گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110

محصول جدید

  • 1000 وات
  • ساخت کشور اسلوونی
  • 12 سرعته
  • رنگ مشکی

جزییات بیشتر

2,250,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

گوشتکوب برقی بوش مدل MS6CB6110

گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110 دستگاهی کاربردی و پرطرفدار از کمپانی بوش است. این محصول با موتوری پرقدرت و تنظیمات سرعت متفاوت انواع مواد غذایی را خرد و ریز می کند. جنس بدنه مناسب، ولتاژ منبع خوب و قطعات باکیفیت جزو ویژگی های گوشتکوب BOSCH مدل MS6CB6110 است. به همین جهت در مقاله حاضر قصد داریم به ویژگی ها و مشخصات این محصول بپردازیم.

آشنایی با مشخصات گوشتکوب برقی مدل MS6CB6110

گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110 یکی از دستگاه های تک کاره ولی باکیفیت است. قدرت موتور محصول مورد نظر برابر 1000 وات است به طوری که شما می توانید انواع مواد غذایی را با این توان خرد و له کنید. یکی از ویژگی ها و امتیازات گوشتکوب برقی مدل MS6CB6110 تنظیمات 12 سرعته آن است که موجب افزایش کیفیت غذاها و خوراک ها می شود.

مشخصات گوشتکوب برقی مدل MS6CB6110

گوشتکوب مورد نظر بوش علاوه بر تنظیمات متعدد سرعت عملکرد توربو نیز دارد و کاربر می تواند به آسانی با فشردن دکمه مخصوص توربو عملیات مورد نظر را برای دستگاه ایجاد کند. تیغه های چهار لبه محصول نیز از امتیازات آن به شمار می رود. موتور پرتوان گوشتکوب BOSCH مدل MS6CB6110 صدای اندکی در هنگام کار کردن تولید می کند و لرزش آن نیز کم است. به عبارت دیگر شما می توانید سخت ترین مواد غذایی را به راحتی و با کمترین صدا و لرزش له و خرد کنید.

سرعت کار با گوشتکوب بوش نیز بالا است و زمان اندکی را جهت له کردن مواد مختلف غذایی از کاربر صرف می کند.

سایر ویژگی های گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110

گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110 امکانات و سیستم های متعددی دارد. در این دستگاه سیستم Anti Splash وجود دارد و وجود این سیستم در محصول از پاشیده شدن مواد غذایی به فضای اطراف دستگاه جلوگیری می کند. یکی دیگر از سیستم های کارآمد موجود در گوشتکوب مدل MS6CB6110 کارخانه بوش سیستم Quattro Blade روی سری تیغه های چهار لبه دستگاه است. این سیستم موجب می شود که قطعات بزرگ مواد غذایی نیز به راحتی و با سرعت خوب له شوند.

لیوان مدرج همراه گوشتکوب بوش مدل MS6CB6110 دارای ظرفیت 600 میلی لیتر و یک درپوش مناسب است. قطعات موجود در دستگاه را می توانید به آسانی از دستگاه جدا کرده و جهت شستشو در ماشین ظرفشویی قرار دهید. البته شستشوی دستی قطعات نیز به راحتی انجام می شود؛ چرا که پایه از سری جدا می شود و همینطور جنس به کار رفته در قطعات از استیل مرغوب است.

بخش های پلاستیکی گوشتکوب که در تماس با مواد غذایی قرار می گیرند عاری از BPA یا مواد شیمیایی مضر است و خطر مهاجرت مواد شیمیایی به مواد غذایی را ندارد.

مزایای خرید گوشتکوب برقی بوش

گوشتکوب برقی بوش مدل MS6CB6110 دستگاهی کاربردی و مناسب آشپزخانه ها است. این دستگاه کوچک می تواند کمک آشپز خوبی برای شما باشد. با این دستگاه می توانید به راحتی انواع مواد خوراکی را با سرعت بالا له یا خرد کنید. سیستم های ضد پاشیدن مواد و  Quattro Blade و همچنین توان بالای موتور دستگاه جزو ویژگی های مثبت گوشتکوب برقی بوش محسوب می شود.

نقد و بررسی شما

گوشتکوب برقی بوش MS6CB6110
  • 1000 وات
  • ساخت کشور اسلوونی
  • 12 سرعته
  • رنگ مشکی

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه