هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

قرص ظرفشویی فینیش 90 تایی

  • ساخت کشور آلمان
  • قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم
  • برند: کمپانی فینیش (Finish)
  • تعداد: 90 عدد
  • غیر قابل نصف‌شدن
  • قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش از جدیدترین محصولات کمپانی فینیش می‌باشد و به علت ژله‌ای بودن ساختار آن و شستشوی ملایم از هرگونه آسیب به ظرف‌های شما جلوگیری خواهد کرد علاوه بر این، در سخت‌ترین آب‌های موجود در کشور نیز پاسخ بسیار خوبی داده است و قدرت پاک‌کنندگی سخت‌ترین لکه‌ها را دار است.
  • این محصول حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرف‌شویی و همچنین غیرقابل نصف‌شدن می‌باشد.

تماس بگیرید

ویژگی‌ها 


حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی.
توجه: در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش، به هیچ عنوان نیازی به استفاده از جلادهنده ماشین‌ظرفشویی (یا روغن براق‌کننده ماشین ظرفشویی) ندارید، ولی در مورد نمک ماشین ظرفشویی پیشنهاد کارشناسان هورانه به شما کاربران عزیز این است که به علت سختی بالای آب و وجود ناخالصی‌ها، همیشه مخزن نمک ماشین ظرفشویی خود را پر نگه دارید حتی هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش.

بدون نیاز به پیش‌شستشو (در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش حتما لازم نیست ظروف خود را قبل از چیدن درون ماشین ظرفشویی زیر آب بگیرید تا ذرات باقیمانده غذا از آن پاک شود) 
قدرت پاک کنندگی بسیار بالا،حتی پاک کردن لکه‌های خشک شده تا 24 ساعت قبل.
شستشوی ملایم (به علت استفاده کمتر از مواد شیمیایی خشن) و جلوگیری از آسیب رسیدن به ظروف.
روکش پلاستیکی قابل حل در آب.


روش استفاده : 
یک عدد از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی خود قرار داده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید (روکش پلاستیکی قرص ماشین ظرف شویی فینیش قابل حل است)، توجه کنید که همواره هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی دکمه مربوط به استفاده از قرص را فعال نمایید. 

بله چشم جناب رمضانی، پیشنهاد شما به بخش مربوطه ارجاع می‌شود.
ممنون که پیشنهادات و نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید.

سلام
اگه امکانش هست این محصول رو مثل پاکت جاروبرقی که پک ۳ تایی داره این رو هم پک کنید.
مثلا پک ۳ تایی یا ۵ تایی که برای ما که تعداد می‌خوایم هم سفارش ساده‌تر بشه هم ارزونتر دربیاد، چون علاوه بر خانه خودم می‌‌خوام برای خانه مادر و خواهرم هم از این قرص فینیش بخرم.
قبلا از شما همین قرص فینیش رو خرید داشتم و خواستم ۳ بسته دیگه بخرم، البته من الان واسه ۳ بسته ثبت سفارش کردم، این فقط یه پیشنهاد بود برای آینده، چون ما همه خریدهامون رو از هورانه انجام میدیم.
ممنون

پشتیبانی