این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ ROSSO

یخچال فریزر ساید بای ساید ROSSO سامسونگ | گنجایش 31 فوت | مصرف انرژی A

یخچال فریزر سامسونگ ROSSO یکی از زیباترین یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید شرکت سامسونگ است. این یخچال فریزر از ظرفیت قابل‌توجه و فناوری‌های متعددی بهره می‌برد. این مدل ضمن بهره‌مندی از کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ، نه‌تنها نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارای طول عمری به‌مراتب بیشتر است بلکه تولید صدایی کمتر و مصرف انرژی بسیار پایین‌تری را نیز دارد . 

SAMSUNG - سامسونگ

9,440,000 تومان

8,307,200 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات کلی

برند سامسونگ
کشور سازنده ایران
رنگ سفید و سیلور

گنجایش و ابعاد

عرض 91 سانتی‌متر
ارتفاع 177 سانتی‌متر
وزن 164 کیلو گرم
عمق 87 سانتی‌متر
سایز 31 فوت

مشخصات فنی

ظرفیت خالص یخچال 483 لیتر
ظرفیت خالص فریزر 252 لیتر
ظرفیت خالص کل 735 لیتر
بار
جنس طبقات شیشه
یخساز خودکار
Wi-Fi
برج هوای چند جریانی
آبسردکن

سامسونگ
ایران
سفید و سیلور
91 سانتی‌متر
177 سانتی‌متر
164 کیلو گرم
87 سانتی‌متر
483 لیتر
252 لیتر
735 لیتر
شیشه
31 فوت

این مدل مجهز به یک آب‌سردکن مدرن و زیبا روی درب فریزر است که برای استفاده آسان‌تر از یک اهرم داخلی برخوردار است که امکان برداشتن آب سرد حتی با یک دست را نیز برای کاربر میسر می‌سازد.

 یخچال فریزر سامسونگ ROSSO همچنین به سیستم Twin Cooling Plus یا خنک‌کننده دوگانه و مجزا مجهز است و با تنظیم بهینه درجه دما رطوبت را به میزان لازم نگه می‌دارد تا در هر دو بخش فریزر و یخچال شاهد عملکردی با بهترین کیفیت باشیم.

فیلتر بوگیر دستگاه نیز به کیفیت عملکرد دستگاه کمک کرده تا علاوه بر نگهداری طولانی‌مدت انواع اغذیه، میوه‌جات، بستنی، و دیگر مواد، دیگر نگران نگهداری موادی چون نان سیر و ماهی نیز نباشید.

 بر روی درب یخچال نیز قسمت بار تعبیه‌شده تا بطری آب یا نوشیدنی‌های پراستفاده به راحتی در دسترس قرار گیرد و با باز کردن درب کوچک و بدون نیاز به باز کردن درب اصلی و اتلاف انرژی نوشیدنی خنک موردنظر را سرو و نوش جان کنید.

از دیگر مشخصات این مدل می‌توان به تعداد مناسب طبقات اصلی و کشویی در هر دو بخش که شیشه‌ای و ضد سرریز طراحی‌شده‌اند اشاره نمود. لازم به ذکر است سازنده این محصول زیبا و باکیفیت،