جارو شارژی بوش BCH87POW1

محصول جدید

  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 36 ولت 
  • میزان شارژ دهی 80 دقیقه
  • ظرفیت مخزن 900 میلی لیتر

جزییات بیشتر

10,200,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BCH87POW1

معمولا افراد به دنبال بهترین و باکیفیت ترین جاروشارژی هستند تا همواره در تمیزی و نظافت زبانزد باشند. بنابراین باید یکی از قدرتمند ترین جاروشارژهایی که توسط شرکت بوش طراحی، تولید و به بازار ارائه شده است را معرفی کنیم، جاروشارژی بوش BCH87POW1 در تمیز کردن خانه حرف اول را می زند که قابلیت های بسیار زیادی برای این دستگاه تعریف شده است. چنان چه می خواهید خریدی ایده آل را رقم بزنید بهتر است تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

ویژگی های جارو شارژی بوش BCH87POW1

از جدیدترین نسل باتری ها برای این جاروشارژی تعبیه شده که از نوع باتری های لیتیومی است این نوع باتری ها بسیار قدرتمند هستند که نسبت به سایر باتری ها استقامت بیشتر و ولتاژ بالاتری دارند. از آن جایی که برای این دستگاه از باتری 36 ولتی استفاده شده مدارات برقی دستگاه تغذیه بیشتری دریافت کرده که موجب می شود مدت زمان استفاده از دستگاه افزایش یابد به همین علت می توان با جاروشارژی تا 80 دقیقه به صورت پیوسته جاروکشی کرد، این در حالی است که این دستگاه از بقیه مدل های قبلی 5 دقیقه بیشتر روشن می ماند. نسبت به مدل های قبلی در این دستگاه افزون بر باتری مرغوب و باکیفیت موتوری که استفاده شده کارایی بسیار زیادی دارد.

ویژگی های جارو شارژی بوش BCH87POW1

چنان چه شما می خواهید جاروشارژی تهیه کنید که نیازهای شما را پوشش دهد باید در زمان خرید به ویژگی های آن کاملا دقت داشته باشید. بنابراین به منظور آشنایی بیشتر با خصوصیات جاروشارژی بوش BCH87POW1 تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید. از جمله قابلیت هایی که برای این جاروشارژی تعریف شده وجود باتری توانمند است که با وجود آن زمان کوتاهی برای شارژ دستگاه اختصاص داده می شود. این جارو با وجود باتری بدون سیم بوده که هیچگونه محدودیتی در جاروکشی اطراف و یا زیر مبلمان ندارد. به دلیل وزن کم آن استفاده، نگهداری و تمیز کردن جاروشارژی آسان است. این دستگاه تنها به رنگ مشکی به بازار ارائه شده چنان چه قصد ست کردن آن را با سایر لوازم خانگی دارید، بهتر است به این مسئله توجه کنید. با ضمانت نامه 18 ماه می توان این محصول را خریداری کرد.

موتوری به نام LongLife در این جاروشارژی استفاده شده که موجب می شود بهترین عملکرد همراه با طول عمر بالا را داشته باشد. سه عملکرد برای این دستگاه تعریف شده که عبارت است از: سطح 1، به منظور تمیز کردن موارد ساده و حداکثر زمان اجرا و سطح 2، به منظور تمیز کردن معمول و زمان اجرای متوسط سطح توربو، به منظور تمیز کردن موارد مشکل و زمان اجرای کمتر.

این جاروبرقی با فناوری SensorBagless تولید شده که امتیازی برای خرید آن به شمار می رود. با کمک سیستم Sensor Control شما عملکردی مداوم و بدون نقض از این دستگاه مشاهده خواهید کرد. فناوری EasyClean به شما این قابلیت را می دهد تا پاکسازی و جدا کردن برس و شلنگ آسان باشد. این جاروشارژی می تواند بدون استفاده از نگهدارنده یا جایگاه اتصال به راحتی بایستد. شما می توانید با متصل کردن برس به راحتی تمام کنج ها و کناره دیوار را جاروکشی کنید.

نقد و بررسی شما

جارو شارژی بوش BCH87POW1
  • ساخت کشور چین
  • ولتاژ باتری 36 ولت 
  • میزان شارژ دهی 80 دقیقه
  • ظرفیت مخزن 900 میلی لیتر

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر