جارو شارژی بوش BCH86PET1

محصول جدید

  • ساخت کشور چین
  • ولتاژباتری 28 ولت 
  • رنگ قرمز
  • میزان شارژدهی باتری یک ساعت

جزییات بیشتر

6,600,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش BCH86PET1

جارو شارژی بوش BCH86PET1 یکی از دستگاه های نظافت موجود در بازار است. این دستگاه با امکانات متنوع و قدرت مکش خوب مورد استقبال اغلب مشتریان قرار می گیرد. وزن سبک، طراحی مناسب و شیک و باتری ماندگار برخی از ویژگی های جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86PET1 است. چنانچه به دنبال خرید یک جارو شارژی خوب هستید ابتدا مطلب حاضر را بخوانید و سپس محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

معرفی مشخصات جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86PET1

جارو شارژی بوش BCH86PET1 یک دستگاه تک کاره به شکل عصا است که با سه سرعت متفاوت کار می کند. باتری لیتیومی جاروی مورد نظر 28 ولتی است و در مدت زمان 3 تا 6 ساعت شارژ می شود. عملکرد جارو BOSCH مدل BCH86PET1 در زمان شارژ سه ساعته در حدود 80% است ولی اگر باتری آن شارژ کامل شود عملکردی صد در صد برای کاربر فراهم می آورد. برای این محصول یک برس چرخنده طراحی شده است که به راحتی همه زباله ها حتی موهای ریز حیوانات را نیز جمع آوری می کند.

مشخصات جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86PET1

مخزن زباله جاروی شارژی مورد نظر برابر 0/9 لیتر ظرفیت دارد که همه زباله ها به جز مایعات را درون خود جای می دهد. فیلتر بهداشتی با خروج هوای سالم یکی دیگر از خصوصیات و امتیازات این دستگاه محسوب می شود. قطعات مختلف جاروی شارژی بوش مدل BCH86PET1 در صورت نیاز به راحتی از دستگاه جدا می شوند. این قطعات را می توان به راحتی از دستگاه جدا کرده و آنها را شستشو دهید؛ چرا که این جارو دارای قابلیت Easy Clean است.

آشنایی با ویژگی های ظاهری جارو شارژی بوش BCH86PET1

جارو شارژی بوش BCH86PET1 یک نوع جاروی عصایی است که وزنی برابر 5 کیلوگرم دارد. جنس بدنه آن از پلاستیک بوده و به رنگ قرمز عرضه می شود. برای این محصول پایه مخصوص نصب به دیوار طراحی نشده است ولی بدون نگهدارنده به راحتی می ایستد. ابعاد جاروی بوش 1170 در 180 در 260 میلی لیتر است که اندازه ای مناسب محسوب می شود. دسته جارو با طراحی ارگونومیک بوده و کار کردن با آن راحت است. دکمه تنظیم سرعت و قدرت روی دسته دستگاه تعبیه شده است که کار با آن را آسان می کند.

سایر مشخصات جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86PET1

جارو بوش BCH86PET1 دارای سه سطح مکش است و با این امکان می توان همه زباله ها را به طور کامل جمع آوری کرد. بدنه انعطاف پذیر و وزن سبک نیز از امتیازات دستگاه مورد نظر به شمار می رود. درون بخش پارویی جارو شارژی یک برس مکانیکی قرار دارد. این برس دارای ویژگی All Floor High Power است و در حدود 5000 دور در دقیقه می چرخد. این حالت چرخش برس سبب می شود که کلیه سطوح به طور کامل تمیز شوند.

خرید جارو شارژی بوش

جاروی شارژی BOSCH مدل BCH86PET1 یکی از نظافت کننده های خانگی باکیفیت است. این جارو با داشتن برس گردان همه آلودگی ها و گرد و غبار را جمع می کند. باتری لیتیوم با شارژدهی مناسب و موتوری با قدرت خوب جزو ویژگی های مثبت یک جارو به حساب می آید. وجود سه سطح سرعت و طراحی ارگونومیک نیز بر ارزش های دستگاه مورد نظر می افزاید.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BCH86PET1
  • ساخت کشور چین
  • ولتاژباتری 28 ولت 
  • رنگ قرمز
  • میزان شارژدهی باتری یک ساعت

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر