کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  موجودی کالا

   پخش‌کننده چند رسانه‌ای 

   فاکتورهای مهمی که در انتخاب یک پخش کننده باید مد نظر قرار گیرند عبارتند از:
   نوع و تعداد جایگاه دیسک: موردی که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد، نوع دیسک‌های پشتیبانی شده توسط دستگاه بوده که شامل (CD ،DVD ،Bluray ،BD) می‌باشند. در حال حاضر CD‌ها به منظور پخش فایل‌های صوتی غیر فشرده شامل Audio-CD، فایل‌های صوتی فشرده شامل MP3 و WMA و فایل‌های تصویری شامل Video-CD به کار می‌روند. DVD‌ها نیز بیشترین استفاده را در سیستم پخش نمایش خانگی و فیلم‌های سینمایی می‌باشند و در عین حال به عنوان حامل فایل‌های صوتی فشرده MP3 و WMA نیز می‌باشند. BD یا بلوری (Bluray) نیز آخرین تکنولوژی دیسک‌ها بوده و به منظور نگهداری و پخش تصاویر ویدئویی با کیفیت بسیار بالا مانند 1080 و 4K از آنها استفاده می‌شود. همچنین به دلیل حجم بالای فیلم‌های سه بعدی (3D)، برای نگهداری و پخش آنها نیز از این نوع دیسک استفاده می‌شود.
   پورت‌ها و قابلیت‌ها: خروجی HDMI – به منظور انتقال صدا و تصویر به صورت دیجیتالی و با کیفیت بسیار بالا مورد استفاده قرار گرفته و قادر است صداهای چند کاناله و همچنین تصاویر با وضوح 1920*1080 را همزمان با هم انتقال دهد.

   • سینمای خانگی
    سینمای خانگی

    سینمای خانگی مجموعه‌ای از وسایل صوتی و تصویری است که می‌تواند تجربه تماشای یک فیلم در خانه را به کلی دگرگون کند. با استفاده از این تجهیزات و چیدمان صحیح آن‌ها، تلویزیون ساده منزل شما به یک سینمای کوچک و خودمانی تبدیل می‌شود.
    خرید سیستم سینمای خانگی می‌تواند کاری مشکل و وقت گیر باشد زیرا شما چه در این زمینه تازه کار باشید و چه قصد داشته باشید سیستم موجود خود را به روز در آورید، سیستم‌های سینمای خانگی دارای هزاران گزینه مختلف است که باید درنظر گرفته شوند.
    سینمای خانگی یک دستگاه دی وی دی پلیر است که دارای شش بلند گو شامل لفت فرونت- رایت فرونت- مفت پیر- رایت پیر- ساب وافر و سنتر می‌باشد که بنا به قدرت آمپلی فایر تعبیه شده در داخل دی وی دی دارای قدرت‌های خروجی متفاوت می‌باشد.شما می‌توانید صدای تلویزیون را از طریق سینمای خانگی بشنوید و لذت بیشتری ببرید و یا سی دی و دی وی دی صوتی گوش دهید. تماشای فیلم‌هایی که سیستم صدای دالبی داشته باشد با سینمای خانگی بسیار لذت بخش است.

   بازدیدهای اخیر

   هیچ محصولی بازدید نشده است.

   منو

   مقایسه 0