جاروبرقی بوش BSGL3MULT3

محصول جدید

  • ساخت کشور آلمان 
  • توان 2400 وات 
  • رنگ قرمز
  • ارسال به سراسر کشور 

جزییات بیشتر

3,590,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش BSGL3MULT3

یکی از منحصر به فردترین محصولات کمپانی بوش تولید جاروبرقی بوش BSGL3MULT3 است. زیرا امکانات قابل توجهی در این جاروبرقی وجود دارد و آن را از تولیدات مشابه متمایز می سازد. به منظور آشنایی با خصوصیات این جاروبرقی تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید. این محصول شرکت بوش بسیار باکیفیت بوده و دارای یک کیسه گرد و غبار 4 لیتری است. موتور جدید و پیشرفته ای به نام HiSpin روی آن کار گذاشته شده که با تیغه های آیرودینامیکی و جریان هوای کالیبره شده موجب می شود تا بهترین مکش گرد و غبار حاصل شود. هم چنین باید بگوییم که مصرف انرژی این دستگاه در پایین ترین حد ممکن واقع شده است.

ویژگی های جاروبرقی بوش BSGL3MULT3

به منظور خروج هوای پاکیزه در این دستگاه از میکرو فیلتر استفاده شده است. در این دستگاه لوازم جانبی حرفه ای تعبیه شده که عبارت هستند از برس نظافت با قابلیت تنظیم، برس مبلمان و نازل شکاف. شما می توانید برای یک سالن متوسط این جاروبرقی را استفاده کنید زیرا شعاع عملکرد آن 10 متر است. جاروبرقی بوش BSGL3MULT3 در کشور آلمان طراحی، تولید و ارائه شده که ضمانت نامه 18 ماه است. رنگ این دستگاه به رنگ قرمز است که شما می توانید آن را با سایر لوازم خود هماهنگ کنید. توان مصرفی که برای این جاروبرقی تعریف شده برابر با 2400 وات است.

ویژگی های جاروبرقی بوش BSGL3MULT3

در حال حاضر در عصری زندگی می کنیم که بدون جاروبرقی امکان داشتن خانه ای پاکیزه وجود ندارد، غبارهای آلوده، گرد و خاک و مواد غذایی گوناگون که در حین پخت و یا مصرف در خانه ریخته می شود را فقط می توان با جاروبرقی به آسانی جاروکشی کرد. برای این دستگاه از فیلتر Microfilter استفاده شده تا کسانی که آلرژی دارند دچار با خروج گرد و غبار دچار حساسیت نشوند. برای لوله خرطومی جاروبرقی بوش از بهترین پلاستیک فشرده استفاده شده تا با استفاده مکرر و در طول زمان پارگی برای آن اتفاق نیفتد.

در جاروبرقی بوش سه عدد چرخ پلاستیکی تعبیه شده تا از هر مکان دشواری قابلیت عبور داشته باشد. با سیم جمع کن خودکاری که در این دستگاه کار گذاشته شده بدون آن که کاربر متحمل سختی شود و فقط با فشردن یک دکمه می تواند به راحتی سیم ها را جمع کند. قسمتی روی دستگاه استفاده شده تا به وسیله آن کاربر متوجه شود کیسه گرد و غبار پر شده یا خیر، با کمک این فناوری شما می توانید به موقع کیسه جاروبرقی را تخلیه و یا تعویض کرده و از آسیب رسیدن به جاروبرقی پیشگیری کنید.

شما با کمک دکمه ای که روی دستگاه وجود دارد می توانید قدرت مکش جاروبرقی را کم و یا زیاد کنید با توجه به مکانی که شما قصد تمیز کردن آن را دارید می توانید از این قابلیت استفاده کنید. دستگیره ارگونومیکی که برای این جاروبرقی طراحی شده باعث می شود تا کاربر در زمان کار با دستگاه دچار سختی نشود. طول کابلی که برای این جاروبرقی تعریف شده 8 متر است که برای فضاهای متوسط و کوچک مناسب است. وزن دستگاه 5.7 کیلوگرم است که کاربر در زمان جابه جا کردن آن آسوده خواهد بود.

نقد و بررسی شما

جاروبرقی بوش BSGL3MULT3
  • ساخت کشور آلمان 
  • توان 2400 وات 
  • رنگ قرمز
  • ارسال به سراسر کشور 

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر