جارو شارژی بوش BCH65RT25K

محصول جدید

  • رنگ بدنه قهوه‌ای
  • 75 دقیقه کار کرد بی وقفه
  • ساخت کشور چین
  • فیلتر قابل شست و شو

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCH65RT25K

از جمله لوازمی که به منظور آسایش بیشتر خریداری می شود، جاروشارژی است. اختراع این وسیله توانست راه حلی برای مشکلات بسیار زیادی در زمینه نظافت باشد، زیرا بیشتر مواقع اتصال به پریز مشکل و دشوار است. طراحان کمپانی بوش به این منظور جاروشارژی بوش BCH65RT25K را طراحی، تولید و روانه بازار کرده اند. جاروشارژی های امروزی سرو صدای بسیار کمی تولید می کنند که به همین دلیل استفاده از آن ها رواج پیدا کرده است. وزن بسیار کم این دستگاه موجب شده تا جا به جایی آن آسان باشد. بسیاری از اوقات سیم جاروبرقی دست و پا گیر است اما کار با جاروشارژی بسیار آسانتر می باشد. زمانی که شما قصد دارید فضای محدودی را جارو کنید، جاروشارژی گزینه ایده آلی به شمار می آید.

ویژگی های جارو شارژی بوش BCH65RT25K

بسیاری از افراد این سوال را می پرسند که آیا با خرید جاروشارژی دیگر نیازی به خرید جاروبرقی است؟ باید بگوییم تفاوت هایی که بین جاروبرقی و جاروشارژی است کاملا محسوس است. محدودیتی در کشیدن جاروشارژی وجود ندارد اما جاروبرقی تا زمانی که به برق اتصال دارد فعال است. همین مسئله محدودیت می تواند دست و پا گیر باشد و نتوان تمام قسمت ها را به راحتی جاروکشی کرد. حمل و نقل جاروشارژی در زمان اثاث کشی بسیار آسان تر از جاروبرقی است. میزان مکش تفاوت آشکاری می باشد بین جاروشارژی و جاروبرقی که موجب شده برای تمیز کردن خانه در بیشتر اوقات از جاروبرقی استفاده کرد اما در هر صورت برای نظافت ماشین و مکان هایی که دسترسی به پریز سخت است، جاروشارژی گزینه مناسبی می باشد. اگر تمایل دارید بهترین و باکیفیت ترین جاروشارژی جهان را داشته باشید بهتر است ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

ویژگی های جارو شارژی بوش BCH65RT25K

شما می توانید با توجه به سبک زندگی و شرایط به خصوصی که دارید جاروشارژی یا جاروبرقی را تهیه کنید. در زمان خرید ویژگی های محصول را با دقت زیادی مطالعه کنید تا این قابلیت ها با نیاز شما هماهنگ باشد. برای این جاروشارژی به منظور پیشگیری از انتشار گرد و غبار به بیرون از دستگاه از فیلتر مخصوصی استفاده شده است. از جمله قابلیت های این جاروشارژی این است که جارو به منظور قرارگیری راحت تر بدون نگهدارنده یا جایگاه اتصال می ایستد. گرد و غبار و سایر مواد در پاکتی که درون این جاروشارژی تعبیه شده جمع می شود. این جاروشارژی در دسته جاروشارژی های عصایی جای دارد.

روی دسته این جاروشارژی نشانگری تعبیه شده که نشان می دهد باتری آن کم و رو به پایان است، پس از مشاهده این علامت باید این جاروشارژی را به برق متصل کنید. با دسته بلند آن می توانید به آسانی تمام قسمت های خانه را بدون کم ترین سختی جاروکشی کنید. سری این جاروشارژی قابلیت تعویض دارد، شما با این قابلیت می توانید همه بخش ها حتی کنج ها و کنار دیوار را به آسانی جاروکشی کنید. با کمک این دستگاه می توانید به صورت پیوسته 75 دقیقه بدون نیاز زدن به شارژ جاروکشی کنید. بین 3 تا 6 ساعت شارژ مجدد جاروشارژی به طول می انجامد.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BCH65RT25K
  • رنگ بدنه قهوه‌ای
  • 75 دقیقه کار کرد بی وقفه
  • ساخت کشور چین
  • فیلتر قابل شست و شو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه