جارو شارژی بوش BCHF2MX20

محصول جدید

  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 20 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری 44 دقیقه
  • دو سرعته

جزییات بیشتر

5,200,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCHF2MX20

جارو شارژی بوش BCHF2MX20 یکی از جذاب ترین جاروشارژی ها تولید شده شرکت بوش به شمار می آید که تمیز کردن گرد و غبار و زباله های ریز کاربرد دارد. این دستگاه به صورت دو منظوره طراحی، ساخته و به بازار ارائه شده است. به عبارت دیگر می توان از این دستگاه به صورت بی سیم و به شکل ایستاده برای تمیز کردن فرش و سطوح دیگر استفاده کرد و همه گرد و غبار موجود بر روی فرش را به درون کیسه می کشد، غالبا این شیوه تمیز کردن برای سطح های صاف صورت می پذیرد. ولی مواقعی که سطوح غیر صاف و دسترسی به آن ها دشوار باشد، برای مثال درزها، کنج دیوار، زیر مبلمان، بالای یخچال و غیره می توانید از جاروشارژی کمک بگیرید.

ویژگی های جاروشارژی بوش BCHF2MX20

شما می توانید این جاروشارژی را از نوع ایستاده به دستی تبدیل کنید فقط کافی استکه دسته آن را جدا کنید که این کار به راحتی قابل انجام است. به کار بردن باتری های نوع لیتیوم یونی دومین نکته مثبت این جارو شارژی بوش می باشد. این نوع باتری ها را می توان به کرات استفاده نمود بدون آن که قابلیت شارژدهی آن ها زیر سوال برود. این جاروشارژی بوش به گونه ای طراحی شده که می تواند 44 دقیقه به صورت مستمر از آن استفاده نمود، زیرا ولتاژ باتری آن برابر با 20 ولت است. از آن جایی که برای باتری این دستگاه از آداپتور فست استفاده شده این جاروشارژی نهایتا در 4 الی 5 ساعت به طور کامل شارژ می شود.

نشانگری روی دستگاه در نظر گرفته شده که به شما کمک می کند تا وضعیت باتری را بررسی کنید در صورت نیاز به شارژ آن را به پریز متصل کنید. همه قطعات این دستگاه در کشور آلمان طراحی، تولید و عرضه می شود. شما می توانید با وجود فناوری EasyClean برس و شلنگ این دستگاه را به آسانی جدا نموده و آن ها را تمیز کنید.

ویژگی های جاروشارژی بوش BCHF2MX20

برای آشنایی بیشتر با جاروشارژی بوش باید با مشخصات آن آشنا باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید. به این منظور در ادامه سایر خصوصیات جاروشارژی بوش BCHF2MX20 را بیان خواهیم بنابراین تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید. این جاروشارژی فقط به رنگ سورمه ای ارائه می شود در زمان خرید به این نکته توجه کافی داشته باشید. دو سطح عملکرد برای این دستگاه تعریف شده است. چنان چه پایه این دستگاه وصل باشد میزان شارژی که مصرف می کند بیشتر است و بعد از 22 دقیقه خاموش خواهد شد.

به منظور تمیز نمودن راحت کنج ها و زیر مبلمان می توان برس مخصوص را متصل نمود که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. برای جدا نمودن محفظه گرد و غبار کافی است تا دسته مربوطه را جدا کنید. شما می توانید پس از جذب گرد و غبار به فیلتر آن را شستشو دهید. لوازم جانبی که همراه این کالا ارسال می شوند عبارت است از: آداپتور و  برس الکترونیکی. ابعادی که برای این محصول بوش تعریف شده 1160×265×165 میلی متر که وزن این دستگاه نیز 2.5 کیلوگرم می باشد که حمل آن بسیار آسان است.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BCHF2MX20
  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 20 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری 44 دقیقه
  • دو سرعته

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر