تلویزیون کاغذ دیواری ال جی

تلویزیون کاغذ دیواری ال جی چشم‌ها را خیره کرد. هوشمندی و تکنولوژی ساخت آن فوق‌العاده است.

تلویزیون کاغذ دیواری ال جی با عنوان OLED wallpaper و با ضخامت باورنکردنی ۱٫۲ میلی‌متر در نمایشگاه فناوری جیتکس دوبی (GITEX 2016) به نمایش گذاشته شد.

این محصول یک تلویزیون فوق‌العاده باریک است که مانند کاغذ دیواری به دیوار می‌چسبد. پس، به جدیدترین فناوری نمایشگر خوشامد بگویید. محصولات ال جی یک فناوری مبتکرانه نمایشگر تلویزیون را به خلیج فارس آوردند تا سهم بیشتری از بازار رو به رشد تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال و هتل‌داری داشته باشند.

تلویزیون کاغذ دیواری ال جی

تلویزیون کاغذ دیواری ال جی

غرفه ال‌جی در نمایشگاه جیتکس بسیار چشمگیر بود زیرا هنگام تماشای این غرفه محصولی مقابل دیدگان شما ظاهر می‌شد که با ضخامت خیره‌کننده ۱٫۲ میلی‌متر مثل کاغذدیواری به دیوار چسبیده و خم می‌شود. این محصول چیزی جز تلویزیون ۶۵ اینچ OLED ال‌جی نیست که کیفیت تصویر شگفت‌آور ۴K دارد.
به گفته مدیر منطقه بخش فروش B2B در ال‌جی خاورمیانه و آفریقا، اتصال به تلویزیون و پخش اطلاعات توسط یک نوار مغناطیسی فراهم می‌شود که به یک مدیا پلیر متصل است.

فناوری OLED تنها زمانی که جریان برق متصل باشد نور از خود ساطع می‌کند. تلویزیون‌های قدیمی مانند CRT، پلاسما و LCD نیاز به نوردهی پشت دارند.

بدون نوردهی پشت، تلویزیون‌های OLED بازده انرژی بیشتری دارند، باریک‌تر هستند و راحت‌تر ساخته می‌شوند. تلویزیون‌های OLED از پس‌زمینه مشکی واقعی برخوردارند. چیزی که نمایشگرهای LCD در حال حاضر قابل رقابت با آن نیستند. هوشمندی و مجازی بودن این تلویزیون نیز بی همتا قلمداد شده است.

این تلویزیون فوق باریک و خمیده وزنی کمتر از ۲ کیلوگرم دارد و از یک بخش پشتی آهنربایی برخوردار است که روی دیوار چسبانده می‌شود و سپس تلویزیون روی آن قرار می‌گیرد. همچنین برای برداشتن این نمایشگر از روی دیوار، به‌سادگی می‌توان آن را از روی بخش آهنربایی جدا کرد.

طبق اعلام LG، این تلویزیون به احتمال فراوان در سال ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

ما به مشتریان خود این وعده را می‌دهیم که به محض ورود این تلویزیون به ایران، آن را در فروشگاه هورانه موجود نموده و در دسترس شما برای خرید قرار دهیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *