بخرید و 13,000 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

ظرفشویی بوش SKS62E28IR

( )

  • سری IR بوش
  • ساخت کشور اسپانیا
  • مصرف انرژی+A
  • ظرفیت 6 نفره
  • رنگ استیل
BOSCH - بوش

وضعیت انبار: موجود است

2,662,000 تومان

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول

مشخصات کلی

برند بوش
کشور سازنده اسپانیا
رنگ سیلور
مصرف انرژی +A

گنجایش و ابعاد

طول 50 سانتیمتر
عرض 55.1 سانتیمتر
ارتفاع 45 سانتیمتر
وزن 21 کیلوگرم
ظرفیت 6 نفره

مشخصات فنی

نصف شوی
سنسور آب
تعداد سبد 1 سبد
برنامه ویژه 2 برنامه ویژه
برنامه شستشو 6 برنامه شستشو
زئولیت

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات دارای قفل کودک روی درب، مجهز به سیستم Aqua Stop، موتور فوق العاده ساکت EcoSilence Drive، دارای Vario Speed، Extra Dry، Active Water، تاخیر در شروع برنامه 1 تا 24 ساعت

بوش
اسپانیا
سیلور
50 سانتیمتر
55.1 سانتیمتر
45 سانتیمتر
21 کیلوگرم
6 نفره
+A
1 سبد
2 برنامه ویژه
6 برنامه شستشو
دارای قفل کودک روی درب، مجهز به سیستم Aqua Stop، موتور فوق العاده ساکت EcoSilence Drive، دارای Vario Speed، Extra Dry، Active Water، تاخیر در شروع برنامه 1 تا 24 ساعت

ماشین ظرفشویی بوش مدل SKS62E28IR

ماشین ظرفشویی مدل 62E28 بوش، باظرفیت 6 نفر و سطح انرژی +A ساخت کشور اسپانیا بوده و با حجم کمی که اشغال می کند، می‌تواند برای فضاهای کوچک بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

ظرفشویی بوش مدل 62E22 دارای 6 برنامه شستشوی اصلی همراه با 5 دمای مختلف آب و 2 برنامه‌ی ویژه‌‌ی EXTRA DRY برای خشک‌کردن کامل ظروف VARIO SPEED می‌باشد که شستشویی کاملا سریع و بی نقص را به شما ارزانی می‌دارد.

سیستم AQUA STOP ضمانت دائمی آسیب‌های ناشی از آب و قفل‌کودک روی درب دستگاه از هدایای شرکت بوش جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی می‌باشد.

برنامه های شستوی اصلی مدل SKS62E28IR 

  • ENTENSIVE 70 c
  • AUTO 45-65 c
  • ECONOMY 50 c
  • DELICATE 40 c
  • QUICK WASH

موتور ECOSILENCE DRIVE این ماشین ظرفشویی بوش و میزان صدای 48 دسی‌بل باعث ایجاد محیطی آرام و بی‌صدا برای شما می‌شود.

نشانگر زمان باقیمانده برنامه و انتخابگر برنامه همراه با LED قرمز رنگ برای نشان دادن زمان مجدد پرکردن نمک دستگاه و مواد شوینده‌ی مکمل آن از محاسن مدل 62E28 می‌باشد.

یکی از مزیت‌های عالی این دستگاه فن‌آوری حفاظت از شیشه است که به شما این امکان را می‌دهد که ظروف شیشه‌ای نازک و ظریف خود را با اطمینان کامل بشوئید.

تأخیر در شروع برنامه‌ی شستشو از 1 تا 24 ساعت مطابق انتخاب نیاز شما مناسب برای افراد پرمشغله‌ای است که می‌توانند در زمان دلخواه از ماشین ظرفشویی خود استفاده کنند.

مدل SKS62E28IR بوش دارای سنسور آب بوده و به همراه سیستم ACTIVE WATER مصرف فقط 8 لیتر آب در هر شستشو می‌تواند باعث صرفه‌جویی بسیار در مصرف آب شود.

سیستم فیلتر خود تمیز شونده آن همراه با 1 سبد سیلور چاقو و چنگال تعبیه شده در ماشین ظرفشویی مدل 62E28 بوش، از دیگر مزایای دستگاه است که با بدنه‌ی داخلی استیل ضدزنگ آن هماهنگ بوده و بر زیبایی داخل دستگاه می‌افزاید.

۱۱۱۱۱

پشتیبانی