جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG

محصول جدید

  • توان 2000 وات
  • رتبه انرژی A
  • رنگ فیروزه ای
  • مخزن 5 لیتری

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جاروبرقی آب و خاک بوش مدل BWD420HYG

جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG محصولی مناسب برای از بین بردن آلودگی های سطوح است. این جارو برقی قابلیت مکش آب و خاک را دارد و همین امر سبب شده است تا شما بتوانید در هر زمانی که آلودگی به وجود آمد از آن استفاده کنید. با این جارو برقی می توانید قهوه ای را که از فنجان بر روی کفپوش ریخته است تمیز کنید و یا مبل هایی را که مدت زیادی است گرد و غبار بر روی آن نشسته است جلا ببخشید. تمامی این ویژگی ها سبب شده اند خرید جارو برقی آب و خاک بوش مورد توجه سخت پسندان قرار گیرد.

مخزن جاروبرقی بوش چه ظرفیتی دارد؟

خرید جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG

در مشخصات فنی این جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG آمده است که این محصول دارای مخزن 5 لیتری برای جمع کردن مایعات است. همچنین، جارو برقی بوش مجهز به کیسه یک بار مصرف جذب گرد و غبار است که پس از پر شدن می توانید کیسه را تعویض کنید. از طرف دیگر، بهتر است بدانید شعاع عملکرد این جارو برقی 12 متر است و این امر به شما کمک می کند سطوح زیادی را تحت پوشش قرار دهید.

از جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG برای پاک کردن چه سطوحی می توان استفاده کرد؟

شما می توانید از این جارو برقی برای پاک کردن تمامی سطوح مانند موکت، فرش و انواع کفپوش استفاده کنید ( همچنین، اگر چمن مصنوعی در بالکن و یا تراس خانه خود دارید، می توانید سطح آن را با جارو برقی آب و خاک بوش تمیز نمایید). جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG دارای چند سری است و شما می توانید با توجه به نوع پوشش کف سری مناسب را انتخاب نمایید. این امر سبب شده است که این محصول به یکی از محصولات پر طرفدار تبدیل شود.

آیا این جارو برقی سر و صدای کمی دارد؟

صدایی که توسط جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG تولید می شود برابر با 37 دسی بل است. این مقدار بسیار کم است و سبب می شود در زمان استفاده هیچ گونه آلودگی صوتی و مزاحمتی ایجاد نشود. این امر برای کسانی که در واحدهای آپارتمانی زندگی می کنند اهمیت زیادی دارد.

آیا این جارو برقی سیم جمع کن دارد؟

تقریبا تمامی جارو برقی های برند بوش دارای سیم جمع کن برقی هستند. در نتیجه، شما دیگر نباید درگیر جمع کردن سیم شوید و با فشردن یک دکمه می توانید سیم را به راحتی جمع کنید.

آیا خرید جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG گزینه خوبی است؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این جارو برقی مجهز به مخزن آب و خاک است و شما می توانید برای تمیز کردن و رفع آلودگی ها از آن استفاده نمایید. این محصول صدای کمی را تولید می کند و هرگز باعث بهم خوردن آسایش نمی شود. سری های مختلفی برای این جارو برقی وجود دارند که گستره انتخاب شما را افزایش می دهند و این موضوع بسیار ارزشمند است.

نقد و بررسی شما

جاروبرقی آب و خاک بوش BWD420HYG
  • توان 2000 وات
  • رتبه انرژی A
  • رنگ فیروزه ای
  • مخزن 5 لیتری

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه