خشک کن بوش WTN85420ME

محصول جدید

  • خشک کن سری 4
  • رنگ سفید
  • دارای قفل کودک
  • ظرفیت 8 کیلوگرم

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

خشک کن بوش مدل WTN85420ME

یکی از دستگاه های الکتریکی و پیشرفته امروزی، خشک کن ها هستند. خشک کن های لباس جهت از بین بردن رطوبت باقی مانده لباس ها طراحی شده اند. اگر چه اغلب ماشین های لباسشویی دارای قابلیت خشک کردن هستند ولی آنها تنها مقداری از رطوبت را جذب می کند. دستگاه های خشک کن دارای مدل های گوناگونی هستند. یکی از این دستگاه های موجود در بازار خشک کن بوش WTN85420ME است. این محصول با وجود ویژگی های خوب مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

به جهت استقبال مردم از این دستگاه در مطلب پیش رو قصد داریم درباره خصوصیات و مشخصات خشک کن BOSCH مدل WTN85420ME با شما صحبت کنیم.

آشنایی با خصوصیات خشک کن بوش WTN85420ME

خصوصیات خشک کن بوش WTN85420ME

دستگاه های خشک کن انواع مختلفی دارند. یکی از مدل ها به خشک کن های آپارتمانی معروف هستند و ساختار آنها از میله، کاور و موتوری برای تولید باد گرم تشکیل می شود. اما دسته ای دیگر که به آنها مدل الکتریکی گفته می شود ظاهری همانند ماشین لباسشویی دارند و از امکانات و تنظیمات مجهزتری برخوردارند. خشک کن بوش WTN85420ME یکی از این مدل های الکتریکی مجهز بازار کشور است. ظرفیت این دستگاه برابر 8 کیلوگرم است و برچسب انرژی B دارد.

خشک کن BOSCH مدل WTN85420ME دارای سیستم Allergy Plus است که برای بیماران دچار حساسیت یک امکان مناسب به شمار می رود. موتور دستگاه در حین کار کردن صدای کمی برابر 65 دسی بل تولید می کند. طراحی ضد لرزش خشک کن بوش نیز یکی دیگر از ویژگی های خوب آن است. چنانچه قصد خشک کردن لباس های بیمار یا البسه آلوده را داشته باشید با تنظیم برنامه Sensitive Drying System لباس ها بهداشتی شده و الیاف آنها نیز در برابر عوامل آسیب زا محافظت می شود.

معرفی سایر مشخصات خشک کن BOSCH مدل WTN85420ME

خشک کن بوش WTN85420ME دارای یک وان استیل ضد زنگ است. این وان از الیاف انواع پارچه ها محافظت می کند. فیلتر موجود در این محصول به آسانی تمیز می شود. کاربر می تواند با تنظیم برنامه ضد چروک نیاز لباس ها را به اتو کردن برطرف کند.

برنامه های دیگری نظیر: خشک کردن 15 دقیقه ای پیراهن، خشک کردن لباس های گوناگون (ورزشی، پشمی و..)، خشک کردن سریع لباس ها در 40 دقیقه، خشک کن گرم و سرد و برنامه Auto Dry برای خشک کن بوش مدل WTN85420ME طراحی شده است. شما می توانید با تنظیم برنامه تأخیر شروع برنامه تا 24 ساعت، حتی پس از خروج از منزل لباس های خود را خشک کنید. این محصول مجهز به قفل کودک و نمایشگر ال ای دی بزرگ است و با ولتاژ 220 تا 240 ولت کار می کند.

چرا خشک کن بوش ساخت کشور آلمان

یکی از دستگاه های مجهز و باکیفیت خشک کننده لباس، خشک کن بوش WTN85420ME است. این محصول با داشتن برنامه های متعددی از قبیل: خشک کردن گرم و سرد، خشک کردن سریع، ضد چروک، خشک کردن لباس های مختلف با هم، شستشوی بهداشتی و محافظتی از الیاف لباس، شستشوی ضد حساسیت و غیره امکانات بسیاری را برای مشتریان فراهم می کند. خشک کن مدل WTN85420ME برند بوش صدای اندکی در حین کار کردن تولید می کند و طراحی ضد لرزش نیز دارد.

نقد و بررسی شما

خشک کن بوش WTN85420ME
  • خشک کن سری 4
  • رنگ سفید
  • دارای قفل کودک
  • ظرفیت 8 کیلوگرم

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر