جاروشارژی بوش BCS612GB

محصول جدید

  • ساخت کشور آلمان
  • ولتاژ باتری 18 ولت 
  • میزان شارژدهی 30 دقیقه 

جزییات بیشتر

9,500,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BCS612GB

جاروهای شارژی دستگاه هایی کاربردی و مفید برای اغلب ساختمان ها به شمار می روند. این نوع از تمیز کننده ها نیازی به برق ندارند و توسط باتری شارژ شونده کار می کنند. یکی از بهترین مدل های جاروی شارژی موجود در بازار کشور، جارو شارژی بوش BCS612GB است. این محصول بوش با طراحی ارگونومیک و قابلیت انعطاف بالای سری ها برای تمیز کردن تمام نقاط خانه رضایت اغلب مصرف کنندگان را به دست آورده است. اطلاعات بیشتر جهت ویژگی ها و مشخصات جارو شارژی BOSCH مدل BCS612GB را در مطلب پیش رو بخوانید.

مشخصات ظاهری جارو شارژی بوش مدل BCS612GB

مشخصات ظاهری جارو شارژی بوش مدل BCS612GB

جارو شارژی بوش BCS612GB دستگاهی است کوچک که قابلیت اتصال به دیوار را دارد. ابعاد این دستگاه 1220 در 200 در 265 میلی متر بوده و وزنی معادل 3/2 کیلوگرم دارد. ظرفیت گرد و غباری که توسط کیسه جارو نگه داشته می شود 9/0 لیتر است. جارو کردن توسط این محصول بدون سیم صورت می گیرد. رنگ بدنه جارو شارژی به رنگ سفید است که با اغلب وسایل خانه هماهنگ می شود.

ویژگی های فنی جارو شارژی بوش BCS612GB

جارو شارژی مدل BCS612GB بوش موتوری با طول عمر بالا بوده و سبک آن Digital Spin است. این موتور از نوع فشرده است. باتری محصول از نوع Li-Ion بوده و ولتاژ آن 18 وات است. جاروی شارژی BOSCH مدل  BCS612GB دو سطح عملکرد دارد. سطح اول آن جهت پاکیزگی نقاط ساده و بیشترین زمان اجرا کاربرد دارد و سطح دوم آن توربو است که برای تمیز کردن نقاط مشکل و دور از دسترس و زمان اجرای کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

میزان شارژدهی جارو شارژی BCS612GB در حدود نیم ساعت بوده که البته در حالت استفاده عادی است. اما اگر در حالت عادی با برس Power Brush از جارو استفاده کنید میزان شارژدهی آن 25 دقیقه و در حالت توربو با برس Power Brush در حدود 8 دقیقه است. برای شارژ کامل باتری باید به مدت 4 ساعت جارو را به برق متصل کنید.

قابلیت ها و امکانات جاروی شارژی BOSCH مدل  BCS612GB

در جارو شارژی BOSCH مدل  BCS612GB سیستم Easy Clean وجود دارد. با وجود این سیستم امکان جداسازی و تمیز کردن برس و شلنگ دستگاه به راحتی وجود دارد. روی جارو نشانگر میزان شارژ دستگاه تعبیه شده است. دسته راحت و مناسبی برای جداسازی و خالی کردن محفظه گرد و غبار برای محصول مورد نظر بوش طراحی شده است. فیلتری که برای جارو شارژی BCS612GB طراحی شده کارتریجی با غشای هوا بوده و فیلتر بهداشتی نیز جهت خروج هوای پاکیزه وجود دارد.

داخل بسته بندی محصول، دو عدد باتری قابل تعویض، برس مبلمان، نازل شکاف، پایه دیواری، آداپتور، نازل مخصوص تشک و همینطور برس All Floor High Power نیز وجود دارد.

خرید جاروشارژی بوش BCS612GB

جارو شارژی بوش BCS612GB یک دستگاه خوب با امکانات مناسب است. باتری با شارژدهی نیم ساعته دارد و در مدت چهار ساعت شارژ باتری آن کامل می شود. وجود سیستمEasy Cleanو فیلتر بهداشتی جزو ویژگی های مثبت محصول مورد نظر بوش محسوب می شود.

نقد و بررسی شما

جاروشارژی بوش BCS612GB
  • ساخت کشور آلمان
  • ولتاژ باتری 18 ولت 
  • میزان شارژدهی 30 دقیقه 

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر