خرید اقساطی لوازم خانگی

خرید قسطی لوازم خانگی از فروشگاه هورانه

کالایی را در فروشگاه هورانه دیده‌اید که بسیار مورد پسند شماست اما در حال حاضر بودجه کافی برای خریداری آن را در اختیار ندارید؟
آرزو می‌کردید که ای کاش می‌توانستید آن ساید بای ساید، لباسشویی، تلویزیون، ظرفشویی، اجاق گاز یا دیگر کالاهای موجود در فروشگاه هورانه را به صورت اقساطی خریداری کنید؟
آرزوی شما برآورده شده، از این پس می‌توانید کالای مورد نظر خود را حتی به صورت اقساطی از هورانه خریداری کنید.

خرید قسطی لوازم خانگی

برای اولین بار در ایران

فروش اقساطی محصولات بوش و آاگ

 • تنها با یک چهارم پیش پرداخت
 • امکان تقسیط از یک تا ۲۴ ماه
 • بدون نیاز به ضامن
 • با چک کارمندی یا غیرکارمندی
خرید اقساطی محصولات بوش و آاگ

کارمزد ماهیانه

1.5 درصد

خرید قسطی از هورانه!؟

بله درست می‌بینید، از این پس می‌توانید هر یک از کالاهای مورد نیاز خود را به صورت قسطی از هورانه خریداری کنید.
پیش از این، فروش هورانه تنها به صورت نقدی بود اما از این لحظه به بعد شما می‌توانید حتی به صورت اقساط از هورانه خرید کنید.
در این طرح هیچگونه محدودیتی در انتخاب محصولات، برندها و مبلغ فاکتور وجود ندارد به این معنی که شما می‌توانید هر یک از محصولات بوش، آاگ، سامسونگ، ال جی و سایر برندها را به صورت اقساط از هورانه خریداری کنید. می‌خواهد کالای مورد نیاز شما یک ظرفشویی بوش باشد یا یک تلویزیون ۶۵ اینچ سامسونگ، یک ماشین لباسشویی آاگ باشد یا یک کولر گازی ال جی. تنها با پرداخت یک چهارم مبلغ فاکتور کالای خود را از هورانه تحویل می‌گیرید.

چگونه قسطی خرید کنیم؟

برای آسایش شما، فرایند فروش به صورت اقساطی بسیار ساده و شناور طراحی شده است تا شما با کمترین زحمت و رفت و آمد بتوانید کالای مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از هورانه خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 • ۱
  تکمیل فرم خرید اقساطی

  تکمیل فرم

  اگر می‌خواهید یک یا چند محصول از محصولات هورانه را به صورت اقساطی خریداری کنید در گام نخست باید فرم فروش اقساطی را تکمیل کرده و ما را از خواسته خود آگاه کنید. تکمیل این فرم در حدود ۳ دقیقه زمان می‌برد، لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم را به دقت وارد کنید.

  تکمیل فرم خرید اقساطی

 • ۲
  اعتبارسنجی

  اعتبارسنجی

  با تکمیل فرم، اطلاعات وارد شده توسط شما برای ما ارسال شده و ما در جریان خواسته شما مبنی بر خرید اقساطی از هورانه قرار می‌گیریم. در این مرحله، واحد حقوقی هورانه شما را اعتبارسنجی می‌کند، پس بسیار ضروری است که اطلاعات وارد شده در فرم کاملا صحیح باشد.

  اعتبارسنجی شما طی حداکثر ۴۸ ساعت کاری انجام می‌پذیرد.

 • ۳
  تماس با شما

  تماس با شما

  پس از اعتبارسنجی توسط واحد حقوقی هورانه، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و شما را در جریان نتیجه اعتبارسنجی، مبلغ پیش پرداخت و نحوه صدور چک‌ها قرار خواهند داد پس ضروری است که تلفن همراه و تلفن ثابت خود را به درستی وارد کرده باشید.

  ما در روزهای غیرتعطیل و ساعات اداری تماس می‌گیریم.

 • ۴
  امضای قرارداد

  انجام معامله

  میزان پیش پرداخت را شما تعیین می‌کنید، البته پیش پرداخت نمی‌تواند کمتر از یک چهارم مبلغ فاکتور باشد. با پرداخت مبلغ پیش پرداخت و تحویل چک‌ها به هورانه، معامله انجام شده و شما مالک کالای خریداری شده هستید و می‌توانید کالای خود را تحویل بگیرید.

  چک‌ها باید بدون قلم خوردگی باشند.

0.25

پیش پرداخت

24

ماهه

1.5

درصد

از اینجا شروع کنید

در اولین قدم شما می‌بایست خود را به ما معرفی کرده، محصولات مورد نظر خود، مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط دلخواه را برای ما مشخص کنید.
با کلیک بر روی دکمه زیر به فرم آنلاین خرید اقساطی از هورانه هدایت می‌شود. شما باید این فرم را به دقت و با اطلاعات صحیح تکمیل کنید.
اگر دسته چک به نام شما نیست لطفا فرم را با اطلاعات فرد دارنده دسته چک تکمیل کنید.
برای شروع کار روی دکمه زیر کلیک کنید:

تماس با هورانه

33522725