تا اطلاع ثانوی فروش نداریم

تا اطلاع ثانوی فروش نداریم

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران گرامی می‌رساند که با توجه به وضعیت نابسامان و آشفته‌ی بازار، کلیه فعالیت‌های وب سایت هورانه تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درمی‌آید.

همانگونه که پیشتر اطلاع‌رسانی نموده بودیم، ماه‌هاست که بازار لوازم خانگی دچار نابسامانی‌های شدیدی شده است. افزایش چشمگیر و غیرمنطقی قیمت‌ها، کمبود و در برخی موارد نبود کالا، ورود کالاهای تقلبی به بازار کشور و موارد ناخوشایند دیگر دلیل بر اخذ این تصمیم از جانب تیم مدیریتی هورانه است.

با بازگشت تحریم‌های آمریکا (که غلطی نمی‌تواند بکند!)، بازار ارز دچار آشفتگی و نابسامانی شد و دلار و سایر ارزها لحظه به لحظه گران شدند. نابسامانی بازار ارز خیلی زود تاثیر خود را در تمام اصناف و حوزه‌ها نمایان نمود. برای مثال ظرفشویی بوش آلمانی و ۱۴ نفره که قیمتی در حدود ۳ الی ۳.۵ میلیون تومان داشت هم اینک مابین ۱۲ الی ۱۵ میلیون تومان است. آیا شما به عنوان یک شهروند ایرانی توان پرداخت ۱۵ میلیون تومان از بابت یک دستگاه ماشین ظرفشویی را دارید!؟ اغلب مردم کشور این توان مالی را ندارد.

افزایش قیمت دلار یا به معنای دیگر سقوط ارزش پول ملی، تورم افسار گسیخته‌ای را در دامان کشور گذاشت، تورمی که تحمل آن بدون تردید از توان شانه‌های نحیف ایرانیان خارج است. افزایش افسار گسیخته‌ی قیمت‌ها از یک طرف و نبود کالا از طرفی دیگر بازار لوازم خانگی را به کسادی و تعطیلی کشاند و می‌کشاند.

لذا با توجه به وضعیت اسفناکی که کشور از نظر اقتصادی بدان دچار است، بر آن شدیم که تا اطلاع ثانوی از ارائه و فروش کالا خودداری نموده و در کنار سایر هم میهنان به تماشای بدبختی دسته جمعی خود بنشینیم.

باشد که همگی رستگار شویم.

تاریخ انتشار 1398-02-25 نویسنده اخبار هورانه, اخبار بازار 0 2586

مطالب مرتبط

کمبود لوازم خانگی در بازار

با شروع تحریم‌های آمریکا بازار لوازم خانگی همچون سایر صنوف دستخوش تغییرات و نابسامانی عدیده‌ای شده است. اگر بحث...

توقف فروش تا روز شنبه

بدون شک خودتان نیز مطلع هستید که بازار این روزها وضعیت خوبی ندارد. نابسامانی بازار ارز موجب افزایش قیمت کلیه کالاها...

افزایش چشمگیر قیمت دلار

در روزها و هفته‌های گذشته با افزایش بی‌سابقه و چشمگیر قیمت ارز روبرو بودیم. یک نابسامانی بزرگ که در تمام عرصه‌ها...

نابسامانی در بازار لوازم خانگی

نابسامانی بازار ارز و افزایش بی‌سابقه قیمت دلار و یورو دامن بازار لوازم خانگی را گرفته و بازار تهران را تا سر حد...

دیدگاه خود را بیان کنیدپاسخ خود را بنویسید

جستجوی خبرها

دسته‌بندی خبرها

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد.

بازدیدهای اخیر

هیچ محصولی بازدید نشده است.

منو

مقایسه 0