ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E

محصول جدید

  • ساخت آلمان 
  • سری 4
  • بهینه در مصرف آب و برق
  • رتبه انرژی ++A

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

آشنایی با ماشین ظرفشویی برند بوش مدل SMS4HDI52E

ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E یکی از دستگاه های با کیفیت و خوب کمپانی آلمانی بوش به شمار می رود. ظرفشویی مدل مذکور در سال 2021 میلادی به بازار آمده و دارای تکنولوژی پیشرفته و جدیدی است. طراحی زیبا، دوام بالا و موتور قدرتمند جزو خصوصیات بارز این محصول شرکت بوش است. با خرید ظرفشویی بوش مدل SMS4HDI52E کلیه ظرف ها در شکل ها و متریال متفاوت با برنامه های گوناگون تمیز و درخشان می شود. به خصوصیات و ویژگی های فوق العاده این محصول در مقاله حاضر می پردازیم.

خصوصیات ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS4HDI52E

یکی از خصوصیات بارز و پیشرفته ظرفشویی مدل SMS4HDI52E سیستم «شستشوی اتوماتیک» است. با فناوری مدرن و هوشمند شستشوی خودکار ظروفی تمیز و درخشان در اختیار شما قرار می گیرد؛ زیرا میزان دما، آب و مواد شوینده با توجه به حجم ظروف و میزان آلودگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از فناوری های مدرن ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E تکنولوژی اکتیو واتر است. با فناوری Active Water مصرف برق و آب بهینه می شود.

خصوصیات ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS4HDI52E

یکی دیگر از تکنولوژی های مفیدی که در ظرفشویی بوش وجود دارد فناوری Extra Clean Zone است. فناوری مذکور جهت شستن ظروف بسیار چرب مورد استفاده قرار می گیرد. با این تکنولوژی سرعت چرخش آب و دما افزایش می یابد و ظروف به صورت عمیق تر مورد شستشو قرار می گیرند. خشک کنندگی بیشتر و قابلیت کنترل ظرفشویی توسط گوشی هوشمند نیز جزو ویژگی های پیشرفته این محصول کمپانی بوش است.

ویژگی های ظاهری ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E

ظرفشویی های بوش از نظر طراحی ظاهری نیز دارای ویژگی های فوق العاده ای هستند. رنگ جذاب و شیک ماشین ظرفشویی SMS4HDI52E مورد رضایت اکثر مشتریان قرار می گیرد؛ چرا که رنگ نقره ای و ضد لکه این محصول با وسایل اغلب آشپزخانه ها هماهنگ می شود و جای انگشتان روی آن باقی نمی ماند.

سبدهای انعطاف پذیر و بزرگ با قابلیت تنظیم به سمت بالا و پایین یکی دیگر از ویژگی های مفید این محصول به شمار می رود؛ به طوری که شما می توانید با ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E قابلمه های بسیار بزرگ و ظروف بسیار کوچک را به راحتی درخشان و تمیز کنید. تعبیه مکان های مخصوص جهت قرار دادن قاشق و چنگال و همچنین لیوان و کاسه جزو خصوصیات فوق العاده و خوب این محصول محسوب می شود. ساکت و بی صدا بودن ظرفشویی بوش در هنگام کار نیز از خصوصیات عالی دیگر این دستگاه است.

ظرفیت بالای ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش و شستشوی حجم بالای ظروف، کمک بزرگی به افراد خانواده در هنگام برگزاری میهمانی ها و مراسم های مختلف است.

ماشین های ظرفشویی بوش یکی از محصولات پیشرفته و امروزی است که امکانات و قابلیت های متعددی دارد. این دستگاه های مجهز با فناوری های گوناگون مانند: شستشوی اتوماتیک و هوشمند، خشک کنندگی بیشتر، Extra Clean Zone و Active Water مورد استقبال مردم قرار گرفته است. رنگ نقره ای و ضد لکه، قابلیت تنظیم و بزرگ بودن سبدهای داخل و همینطور ساکت و بی صدا بودن ظرفشویی 13 نفره برند بوش، جزو ویژگی های بارز و مناسب محصول مذکور است.

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS4HDI52E
  • ساخت آلمان 
  • سری 4
  • بهینه در مصرف آب و برق
  • رتبه انرژی ++A

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه