کولر و پنکه 

 • کولر گازی
  کولر گازی

  اگر تصمیم به خرید کولر گازی گرفته‌اید، پیش از هر چیز باید بدانید که کولر گازی به ۴ نوع تقسیم می‌شود:
  کولر گازی اسپلیت - کولر گازی پرتابل - کولر گازی پنجره‌ای - کولر گازی ایستاده

  کولر گازی اجنرال، سامسونگ، ال جی، گری و میدیا از بالاترین سطح کیفی در میان تولیدکنندگان کولرهای گازی برخوردارند، به همین دلیل کولر گازی‌های این ۵ برند در فروشگاه هورانه قرار گرفته و جهت خرید به مشتریان پیشنهاد می‌شوند.

  کلیه کولر گازی‌های عرضه شده در فروشگاه هورانه دارای گارانتی شرکت مادر می‌باشند و به هیچ عنوان در هورانه کولر گازی قاچاق، تقلبی و یا بانه‌ای به فروش نمی‌رسد. پس با اطمینان خاطر خرید کنید.

 • کولر گازی ایستاده
  کولر گازی ایستاده

  کولر گازی ایستاده کولری است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می‌کند (گرما را می‌گیرد). کولر گازی را ویلیس کریر در سال ۱۹۰۲ میلادی اختراع کرد.
  سیستم اسپلیت ایستاده نیز، دارای دستگاه داخلی و بیرونی بوده و کاملا مشابه اسپلیت ساده می‌باشد. تنها تفاوت این سیستم با سیستم‌های قبلی در این است که طراحی دستگاه داخلی این سیستم، مخصوصا فن آن، برای فضاهای بزرگ مانند سالن‌ها، ادارات و مساجد مناسب بوده و پرتاب باد این دستگاه بیشتر از دستگاه‌های قبلی می‌باشد.
  انوع مختلفی از کولر گازی اسپلیت ایستاده ساخته می‌شود. در بعضی از انواع آن خروجی هوای دستگاه از نوع کانالی بوده و توزیع هوا توسط سیستم کانال می‌باشد. در برخی از این دستگاه‌ها کمپرسور نیز در داخل دستگاه داخلی قرار می‌گیرد و دستگاه بیرونی فقط شامل کندانسور است. ظاهر این دستگاه شبیه یک یخچال یا کمد مرتفع می‌باشد و به دلیل ظاهر و ایستایی آن بر روی زمین، آن را دستگاه ایستاده یا کابینتی می‌نامند.

 • کولر آبی
  کولر آبی
 • پنکه ایستاده
  پنکه ایستاده
 • کولر گازی پنجره‌ای
  کولر گازی پنجره‌ای
 • کولر گازی پرتابل
  کولر گازی پرتابل
در صفحه
نمایش 1 - 20 از 131 آیتم
نمایش 1 - 20 از 131 آیتم

بازدیدهای اخیر

هیچ محصولی بازدید نشده است.

منو

مقایسه 0