چیست؟

Door in door چیست؟

به هنگام خرید یخچال فریزر، مدل‌های مختلفی از انواع آن‌ها وجود دارد. یخچال فریزرهایی که در بازار لوازم خانگی موجود هستند، شامل:

  • یخچال فریز دوقلو
  • یخچال ساید بای ساید
  • یخچال فریزر دو در
  • یخچال فریزر در فرانسوی

به هنگام  انتخاب یخچال فریزر می‌بایست به مواردی همچون: تعداد افراد خانواده، میزان مصرف برق، نشان استاندار، موارد ایمنی و… توجه فرمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

گاهی افراد برای آن که آشپزخانه زیباتری داشته باشند به سراغ یخچال‌های ساید بای ساید می‌روند و یا برای اینکه فضای مناسبی جهت خرید یخچال و فریزر به طور جداگانه ندارند و از طرفی هم به دنبال یخچالی هستند که فضای تقسیم بندی شده‌ی آن مناسب باشد این مدل را انتخاب می‌کنند.
یخچال فریزرهای ساید بای ساید از لحاظ ظاهری و دسترسی به فضای درونی به انواع دو، سه و چهار در تقسیم می‌شوند. در برخی از مدل‌های یخچال ساید بر روی درب، فضایی به جهت استفاده آسان‌تر تعبیه شده است که به بارخانگی شهرت دارد. بار خانگی فضایی است که برای آبریز و یخساز طراحی شده است.

Door in door در یخچال‌های ساید

در برخی از مدل‌های جدید یخچال‌های ساید بای ساید در کنار بار خانگی فضای دیگری نیز بر روی درب یخچال طراحی شده است که اصطلاحاً به آن دور این دور یا درِ دو لایه می‌گویند. دور این دور، یک درب بر روی درب اصلی یخچال قرار گرفته است و این امکان را فراهم آورده که بدون باز کردن مکرر درب یخچال تنها با زدن یک دکمه دسترسی بیشتری به داخل یخچال داشته باشید.
این ویژگی مانع خروج هوای سرد یخچال طی باز و بسته شدن‌های پی در پی، خواهد شد بنابراین هوای داخل یخچال همیشه تازه و مطبوع باقی می‌ماند. دور این دور  تا حدود ۴۷ درصد از خروج هوای سرد داخل یخچال جلوگیری می‌کند که با وجود این قابلیت به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.

دور این دور

فواید وجود بارخانگی در یخچال‌های ساید بای ساید

  • دستیابی سریع و آسان به آب و یخ
  • کاهش فعالیت موتور در نتیجه باز و بسته شدن‌های کمتر درب یخچال
  • جلوگیری از استهلاک یخچال
  • کاهش مصرف برق

نتیجه گیری:

به طور کلی ویژگی door in door در کنار فضایی اضافی برای مصرف کننده، موقعیتی برای دستیابی سریعتر به بطری‌ها و خوراکی‌های درون یخچال را با زدن یک دکمه بوجود آورده است. با داشتن این فضا در یخچال خود می‌توانید مواد غذایی که بیشتر مورد استفاده‌تان هستند را در این قسمت قرار دهید.
با در نظر داشتن اطلاعات فوق اگر در فکر خرید یخچال ساید بای ساید برای خانه خود هستید و همچنین جزو افرادی هستید که در خانه شما درب یخچال به دفعات باز و بسته می‌شود به شما پیشنهاد می‌کنیم به قابلیت door in door به هنگام انتخاب یخچال ساید حتما توجه داشته باشید.
برای مشاهده بهترین مدل‌های یخچال‌های ساید بای ساید با فن آوری door in door بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

یخچال‌های ساید بای ساید با قابلیت Door in door

مطلب پیشنهادی

pro tex چیست؟

Protex در لباسشویی AEG چیست؟

همچون دیگر لوازم خانگی که امروزه بسیار پیشرفته شدند و امکانات گوناگونی بر روی آنها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *