جارو شارژی بوش BBHF216

محصول جدید

  • ساخت کشور چین 
  • ولتاژ باتری 16 ولت
  • رنگ سورمه ای
  • وزن 2 کیلو گرم

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BBHF216

جاروهای شارژی دستگاه هایی تمیز کننده هستند که با باتری کار می کنند. شرکت های گوناگونی اقدام به تولید و عرضه این دستگاه ها در شکل و انواع مختلفی کرده اند.کمپانی بوش یکی از این شرکت ها بوده که تا به حال مدل های گوناگونی جارو شارژی تولید کرده است. یکی از این مدل دستگاه ها، جارو شارژی بوش BBHF216 است. این محصول به دو صورت ایستاده و دستی کار می کند و قابلیت ها و تکنولوژی های متعددی دارد. قصد داریم در مقاله حاضر درباره این محصول یعنی جارو شارژی BOSCH مدل BBHF216 صحبت کنیم.

معرفی جارو شارژی BOSCH مدل BBHF216

معرفی جارو شارژی BOSCH مدل BBHF216

جارو شارژی بوش BBHF216 با ابعاد 620 در 180 در 240 سانتی متر یک دستگاه با طراحی شیک و اندازه مناسب است. وزن محصول بوش در حدود 2 کیلوگرم است و به راحتی قابلیت جابجایی دارد. سری های به کار رفته در جارو شارژی مدل BBHF216 قابلیت تعویض دارند. در صورتی که دستگاه به طور کامل شارژ شده باشد بیش از 30 دقیقه بدون نیاز به شارژ مجدد کار می کند. برای شارژ کامل جاروی بوش باید دستگاه را به مدت 4 یا 5 ساعت به برق متصل کنید.

نازل جارو شارژی BOSCH مدل BBHF216 منعطف و مناسب است به طوری که با آن به راحتی می توان گوشه های دیوار و کناره های آن و همچنین زیر مبلمان را به خوبی تمیز کرد. این محصول بوش ساخت کشور چین است و تا 18 ماه گارانتی دارد.

سایر ویژگی های جارو شارژی بوش BBHF216

جارو شارژی بوش BBHF216 دارای باتری های باکیفیت و پر قدرت لیتیوم یونی است. این نوع باتری ها در صورت شارژ کامل برای مدت طولانی به طور مستمر کار می کنند. زمان شارژ شدن باتری لیتیوم یونی کوتاه بوده و دارای فناوری Lithium-Ion است. جارو شارژی بوش پس از شارژ شدن بدون نیاز به سیم و هیچگونه محدودیتی همه فضای اتاق حتی درزها را تمیز و پاکیزه می کند. تمیز کردن محصول مورد نظر با استفاده از فناوری Easy Clean بسیار آسان و راحت است. تمام قطعات جدا می شوند و قابلیت شستشو دارند.

ولتاژ باتری جارو شارژی  BOSCH مدل BBHF216 16 ولت است و تا 20 دقیقه با پایه و 36 دقیقه بدون پایه میزان شارژدهی دارد. یکی دیگر از خصوصیات محصول مورد نظر بوش، وجود نشانگر وضعیت شارژ باتری روی دستگاه است و با وجود این امکان، کاربر از وضعیت شارژ دستگاه مطلع می شود. فیلتر دستگاه را می توانید پس از هر بار استفاده بشویید تا عملکرد دستگاه مناسب باشد. لوازم جانبی موجود در بسته بندی محصول عبارتند از: یک عدد آداپتور و یک برس الکترونیکی.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BBHF216
  • ساخت کشور چین 
  • ولتاژ باتری 16 ولت
  • رنگ سورمه ای
  • وزن 2 کیلو گرم

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر