جارو شارژی بوش BCH86SIL1

محصول جدید

  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 28 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری یک ساعت
  • رنگ سفید

جزییات بیشتر

7,500,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCH86SIL1

جارو شارژی بوش BCH86SIL1 یکی از محصولات سری Athlet Pro Silence شرکت BOSCH است. این دستگاه با امکانات مناسب و توان بالا یکی از تمیز کننده های شارژی خوب موجود در بازار محسوب می شود. برس گردان با مکش بالا همه گوشه و کنار محیط را پاکیزه و تمیز می کند. موها و اجسام ریز را جمع آوری کرده و به درون مخزن زباله می کشد.چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خصوصیات جارو بوش مدل BCH86SIL1 کسب کنید ادامه مطلب را بخوانید.

بررسی ویژگی های جارو شارژی BOSCH مدل BCH86SIL1

جارو شارژی بوش BCH86SIL1 دستگاهی با قدرت مکش بالا و توان 28 ولت است. این دستگاه با باتری لیتیومی شارژی کار می کند و نیازی به سیم برق در حین کار کردن ندارد. شما می توانید به مدت ۶۰ دقیقه پشت سرهم از جارو استفاده کنید زیرا باتری آن به مدت ۶۰ دقیقه شارژ دارد. یکی از ویژگی های ارزشمند و کاربردی دستگاه وجود سنسور کنترل مخزن زباله است و کاربر از طریق نشانگر از زمان تخلیه مخزن آگاه می شود. قدرت موتور جارو 145 وات است که قدرتی مناسب محسوب می شود.

خصوصیات ظاهری جارو شارژی بوش BCH86SIL1

توان جاروی شارژی BCH86SIL1 قابلیت تنظیم دارد و انتخاب آن با کاربر است. قابلیت تنظیم سرعت جارو یکی دیگر از امتیازات آن است. شما می توانید از دستگاه با سه سرعت متفاوت استفاده کنید و محیط را کاملا تمیز کنید. جهت شارژ شدن محصول مورد نظر بوش باید 3 تا 6 ساعت آن را به برق متصل کنید. وجود فیلتر بهداشتی نیز یکی دیگر از ویژگی های جاروی BOSCH مدل BCH86SIL1 است. جاروی بوش قابلیت جذب مایعات را ندارد و شما امکان خشک کردن محیط را با آن ندارید.

آشنایی با خصوصیات ظاهری جارو شارژی بوش BCH86SIL1

جارو شارژی بوش BCH86SIL1 محصولی با قابلیت ایستادن بدون نگهدارنده یا جایگاه اتصال است. دستگیره آن به صورت ارگونومیک طراحی شده و کار کردن با آن راحت است. ابعاد جارو شارژی مدل BCH86SIL1 285 در 1160 در 185 میلی متر و وزنی معادل 5 کیلوگرم دارد. کنترل قدرت محصول روی دسته بلند آن است. رنگ بدنه محصول مورد نظر بوش سفید است و مورد پسند اغلب خریداران قرار می گیرد.

سایر مشخصات جاروی BOSCH مدل BCH86SIL1

جارو شارژی بوش BCH86SIL1 دارای یک برس گردان است که به راحتی همه زباله ها حتی موها و اجسام ریز را نیز جمع آوری می کند. این برس را می توانید از دستگاه جدا کنید و کاملا بشویید. اگر از جارو به صورت مستمر استفاده کنید برای مدت نیم ساعت کار می کند ولی در مواقع غیر مستمر تا یک ساعت هم شارژدهی دارد. باتری جاروی بوش BCH86SIL1 ماندگاری و طول عمر بالایی دارد و تا سال ها کار می کند. این محصول کمپانی بوش در کشور چین ساخته می شود.

خرید جارو شارژی بوش آلمان

جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86SIL1 یک تمیز کننده باکیفیت است. موتوری قدرتمند دارد و باتری لیتیومی آن دارای طول عمر بالایی است. برس گردان و تمیز کننده آن همه زباله ها را جمع آوری می کند و محیطی تمیز برای کاربر فراهم می آورد. وجود نشانگرهای مخزن زباله و شارژ باتری موجب آگاهی کاربر از زمان تخلیه مخزن و شارژ کردن باتری می شود.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BCH86SIL1
  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 28 ولت 
  • میزان شارژدهی باتری یک ساعت
  • رنگ سفید

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر