هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

نمک ظرفشویی فینیش 1200 گرمی

( MG-176 )
  • کشور سازنده آلمان
  • برند: کمپانی فینیش
  • نمک ماشین‌ظرفشویی
  • وزن نمک 1200 گرم
  • توانایی جلوگیری از رسوبات در ماشین ظرفشویی
FINISH - فینیش

وضعیت انبار: موجود نیست

30,000 تومان

نمک ماشین ظرفشویی فینیش 1200 گرمی

نمک ماشین ظرفشویی فینیش 1200 گرم ساخت کشور آلمان می‌باشد که اساسی‌ترین چیزی که برای راه اندازی و استفاده از ماشین ظرفشویی لازم است، نمک ماشین ظرفشویی مرغوب می‌باشد.

وظیفه نمک در ظرفشویی از بین بردن سختی آب ورودی دستگاه است که این امر موجب پاک‌کردن سخت‌ترین لکه‌ها در عین محافظت بیشتر از ظروف می‌شود.

نمک‌های ماشین ظرفشویی تقلبی یا بی کیفیت، حاوی ناخالصی‌هایی مانند آهن و کربنات‌ها هستند که این امر می‌تواند منجربه سوراخ شدن مخزن نمک ماشین ظرفشویی، آسیب به ظرف‌ها و ایجاد لکه‌های سفید رنگ بر روی ظروف شود. همچنین استفاده از نمک قلابی باعث مدام روشن شدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی شما شده و در عرض 3 سال قطعا ماشین شما سوراخ خواهد شد.

با استفاده از نمک ماشین ظرفشویی فینیش اصل، حداقل تا 4 ماه ماشین ظرفشویی احتیاجی به نمک نخواهد داشت ولی با این حال زمان اتمام نمک بستگی به نحوه استفاده شما از دستگاه دارد.

نکته: اگر شما در حین خرید نمک‌ظرفشویی به بسته‌های نمک ماشین ظرفشویی 2 کیلوگرمی فنیش برخورد کردید بدانید این نمک‌ها قطعا تقلبی بوده و ساخت کشور آلمان نیست و به هیچ عنوان کارایی و کیفیت نمک ماشین ظرفشویی فینیش ساخت آلمان را ندارد و دستگاه شما را در مدت زمان کوتاهی خراب می‌کند.

نمک ظرفشویی از ایجاد رسوب در ماشین ظرفشویی جلوگیری‌ می‌کند و برای طولانی شدن عمر دستگاه بهترین انتخاب نمک ظرفشویی فینیش می‌باشد. این بسته 1200 گرمی هیچ راحیه خاصی ندارد ولی از کارایی بالایی برخوردار است.

این محصول در یه پاکت مقوایی مانند می‌باشد. توصیه ما به شما این است که این بسته را در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم آفتاب نگه دارید.

ویژگی نمک ظرفشویی فینیش اصل

  • نرم کننده آب سخت 
  • طولانی‌تر شدن عمر ماشین ظرفشویی
  • از بین برنده رسوبات آهکی آب
  • کمک به حفاظت از ظروف در برابر خط و خش

نحوه استفاده از نمک ماشین ظرفشویی فینیش

ابتدا درپوش مخزن نمک را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید، سپس با کمک قیف مخصوص نمک ماشین ظرف شویی را داخل آن بریزید.

قبل از چیندن ظروف در ماشین ظرفشویی حتما ظروف را از باقیمانده غذا پاک کنید و سپس دستگاه را روشن کنید.

جناب آقای دشتی
این نمک ظرفشویی ۱۲۰۰ گرمی است و همکارانم در واحد تحریریه به اشتباه در پایین صفحه آن را ۱۵۰۰ گرمی تایپ نموده بودند که پس از تذکر جنابعالی اصلاح شد.
از توجه شما کاربر گرامی سپاسگزاریم.

نمک ظرفشویی فینیش 1200 گرمی
این بسته 1500 گرمی هیچ راحیه خاصی ندارد ولی از کارایی بالایی برخوردار است.
این محصول در یه پاکت مقوایی مانند می‌باشد.
چند گرمیه آخرش ؟؟؟

پشتیبانی