گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB

محصول جدید

  • ساخت کشور اسلوونی 
  • توان 600 وات
  • تک سرعته 
  • رنگ مشکی

جزییات بیشتر

1,750,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB

بسیاری از آشپزان به دلیل سریع تر شدن امور آشپزی نیاز دارند تا وسیله ای به اسم گوشتکوب برقی داشته باشند. با کمک این دستگاه می توانید مواد غذایی گوناگون را پوره و له کنید چنان چه شما نیز می خواهید کیفیت بالاتری را در آشپزی تجربه کنید بهتر است این دستگاه را تهیه نمایید. در این مقاله قصد داریم خصوصیات گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB را بیان کنیم، به منظور آشنایی بیشتر با این دستگاه تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

ویژگی های گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB

برند بوش جزء بهترین و باکیفیت ترین برندهایی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعال است و گوشتکوب برقی جزئی از تولیدات این برند به شمار می آید. این محصول در رنگ مشکی به بازار ارائه شده که شما می توانید آن را با سایر لوازم تان ست کنید. توان موتور برای این دستگاه 600 وات تعریف شده که برای استفاده در امور آشپزی در روز بسیار مناسب است. این دستگاه به صورت تک کاره به بازار عرضه شده است. موتوری که برای گوشتکوب برقی استفاده شده از نوع کم صدا و با لرزش پایین می باشد.

همراه این دستگاه یک پیمانه شفاف درجه بندی به منظور مخلوط کردن مواد غذایی ارائه می شود شما می توانید از پیمانه به منظور اندازه گیری مواد غذایی نیز کمک بگیرید. با دکمه درجه بندی سرعت شما می توانید سرعت گوشتکوب را افزایش یا کاهش دهید. بالاترین ظرفیتی که شما می توانید از لیوان استفاده کنید 700 میلی لیتر است، به عبارت دیگر بیش از این اندازه مواد غذایی شما سرریز خواهد کرد.

ویژگی های گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB

از جمله غذاهایی که شما می توانید با کمک گوشتکوب برقی تهیه کنید، حلیم و حلیم بادمجان است. در مجموع غذاهایی که بدون گوشتکوب برقی تهیه می شود بسیار دشوار بوده ولی با گوشتکوب برقی بسیار ساده و سریع این کار انجام می شود. تیغه هایی که برای گوشتکوب برقی بوش استفاده شده ضد زنگ، بسیار تیز و خلاقانه است زیرا چهار لبه QuattroBlade برای آن به تعبیه شده است. برای پایه گوشتکوب برقی بوش از استیل ضد زنگ استفاده شده که ماندگاری بسیار بالایی دارد. با طراحی ارگونومیک آن دست کاربر با فعالیت مدوام خسته نخواهد شد.

چنان چه بعد از استفاده از گوشتکوب قصد داشتید که آن را جدا کنید کافیست دکمه را فشار داده تا به سهولت پایه از تیغه جدا شود. در این دستگاه قابلیت نوین BPA کار گذاشته شده تا بدین وسیله از تماس بخش پلاستیکی با مواد غذایی پیشگیری شود. شما می توانید به آسانی قطعات گوشتکوب برقی بوش را جدا کرده و آن ها را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید تا شسته شود. از مرغوب ترین پلاستیک فشرده برای محفظه این دستگاه استفاده شده تا با وارد شدن ضربه به آسانی شکسته نشود.

ولتاژی که برای منبع این دستگاه تعریف شده بین 220 تا 240 ولت است که مناسب ترین میزان برای این دستگاه می باشد. وزنی که برای گوشتکوب برقی بوش در نظر گرفته شده یک کیلوگرم است شما با دست گرفتن این دستگاه با این وزن کم به هیچ عنوان خسته نخواهید شد.

نقد و بررسی شما

گوشتکوب برقی بوش MSM2610BGB
  • ساخت کشور اسلوونی 
  • توان 600 وات
  • تک سرعته 
  • رنگ مشکی

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه