جارو برقی بوش BGLS482200

2800000063252

محصول جدید

  • ساخت کشور آلمان
  • رنگ مشکی
  • توان 2200 وات
  • حجم چهار لیتری

جزییات بیشتر

4,650,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش BGLS482200

در سال 2019 یکی از بی نظیرترین محصولات کمپانی بوش با نام جاروبرقی بوش BGLS482200 وارد بازار شد. برای این جاروبرقی شعاع کارکرد 10 متری اعمال شده تا برای منازل کوچک و متوسط آپارتمانی کاربرد داشته باشد. این جاروبرقی توانی برابر 2200 وات دارد که موجب شده مکش بی نظیری را اعمال کند. برای این جارو برقی قابلیتی تعریف شده تا به وسیله آن بتوان میزان مکش این دستگاه را کم و یا زیاد کرد، کاربر می تواند با توجه به نیازش قدرت مکش جاروبرقی را افزایش داده و یا بکاهد.

موتوری که در این دستگاه کار گذاشته شده بسیار مرغوب است و ماندگاری بسیار زیادی را می توانید با آن تجربه کنید، این شرکت ماندگاری ده سال را بی قید و شرط برای این محصول تضمین کرده است. باید بگوییم که این کالا به قابلیت فیلتر تجهیز شده تا هوایی که به سمت موتور وارد می شود را فیلتر کند این کار عملا عمر موتور را تا چند برابر افزایش می دهد.

ویژگی های جاروبرقی بوش BGLS482200

طراحان بوش در بخش خروجی هوای در این دستگاه بهره مند از فیلتر ضد آلرژی HEPA است تا از بیرون رفتن گرد و غبار از جاروبرقی جلوگیری شود. فیلتر HEPA به آسانی قابل شستن و عوض کردن است. جاروبرقی بوش BGLS482200 جزء جاروبرقی های کیسه دار یا کیسه ای این شرکت به شمار می آید. هم چنین گفتنی است این جاروبرقی بوش از سیستم PowerProtect هم پشتیبانی می کند.

ویژگی های جاروبرقی بوش BGLS482200

به منظور آشنایی با جاروبرقی بوش می توانید در ادامه این نوشتار همراه ما باشید. برای این که بتوانید خرید مطمئنی را تجربه کنید بهتر است تا ما را در ادامه همراهی کنید. یکی از امکانات کاربردی این محصول داشتن نشانگری برای نشان دادن زمان تعویض کیسه جاروبرقی است. این نشانگر باعث می شود تا کیسه بیش از اندازه پر نشود، پر شدن بیش از اندازه کیسه امکان دارد باعث خراب شدن جاروبرقی شود. جارو برقی بوش BGLS 482200 سوای بر نازل اصلی، نازل های متفاوت دیگری نیز دارد تا پاکیزگی سطح های گوناگون با بالاترین کیفیت صورت پذیرد. نازل اصلی 2 حالت متفاوت دارد که برای جاروکشی فرش یا موکت بسیار مناسب است. افزون بر این نازل ویژه سطح های سخت هم در کنار سایر نازل ها مشاهده می شود تا بتوانید به آسانی کاشی و سرامیک یا هر سطح دشوار دیگری را به مناسب ترین شکل ممکن جاروکشی کنید.

برای جاروبرقی 4 لیتری بوش BGLS482200 طراحی بسیار جذاب و زیبایی در نظر گرفته شده است. در بخش فوقانی این جاروبرقی، اهرم چرخشی و فشاری ویژه تنظیم قدرت مکش جاروبرقی تعبیه شده است. همین طور می توان از این دکمه برای خاموش و روشن نمودن جاروبرقی استفاده کرد.

در این جاروبرقی و در بخش جلویی آن دستگیره ای گذاشته شده که جا به جایی آن را آسان تر می کند. همین طور برای این کالا  4 چرخ در نظر گرفته شده تا موقع نظافت به آسانی بتوانید جاروبرقی را حمل و نقل کنید. از خصوصیات دیگر این جاروبرقی می توان به وجود سیم جمع کن خودکار یا Automatic Cable Rewind اشاره کرد که بدون به کار بردن دکمه به خصوصی به آسانی می توانید سیم را به درون جاروبرقی هدایت کنید.

نقد و بررسی شما

جارو برقی بوش BGLS482200
  • ساخت کشور آلمان
  • رنگ مشکی
  • توان 2200 وات
  • حجم چهار لیتری

نقد و بررسی شما

بازدیدهای اخیر