جاروبرقی 

جاروبرقی، یکی از وسایل لازم و ضروری خانه است. امروزه از این وسیله پر سروصدا در بیشتر خانه ها استفاده می شود. اولین جاروی مکنده در آمریکا در سال ۱۸۶۵ توسط مخترع شیکاگویی ساخته شد. تمیز کردن گرد و خاک خانه یکی از کارهایی است که برای خانم های خانه اهمیت زیادی دارد اما این گرد و خاک خانگی از چه چیزهایی تشکیل شده است؟ ما روزانه میلیون ها سلول مرده پوست مان را از دست می دهیم. حدود ۷۵ تا ۸۰ درصد این گرد و خاک، سلول های مرده پوست انسان است. مو، مایت ها (جانوران بسیار کوچکی که عامل بیماری پوستی و حساسیت هستند)، ذرات گرد و غبار، خاک و شن وارد شده از بیرون خانه از راه پنجره یا کفش و لباس، همه و همه اجزایی از این غبار خانگی هستند. البته هر چقدر جارو کردن با جاروبرقی با دقت انجام شده باشد باز هم کمی گرد و غبار باقی می ماند. اما همان مقدار گرد و غباری که توسط جاروبرقی مکیده می شود، باعث می شود در اتاق و هوای خانه میزان کمتری از ذرات باقی بماند. تحقیقات نشان داده افرادی که حساسیت و آسم دارند، اگر به صورت مرتب جاروبرقی بکشند، کمتر اذیت می شوند و اگر هر روز صبح تشک و رختخواب خود را با جاروبرقی تمیز کنند، پس از ۱۰ هفته می توانند اثرات بهبودی را در خود مشاهده کنند.

 • جاروبرقی بوش
  جاروبرقی بوش

  جاروبرقی بوش به شما این اطمینان را می‌دهد که همیشه خانه‌ای تمیز و پاکیزه خواهید داشت. 

  علاوه بر طراحی زیبا و مدرن امروزی، از ویژگی‌های برجسته جاروبرقی بوش می‌توان به میزان بسیار کم سر و صدا و همچنین قدرت مکش بسیار بالای آن اشاره نمود.

  به کمک متریال بسیار با کیفیتی که در ساخت و تولید جاروبرقی‌های بوش مورد استفاده قرار گرفته، جاروبرقی آلمانی بوش سال‌های طولانی با شما و در خدمت شما خواهد بود و به دوستی وفادار برای خانه شما تبدیل خواهد شد. قدرت مکش و میزان بسیار کم مصرف انرژی جاروبرقی کمپرسوردار بوش شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

  در فروشگاه هورانه، بهترین مدل‌های جاروبرقی بوش را برای شما گلچین نموده‌ایم، جاروبرقی‌هایی که هیچ‌گاه از خرید آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

  برخی از مدل‌های جاروبرقی بوش دارای گارانتی بوش سرویس بوده و برخی دیگر دارای گارانتی کارا سرویس می‌باشند. کلیه جاروبرقی‌های بوش دارای ۲۴ ماه گارانتی هستند.

در صفحه
نمایش 1 - 20 از 32 آیتم
نمایش 1 - 20 از 32 آیتم

بازدیدهای اخیر

هیچ محصولی بازدید نشده است.

منو

مقایسه 0