جاروشارژی بوش BHNL21PRO

محصول جدید

  • ساخت کشور چین 
  • ولتاژ باتری 21.6 ولت 
  • رنگ خاکستری 
  • استفاده مداوم تا 45 دقیقه

جزییات بیشتر

3,050,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروشارژی بوش مدل BHNL21PRO

معمولا گاهی پیش می آید که در موقعیتی قرار داریم که نمی توان از جاروبرقی در آن جا استفاده کرد، پس بهترین گزینه استفاده از جارو شارژی است. از آن جایی که طراحی این وسیله بدون سیم می باشد پس کار کردن با آن بسیار آسان می شود. جارو شارژی بوش به منظور نظافت فضای منزل و درون ماشین کاربرد دارد. این جارو شارژی قابلیت نصب روی دیوار دار که باعث می شود فضای زیادی را اشغال نکند. فناوری Airflow این دستگاه باعث شده تا مکش بالایی داشته باشد و تمیز کنندگی عالی را ضمانت می کند. به منظور آشنایی کلی با ویژگی های جارو شارژی بوش در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت، در زمان خرید جاروشارژی بوش به ظرفیت، کارایی و نیاز خود دقت داشته باشید.

ویژگی های جاروشارژی بوش BHNL21PRO

مشخصات و ویژگی های جاروشارژی بوش BHNL21PRO

2 سطح مکش برای این جاروشارژی تعریف شده است که می توان قدرت مکش را بر اساس اندازه کثیفی و نوع سطوح تنظیم کرد این قابلیت کلید کشویی که روی دسته تعبیه شده امکان پذیر است. باتری با ظرفیت 21.6 ولتی در این دستگاه کار گذاشته شده که از نوع لیتیوم آیون بوده و می توان از آن به صورت مستمر تا 45 دقیقه استفاده کرد. مدت زمان 4 الی 5 ساعت به طول می انجامد تا به صورت کامل شارژ می شود. چنان چه شارژ دستگاه کم باشد نشانگری روی بدنه آن کار گذاشته شده که با کمک آن می توان فهمید که دستگاه رو به خاموشی است و نیاز است تا شارژ شود. مخزن دستگاه با گنجایش 0.3 لیتر حجم مطلوبی از گرد و غبار را در خود می گنجاند و با فشار دادن یک کلید به آسانی از بدنه اصلی جدا می گردد. از آن جایی که فیلتر بهداشتی 3 لایه در دستگاه به کار رفته از خارج شدن گردو غبار به فضا پیشگیری می کند.

در کنار جاروشارژی یک سری باریک به منظور نظافت گوشه ها و قسمت هایی که در دسترس نیستند گذاشته شده و هم چنین یک سری کوچک به منظور گردگیری مبلمان، نازل ویژه پاکسازی تشک، سری باریک و بلند به منظور نظافت گوشه ها و نقاط دور از دسترس و صندلی ماشین، یک سری برس دار به منظور گردآوری مو و پرژ فرش و یک لوله خرطومی عرضه شده است.

نقد و بررسی شما

جاروشارژی بوش BHNL21PRO
  • ساخت کشور چین 
  • ولتاژ باتری 21.6 ولت 
  • رنگ خاکستری 
  • استفاده مداوم تا 45 دقیقه

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر