جاروبرقی بوش BGL7PARQ

محصول جدید

  • ساخت کشور آلمان 
  • رنگ مشکی
  • توان 850 وات
  • ارسال به سراسر کشور

جزییات بیشتر

5,950,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش  BGL7PARQ

جاروبرقی بوش  BGL7PARQ محصولی ویژه است که قدرت بسیار بالایی در جذب آلودگی ها دارد. ظاهر زیبا و حرفه ای و عملکرد فوق العاده دو ویژگی هستند که سبب شده اند این جارو برقی به یکی از محصولات ویژه بازار تبدیل شود. این محصول دارای یک پنل است که با استفاده از آن می توانید قدرت جارو برقی را کنترل نمایید و همین امر سبب می شود تا پس از استفاده از این محصول سطحی تمیز و یکدست داشته باشید. این محصول بسیار سبک است و چالش خاصی را در زمان جارو کشیدن برای شما به وجود نمی آورد.

سایز کیسه جارو برقی بوش چیست؟

سایز کیسه این جارو برقی XXL است. گنجایش بالای کیسه زباله جارو برقی بوش سبب می شود تا شما بتوانید بخش های زیادی از خانه و یا محیط زندگی و کار خود را با جارو برقی تمیز کنید. در نتیجه، دیگر نباید نگران پر شدن کیسه جارو برقی باشید. به طور متوسط، شما می توانید دو و یا سه ماه از این کیسه استفاده کنید و این موضوع می تواند از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

موتور جاروبرقی بوش BGL7PARQ

طول سیم این جارو برقی چقدر است؟

طول سیم جاروبرقی بوش  BGL7PARQ 12 متر است. این امر می تواند شعاع زیادی را برای تمیز کردن پوشش دهد. همچنین، این محصول مجهز به سیستم سیم جمع کن خودکار است و شما می توانید با فشردن یک دکمه سیم را در چند ثانیه جمع کنید. یکی از دلایلی که سبب شده است استفاده از جاروبرقی بوش  BGL7PARQ مد نظر قرار گیرد زمان بسیار کوتاه و قدرت فوق العاده در جمع کردن سیم است.

در بسیاری از محصولات مشابه، قدرت سیم جمع کن جارو برقی پس از مدت کوتاهی تحلیل می رود و دیگر آن جارو برقی قابل استفاده نیست. اما شما می توانید سالیان زیادی بدون هیچ گونه نگرانی از این محصول استفاده کنید.

قدرت موتور این جارو برقی چگونه است؟

موتور جاروبرقی بوش  BGL7PARQ از سری Propower است. در واقع، این موتور قدرت بسیار بالا و صدای بسیار کمی دارد. ترکیب این دو ویژگی مهم سبب شده است تا این جارو برقی به یکی از محصولات ویژه بازار تبدیل شود و افراد با خرید این محصول این اطمینان را دارند که بدون ایجاد مزاحمت و سر و صدا در محیط می توانند آن محل را تمیز و پاکیزه نمایند.

بسیاری از محصولات هستند که پس از پر شدن کیسه جارو برقی دیگر مکشی ندارند. اما در جاروبرقی بوش  BGL7PARQ از تکنولوژی ویژه ای استفاده شده است که حتی پس از پر شدن کیسه قدرت مکش خود را از دست نمی دهد. همین امر یکی از مهمترین دلیل برتری جاروبرقی بوش  BGL7PARQ به محصولات مشابه است.

جاروبرقی بوش را از کجا بخریم؟

اگر با خواندن ویژگی های این جارو برقی تصمیم گرفته اید همین الان این محصول را به خانه خود اضافه کنید، می توانید خرید خود را از سایت هورانه انجام دهید. این سایت محصولاتش را با ضمانت نامه به فروش می رساند و همین امر نشان دهنده کیفیت کالاست.

نقد و بررسی شما

جاروبرقی بوش BGL7PARQ
  • ساخت کشور آلمان 
  • رنگ مشکی
  • توان 850 وات
  • ارسال به سراسر کشور

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر