خانه » اصطلاحات رایج » AirDry در ظرفشویی آاگ چیست؟

AirDry در ظرفشویی آاگ چیست؟

شرکت‌های تولید و عرضه کننده لوازم خانگی همواره برای آنکه از دستگاه‌های ساخته شده بتوان در موارد و موقعیت‌های گوناگون استفاده کرد تکنولوژی‌هایی را در ساخت این دستگاه‌ها قرار دادند. با توجه به اینکه انجام کارها رو به آسان‌تر شدن می‌روند کار کردن با دستگاه‌های جدید می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. این تکنولوژی‌ها در دستگاه‌ها و مدل‌های گوناگون از برندی به برند دیگر متفاوت بوده و تولید کنندگان سعی دارند تا تکنولوژی خاص و منحصر به فردی را روز به روز به دستگاه‌های جدید خود بیافزایند. ظرفشویی آاگ نیز همچون سایر دستگاه‌هایی که امروزه بسیار مورد استفاده هستند دارای امکانات و ویژگی‌های گوناگونی است که این متنوع بودن امکانات باعث شده تا برای مصرف‌کنندگان کاربردی‌تر باشند. از برنامه‌های گوناگون در شستشوی ظروف کثیف گرفته تا ویژگی‌های این دستگاه، همواره به استفاده هرچه آسان‌تر کمک می‌کنند. از میان این برنامه‌ها و تکنولوژی‌های گوناگون در این مقاله به ویژگی AirDry در ظرفشویی‌های آاگ می‌پردازیم و بیشتر با عملکرد آن آشنا خواهیم شد.

فواید AirDry در ظرفشویی آاگ

  • خشک شدن طبیعی ظروف به کمک جریان هوا
  • بیشترین کارایی با مصرف پایین انرژی
  • از بین بردن رطوبت دستگاه و قطرات آب از روی ظروف
  • تسریع روند خشک شدن

airdry در ظرفشویی آاگ

ویژگی AirDry و کارایی آن در ظرفشویی

طراحان متبحر این برند ایتالیایی در مدل‌های جدید ظرفشویی آاگ تکنولوژی‌های بسیاری را قرار داده‌اند که AirDry یکی از آنهاست. شستشوی بی‌عیب و نقص ظروف به کمک این ویژگی تقویت گردیده و نتایج بی‌نظری را با آن شاهد خواهید بود.

کارایی AirDry در روند خشک کردن ظروف بوده و کمک می‌کند تا ظروف داخل دستگاه پس از اتمام شستشو با سرعت بالا و به خوبی خشک شوند. نحوه عملکرد آن به این صورت است که پس از پایان کار شستشو، درب دستگاه به اندازه ۱۰ سانتی متر به طور خودکار باز شده و هوای داخل دستگاه به خارج هدایت می‌شود. در این روش خشک شدن ظرف‌ها از طریق هوای طبیعی صورت می‌گیرد که این شیوه به خوبی رطوبت دستگاه را خارج و ظرف‌ها را خشک می‌کند.

جریان هوای طبیعی که پس از شستشو در ماشین ظرفشویی به گردش در می‌آید با سرعت بالا و با کمترین میزان مصرف انرژی کار خشک کردن را به نحو احسنت به انجام می‌رساند. بنابراین ویژگی AirDry در کاهش مصرف انرژی نیزتاثیر گذار خواهد بود.

رطوبت خارج شده در تکنولوژی AirDry با کارایی فوق‌العاده‌ای که داراست حتی قطره آبی را بر روی ظرف‌ها باقی نخواهد گذاشت و از ایجاد لکه بر روی ظرف‌های شیشه‌ای و کریستال جلوگیری می‌کند.

نتیجه‌گیری

همانطور که پیشتر اشاره شد دستگاه‌های مدرنی که افراد بسیاری از آنها برای انجام کارهای خود استفاده می‌کنند مجهز به امکانات بسیاری هستند که استفاده را برای مصرف کننده آسان و دلپذیر نمودند. این امکانات در ماشین‌های ظرفشویی آاگ نیز به کار برده شده و کارایی این دستگاه را ارتقا داده‌اند. یکی از این امکانات تکنولوژی Air Dry است که در بسیاری از مدل‌های جدید ظرفشویی‌های AEG به چشم خواهد خورد. این ویژگی به کمک جریان طبیعی هوا حرارت داخل دستگاه را پس از شستشو پایین می‌آورد و خشک شدن بی‌عیب و نقص ظروف را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه می‌توانید با کلیک بر روی دکمه، تمامی مدل‌های ظرفشویی AEG که مجهز به سیستم AirDry هستند را  مشاهده نمایید.

مشاهده محصولات

مطلب پیشنهادی

insta view چیست؟

Insta View در یخچال ساید چیست؟

با توجه به اینکه روز به روز نیازهای افراد در حال تغییر است و کارها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *