جارو شارژی بوش BHN14N

محصول جدید

  • ساخت کشور چین 
  • توان 14.4 ولت
  • میزان شارژدهی 12 دقیقه
  • ارسال به سراسر کشور

جزییات بیشتر

1,950,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BHN14N

یکی از بهترین محصولاتی که توسط برند بوش به بازارهای جهانی ارائه شده است جاروشارژی بوش BHN14N می باشد که کیفیت و کارایی بسیار زیادی دارد. چنان چه جاروشارژی بوش BHN14N را روی سرعت 1 حالته آن تنظیم کنید خواهید دید که یکی از پرکاربردترین جاروها به شمار می آید که فقط می توانید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. یکی از با اهمیت ترین خصوصیات این دستگاه فناوری High Airflow است که با کمک آن می توان قدرت مکش و نشانگر شارژ باتری را تنظیم نمود.

همراه با این محصول برخی لوازم جانبی عرضه می شود که عبارت هستند از: آداپتور شارژر و یک نازل برای دستیابی به مکان های دشوار (نازل شکاف). داخل مخزن BHN14N فیلتری بهداشتی قرار داده شده که از بیرون رفتن گرد و غبار به فضا پیشگیری می کند.

ویژگی های جارو شارژی بوش BHN14N

این محصول شرکت بوش در اندازه 138x110x368 میلی متر تولید شده و وزنی که برای آن تعریف شده 1.2 کیلوگرم است که به آسانی می توانید آن را منتقل کنید. قاب این کالا از پلاستیک فشرده ساخته شده و دهانه ایی که برای آن تعبیه شده به صورت شفاف است تا قسمتی از درون آن قابل رویت باشد. افزون بر این مخزن این دستگاه به صورت ارگونومیکی طراحی شده است که به آسانی و فقط با فشار دادن یک کلید از بدنه اصلی جدا می گردد.

باتری 14.4 ولتی که در این دستگاه کار گذاشته شده از نوع NI-MH است. می توانید مدت 12 الی 16 ساعت به صورت کامل این باتری را شارژ کنید و بعد از آن می توانید به مدت 12 دقیقه این جارو را به کار ببرید. در این باتری نیز یک نشانگر گذاشته شده که میزان شارژ آن را بیان می کند.

ویژگی های جارو شارژی بوش BHN14N

یکی از زیباترین و جالب ترین محصولات کمپانی بوش جارو شارژی مدل BHN14N است این دستگاه بدون سیم طراحی شده که می توان به راحتی از دستگاه استفاده نمود. می توانید از جارو شارژی های دستی بوش به منظور تمیز نمودن منزل، محیط کار و حتی درون ماشین استفاده کنید. با کمک باتری پرقدرتی که در این دستگاه به کار گذاشته است می توانید 12 دقیقه به صورت مستمر از آن استفاده کنید. با فعال شدن چراغ نشانگر روی بدنه دستگاه می توانید اطلاع پیدا کنید تا چه موقع باید آن را شارژ کنید.

مخزن که برای این دستگاه در نظر گرفته شده ظرفیت مناسبی داشته و به آسانی می توانید آن را جدا نموده و آن را تمیز کنید. فیلتر بهداشتی قرار داده شده درون مخزن هم مانع از خروج گرد و خاک به محیط شوید. یک سری باریک به منظور غباررویی گوشه ها و نواحی دور از دسترس در کنار دستگاه عرضه می شود. در ادامه این نوشتار به مزیت ها معایب جاروشارژی بوش BHN14N خواهیم پرداخت، به منظور اطلاع از مزیت ها و معایب این دستگاه می توانید در ادامه این نوشتار همراه ما باشید.

مجهز به فیلتر قابل شستشو و هم چنین دارای سیستم High Airflow است و هم چنین دارای نشانگر وضعیت شارژ باتری و قابلیتی برای تنظیم قدرت مکش در آن تعریف شده است.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BHN14N
  • ساخت کشور چین 
  • توان 14.4 ولت
  • میزان شارژدهی 12 دقیقه
  • ارسال به سراسر کشور

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر