جاروبرقی بوش BGL8X329

محصول جدید

  • ساخت کشور آلمان 
  • رنگ مشکی
  • توان 890 وات
  • دارای سیستم Power Protect

جزییات بیشتر

8,250,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش BGL8X329

جاروبرقی بوش BGL8X329 یکی از محصولات برند بوش است که ظاهر زیبا و عملکرد حرفه ای دارد. کیسه ای که در این جارو برقی مورد استفاده قرار می گیرد دارای اندازه XXL است و می تواند حجم بالایی از آلودگی و کثیفی را در خود جای دهد. وزن این محصول پایین است و افراد به راحتی می توانند در زمان جارو کشیدن از آن استفاده نمایند و آن را در طول مسیر حرکت دهند. قدرت مکش جارو برقی بوش بالاست و اجازه نمی دهد کثیفی و آلودگی بر روی سطوح باقی بماند.

آیا این جارو برقی دارای سیستم Power Protect است؟

یکی از مواردی که سبب شده است جاروبرقی بوش BGL8X329 از محصولات دیگر همتای خود مجهز شود وجود سیستم Power Protect در این محصول است. این جارو برقی ( حتی زمانی که کیسه آن پر باشد) کثیفی و آلودگی را به خوبی جذب می کند و اجازه نمی دهد آلودگی در سطوح باقی بماند. این موضوع سلامتی محیط را حفظ می نماید و خطر انتقال بیماری های ناشی از کثیفی و گرد و غبار را به حداقل می رساند. به همین دلیل، بسیاری از مشتریان جاروبرقی بوش BGL8X329 را گزینه اول و آخر خود در خرید جارو برقی می دانند.

آیا این جارو برقی دارای فیلتر است؟

جارو برقی دارای فیلتر

همانطور که می دانید در زمان جارو کردن ممکن است گرد و غبار در هوا پخش شود و همین امر سبب می شود به سیستم تنفسی آسیب های جدی وارد شود. شرکت بوش اعلام کرده است در این مدل جارو برقی از فیلتر HEPA استفاده می شود. این فیلتر قابل شستشو است و از پخش گرد و غبار در فضا جلوگیری می کند و آن را به خوبی جذب می نماید. در نتیجه؛ استفاده از جاروبرقی بوش BGL8X329 به طور ویژه به کسانی پیشنهاد می شود که از بیماری های تنفسی مانند آسم رنج می برند و نباید در محیط های آلوده باشند.

آیا امکان تنظیم قدرت مکش در این جارو برقی وجود دارد؟

این جارو برقی مجهز به سیستم تنظیم قدرت مکش است. شما می توانید با توجه به سطوح و میزان چسبندگی آلودگی ها قدرت مکش آن را تنظیم نمایید. این امر سبب می شود تا تمامی سطوح تمیز شوند و دیگر آلودگی در هیچ سطحی باقی نماند.

این محصول مجهز به کدام لوازم جانبی است؟

کسانی که می خواهند برای خرید جارو برقی اقدام نمایند در مورد لوازم جانبی که همراه آن محصول به فروش می پرسد سوالات زیادی می پرسند. بهتر است بدانید جاروبرقی بوش BGL8X329 مجهز به برس اثاثیه، برس بلند درزها و 2 برس برای فرش و سطوح سخت است. در واقع، شما با خرید این جارو برقی می توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی قسمت های منزل شما تمیز می ماند و این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ تمیزی و زیبایی محیط دارد.

برای خرید جاروبرقی بوش به کجا مراجعه کنیم؟

اگر با خواندن ویژگی های این محصول اغوا شده اید که آن را خریداری نمایید، می توانید خرید خود را از سایت هورانه انجام دهید. مشاوران این سایت در زمان خرید به شما کمک می کنند بهترین محصول را خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید.

نقد و بررسی شما

جاروبرقی بوش BGL8X329
  • ساخت کشور آلمان 
  • رنگ مشکی
  • توان 890 وات
  • دارای سیستم Power Protect

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر