جاروبرقی بوش BGL35MOV25

محصول جدید

  • توان 2400 وات
  • رنگ قرمز
  • طول سیم برق 7 متر
  • فیلتر قابل شست و شو

جزییات بیشتر

4,700,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی بوش مدل BGL35MOV25

چنان چه تمایل دارید خانه تان همیشه تمیز و عاری از گرد و غبار باشد محصول نوین شرکت بوش به نام جاروبرقی بوش BGL35MOV25 را به شما پیشنهاد می کنیم. توانی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده متغیر بوده و از 2400 وات تغییر می کند و بازده کاری آن بسیار بالاست. برای افرادی که صدای جاروبرقی اذیت کننده است باید بگوییم که میزان صدایی که از این دستگاه ساطع می شود 75 دسی بل است که بسیار کم صدا بوده و در دسته جاروبرقی های کم صدا گنجانده می شود.

ویژگی های جاروبرقی بوش BGL35MOV25

برای جاروبرقی بوش BGL35MOV25 لوله ای با روکش کنفی تعبیه شده تا بتوان کارایی بهتر و بالاتری داشت. خرطومی آن این قابلیت را دارد که به صورت 360 درجه چرخش داشته باشد سیم بلندی به اندازه 7 متر برای این جاروبرقی اعمال شده تا بتوان سالن های بزرگ را بدون هیچ دردسری جاروکشی کرد. البته لازم به ذکر است شعاع عملکرد آن تا 10 متر می رسد پس به هیچ عنوان نگران تعویض پریز نباشید. کار با این جاروبرقی بسیار آسان است و با وجود آن دیگر نیازی به اضطراب و نگرانی نیست. به منظور افزایش یافتن استقامت و دوام لوله خرطومی برای روکش آن از کنف استفاده شده، این قابلیت موجب می شود تا لوله خرطومی آسیب نبیند.

ظرفیت مخزنی که برای این جاروبرقی در نظر گرفته شده 4 لیتر است و وزن بسیار کم آن موجب می شود تا ماندگاری بسیار زیادی را از آن انتظار داشت. فیلتر Hepa از جمله قابلیت هایی پرکاربردی است که در این دستگاه استفاده شده که همه کرک و گرد و غبارها را به خود جذب می نماید. این عامل موجب می شود تا از پخش شدن آن ها در هوای محیط جلوگیری شود که نهایتا سلامت افراد خانواده به ویژه کودکان و افراد مسن را در برابر بیماری های آسمی و حساسیت ها را به دنبال خواهد داشت.

ویژگی های جاروبرقی بوش BGL35MOV25

به منظور آشنایی بیشتر با جاروبرقی بوش BGL35MOV25 بهتر است تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید. زمانی که شما با خصوصیات این دستگاه آشنا شوید یقینا انتخاب بهتر، اطمینان بخش تر و اصولی تری را رقم خواهید زد. این جاروبرقی باکیفیت تنها به رنگ قرمز به بازار ارائه شده پس در زمان خرید محصول به رنگ آن توجه داشته باشید. مخزن زباله این جاروبرقی پاکتی بوده که نوع آن G است. سه چرخ برای آن در نظر گرفته شده که یکی از این چرخ ها به صورت 360 درجه می چرخد. به منظور حصول اطمینان مشتریان کمپانی بوش برای این محصول خود گارانتی دو ساله ای را در نظر گرفته است.

لوله تلسکوپی آن می تواند موجب شود تا شما در زمان جاروکشی این کار را با تسلط بیشتری انجام دهید. علاوه بر فیلتر هپا یک فیلتر بهداشتی نیز برای این محصول تولید شده است که مانع از پخش شدن گرد و غبار می شود. پاکت جاروبرقی نیز برای گذاشتن در جاروبرقی تعبیه شده که دیگر نیازی نیست شما پاکت جداگانه ای تهیه کنید. دو عدد سری به منظور جاروکشی کنج و گوشه های دیوار همراه محصول وجود دارد.

نقد و بررسی شما

جاروبرقی بوش BGL35MOV25
  • توان 2400 وات
  • رنگ قرمز
  • طول سیم برق 7 متر
  • فیلتر قابل شست و شو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر