جارو شارژی بوش BBHL22141

محصول جدید

  • ساخت کشور چین
  • رنگ بدنه سورمه ای
  • ولتاز باتری 21.6 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری 45 دقیقه 

جزییات بیشتر

5,650,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BBHL22141

جاروها در طول زمان تغییرات زیادی کرده اند. جاروهای دستی تبدیل به برقی و شارژی شده اند. جاروهای شارژی با تجهیزات مدرن و پیشرفته ای که دارند زباله ها را از همه جای اتاق حتی درز دیوارها و کنج آنها جمع آوری می کنند. جاروهای شارژی کیفیت ها و مدل های گوناگونی دارند و یکی از بهترین آنها، جارو شارژی بوش BBHL22141 است. این دستگاه با مکش بالا و باتری قدرتمند خود طرفداران فراوانی در سراسر جهان پیدا کرده است. در صورتی که قصد بررسی ویژگی های یک جارو شارژی خوب را دارید ادامه مقاله را بخوانید.

خصوصیات ظاهری جارو شارژی BOSCH مدل BBHL22141

جارو شارژی بوش BBHL22141 دستگاهی با طراحی زیبا بوده و به صورت عصایی ساخته شده است. این جارو شارژی در دو حالت ایستاده با دسته بلند و بدون دسته هم کار می کند. ایستاده و دسته بلند آن همانند جارو برقی عمل می کند. جارو شارژی مدل BBHL22141 بدون دسته جهت جمع آوری زباله های ریز و سخت که نیاز به مکش بالا دارند مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد جارو شارژی بوش برابر است با 17 در 11 در 115 سانتی متر که ابعادی مناسب و خوب به شمار می رود. وزن دستگاه معادل 3 کیلو گرم است.

ویژگی های فنی جارو شارژی بوش BBHL22141

فیلتر جارو شارژی BOSCH مدل BBHL22141 قابل شستشو بوده و سری های آن قابل تعویض بوده و به راحتی داخل کنج ها و درزهای دیوارها می روند.

ویژگی های فنی جارو شارژی بوش BBHL22141

باتری جارو شارژی بوش BBHL22141 قدرت بالایی دارد و ولتاژ آن برابر 6/21 ولت است. جنس باتری از لیتیوم یونی است و این نوع باتری ها باکیفیت و بادوام هستند. یکی دیگر از خصوصیات باتری جارو شارژی بوش نرخ کاهشی بسیار اندک آن در استفاده های پی در پی است. آداپتور دستگاه نیز از کیفیت .و قدرت مناسبی برخوردار است به گونه ای که پس از 4 یا 5 ساعت باتری دستگاه را شارژ می کند. دستگاه به مدت 45 دقیقه پس از شارژ کامل کار می کند. 

نازل خروجی منعطف جارو شارژی برند بوش مدل BBHL22141 به راحتی زیر مبلمان و کاناپه را پاکیزه و تمیز می کند. تنظیم سرعت دو حالته، فیلتر مخصوص جهت تمیز کاری و عدم نشستن گرد و غبار روی تجهیزات موتور دستگاه، دو ویژگی دیگر این محصول کمپانی بوش است. تکنولوژی بدون کیسه جهت نگهداری زباله در جارو شارژی BOSCH مورد استفاده قرار گرفته است که ظرفیت مخزن آن برابر 300 میلی لیتر است. برس دستگاه نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و همه نوع سطحی اعم از سخت و نرم را تمیز می کند. قدرت مکش جارو بوش مدل BBHL22141 به گونه ای است که حتی موها را نیز به راحتی از فرش و موکت جدا می کند.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BBHL22141
  • ساخت کشور چین
  • رنگ بدنه سورمه ای
  • ولتاز باتری 21.6 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری 45 دقیقه 

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر