ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E

محصول جدید

  • ظرفشویی 13 نفره
  • ساخت لهستان
  • ظرفشویی سری 4
  • رتبه انرژی +A

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS4HVI31E

یکی از محصولات خوب و با کیفیت کمپانی بوش، ماشین های ظرفشویی آن است. این محصولات در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند و هر کدام دارای امکانات و ویژگی های گوناگونی هستند. یکی از ظرفشویی های پیشرفته و مدرن این شرکت، ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E است. این دستگاه با قابلیت هایی نظیر: طراحی زیبا و شیک، استفاده از تجهیزات استیل ضد زنگ، برنامه خشک کن اضافی و مصرف بهینه انرژی مورد استقبال اغلب مردم در سراسر جهان قرار گرفته است.
در این مطلب به ویژگی ها و امکانات این محصول کمپانی بوش می پردازیم.

آشنایی با ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E

ظرفشویی مدل SMS4HVI31E مجهز به چندین برنامه شستشو است و شما می توانید با توجه به ظروف مورد نظر و میزان آلودگی و چربی آنها، از برنامه شستشوی مناسب استفاده کنید. برنامه شستشوی خودکار نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است که در مواقع ضرورت می توانید از آن استفاده کنید. میزان حجم آب و برق مصرفی ظرفشویی مدل SMS4HVI31E با توجه به حجم ظروف و چربی آنها در اختیار دستگاه قرار می گیرد.

یکی دیگر از سیستم هایی که در این دستگاه وجود دارد، فناوری Aqua Stop است. با این فناوری، از اختلالات عملکرد ظرفشویی نسبت به نشتی احتمالی آب جلوگیری می شود. برنامه خشک کن اضافی نیز یکی دیگر از امکانات مفید ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E است. تنظیم عملکرد دستگاه روی گوشی های هوشمند و کنترل آن توسط موبایل، یکی دیگر از ویژگی های جالب این محصول کمپانی بوش است.

آشنایی با ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E

یکی دیگر از ویژگی های جالب و کاربردی ظرفشویی های بوش، قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات داخلی آن است. قفسه های بزرگ و مناسب و همچنین مکان قرار دادن ظروف مختلف از جذابیت های طراحی این دستگاه ها به شمار می رود. فناوری دیگری که در ظرفشویی برند بوش مدل SMS4HVI31E وجود دارد، فناوری Active Water است. با وجود اکتیو واتر شستشوی ظروف به طور کامل انجام می شود ولی مصرف آب در آن کاهش می یابد.

موتور موجود در ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E یکی از موتورهای پرقدرت ولی با صدای اندک است. در این موتورها آهن ربای دائمی تعبیه شده و به همین جهت اصطکاک مکانیکی در آنها وجود ندارد. عدم اصطکاک، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش صدای موتور در هنگام کار کردن دستگاه است.

تکنولوژی Dosing Assistant چیست؟

فناوری Dosing Assistant نیز در ظرفشویی مدل SMS4HVI31E وجود دارد. با وجود تکنولوژی Dosing Assistant کاربران نگران باقی ماندن مواد شوینده روی ظروف شسته شده خود نیستند؛ زیرا با کمک این تکنولوژی کلیه مواد شوینده پس از فرایند شستشو، در آب حل می شوند و از بین می روند.

چرا این مدل از مجموعه ظرفشویی‌های بوش

ظرفشویی بوش مدل SMS4HVI31E یکی از محصولات خوب کمپانی بوش است. این مدل ظرفشویی مجهز به فناوری های Dosing Assistant و Active Water بوده و طراحی های کاربردی و کارآمدی دارد. با خرید ظرفشویی بوش مصرف انرژی بهینه تر و ظروف تمیزتر می شود. با سیستم Aqua Stop ظرفشویی برند بوش نیز از نشتی احتمالی دستگاه جلوگیری می شود. طبقه بندی های قابل تنظیم و قفسه های بزرگ، آرامش خاطر کاربران را از شستن کلیه ظروف در مراسم و میهمانی ها فراهم می کند.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : لهستان
سری : سری 4
رنگ : استیل
مصرف انرژی : +A

گنجایش و ابعاد

عرض : 600 میلیمتر
ارتفاع : 845 میلیمتر
وزن : 57 کیلوگرم
ظرفیت : 13 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : در هرشستشو 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه شستشو : 6 برنامه
زئولیت :

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS4HVI31E
  • ظرفشویی 13 نفره
  • ساخت لهستان
  • ظرفشویی سری 4
  • رتبه انرژی +A

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0