ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC

محصول جدید

  • ساخت کشور ترکیه
  • لباسشویی سری 6
  • ارسال به سراسر کشور
  • رتبه انرژی +++A

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل WAT28S80GC

ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC یکی از محصولات کمپانی بوش است که در کشور ترکیه مونتاژ می شود. لباسشویی  WAT28S80GC ظرفیت 9 کیلوگرم دارد و برای خانواده هایی با جمعیت متوسط مناسب است. ماشین مذکور برنامه های مختلفی برای شستشوی لباس ها دارد و در هنگام کار کردن صدای اندکی تولید می کند. چناچه می خواهید با مشخصات دیگر لباسشویی بوش مدل WAT28S80GC آشنا شوید، مطلب پیش رو را تا آخر بخوانید.

معرفی مشخصات فنی لباسشویی بوش WAT28S80GC

ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC یکی از دستگاه های باکیفیت و خوب است؛ چرا که چندین برنامه شستشو دارد و شما می توانید بر اساس میزان آلودگی لباس و همینطور جنس و متریال آنها برنامه مناسب را انتخاب کنید. موتور لباسشویی مذکور با چرخش 1400 دور در دقیقه یکی از بهترین نتایج را برای لباس های کاربر فراهم می کند. موتور این محصول بوش علاوه بر دارا بودن قدرت بالا، صدای اندکی نیز در هنگام کار کردن تولید می کند.

خصوصیات ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC

ماشین لباسشویی WAT28S80GC مجهز به سیستم ضد لرزش است و این امر نیز موجب کاهش صدای ماشین در هنگام کار کردن می شود. تکنولوژی های جدید و روز دنیا نظیر: اکتو واتر و وریو پرفکت در طراحی این محصول شرکت بوش مورد استفاده قرار گرفته است که موجب کاهش مصرف انرژی می شوند.

بررسی خصوصیات دیگر ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC

یکی از جدیدترین ویژگی های کاربردی در ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC این است که امکان اضافه کردن لباس در حین کار کردن دستگاه (Add Wash) نیز وجود دارد. بنابراین شما می توانید در صورت ضرورت درب لباسشویی را در حین کار کردن باز کنید و لباس مورد نظر را به برنامه شستشوی قبلی بیفزایید. تکنولوژی I-DOS یکی دیگر از فناوری های موجود در لباسشویی WAT28S80GC است. با تکنولوژی I-DOS مصرف مواد شوینده بر اساس آلودگی لباس ها صورت می گیرد و در میزان مصرف آن صرفه جویی می شود.

یکی از ویژگی هایی که برای همه ماشین ها مهم و ضروری بوده، رده بندی انرژی آنها است. ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC دارای رده انرژی A+++ است که رده بسیار خوبی محسوب می شود. موتور محصول مذکور بوش دارای ده سال ضمانت است که مورد توجه اغلب خریداران قرار می گیرد.

ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC رنگ سفید و زیبایی دارد و برای اغلب آشپزخانه ها مناسب است. ارتفاع این لباسشویی 848 میلی متر و عرض و عمق آن به ترتیب، 598 و 590 میلی متر است. دیگ لباسشویی بوش 60 لیتر ظرفیت دارد. وزن دستگاه 72 کیلوگرم است و درب لباسشویی تا 165 درجه باز می شود. طول سیم برق لباسشویی بوش WAT28S80GC 160 سانتی متر است که این موضوع یک مزیت مهم به شمار می رود.

چرا ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC

اگر قصد خرید یک لباسشویی پر قدرت و با دوام را دارید، لباسشویی بوش مدل WAT28S80GC را خریداری کنید. لباسشویی بوش با موتور پرقدرت و کم صدا و همینطور دوام و ماندگاری بالا یک دستگاه باکیفیت محسوب می شود. این لباسشویی مجهز به تکنولوژی های کاربردی و جدید دنیا است و جزو دستگاه های کم مصرف به شمار می رود.

نقد و بررسی شما

ماشین لباسشویی بوش WAT28S80GC
  • ساخت کشور ترکیه
  • لباسشویی سری 6
  • ارسال به سراسر کشور
  • رتبه انرژی +++A

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه