هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

قرص ظرفشویی فینیش 45 تایی

  • ساخت کشور آلمان
  • قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم
  • برند: کمپانی فینیش (Finish)
  • تعداد: 45 عدد
  • غیر قابل نصف‌شدن
  • قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش از جدیدترین محصولات کمپانی فینیش می‌باشد و به علت ژله‌ای بودن ساختار آن و شستشوی ملایم از هرگونه آسیب به ظرف‌های شما جلوگیری خواهد کرد علاوه بر این، در سخت‌ترین آب‌های موجود در کشور نیز پاسخ بسیار خوبی داده است و قدرت پاک‌کنندگی سخت‌ترین لکه‌ها را داراست.
  • این محصول حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرف‌شویی و همچنین غیرقابل نصف‌شدن می‌باشد.

تماس بگیرید

ویژگی ها : 

حاوی نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی.
توجه: در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش، به هیچ عنوان نیازی به استفاده از جلادهنده ماشین ظرفشویی (یا روغن براق کننده ماشین ظرفشویی) ندارید، ولی در مورد نمک ماشین ظرفشویی پیشنهاد کارشناسان هورانه به شما کاربران عزیز این است که به علت سختی بالای آب و وجود ناخالصی‌ها، همیشه مخزن نمک ماشین ظرفشویی خود را پر نگه دارید حتی هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش.
غیر قابل نصف‌شدن.
بدون نیاز به پیش شستشو (در صورت استفاده از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش حتما لازم نیست ظروف خود را قبل از چیدن درون ماشین ظرفشویی زیر آب بگیرید تا ذرات باقیمانده غذا از آن پاک شود)
قدرت پاک کنندگی بسیار بالا،حتی پاک کردن لکه‌های خشک شده تا 24 ساعت قبل.
شستشوی ملایم (به علت استفاده کمتر از مواد شیمیایی خشن) و جلوگیری از آسیب رسیدن به ظروف.
روکش پلاستیکی قابل حل در آب. 

روش استفاده : 

یک عدد از قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی خود قرار داده و برنامه مورد نظر خود را انتخاب نمایید (روکش پلاستیکی قرص ماشین ظرف‌شویی فینیش قابل حل است)، توجه کنید که همواره هنگام استفاده از قرص ماشین ظرفشویی دکمه مربوط به استفاده از قرص را فعال نمایید. 

چند روز پیش از هورانه یک ظرفشویی ال جی خریدیم، وقتی ماشین هورانه اومد برای تحویل ظرفشویی دیدیم که علاوه بر ظرفشویی یک بسته 45 تایی قرص فینیش هم به عنوان هدیه به ما دادن.
خواستم با این کامنت تشکر ویژه‌ای از هورانه بکنم، هم بابت ماشین ظرفشوییم و هم بابت این هدیه ارزشمند و کاربردی که واقعا من و همسرم رو سورپرایز کرد.
هورانه بهترینه (y)

پشتیبانی