گوشتکوب برقی بوش MS6CA4150

محصول جدید

  • توان 800 وات
  • رنگ سفید مشکی
  • ساخت کشور اسلوونی
  • 12 سرعته

جزییات بیشتر

2,300,000 تومان

- +

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

گوشتکوب برقی بوش مدل MS6CA4150

گوشتکوب برقی بوش  MS6CA4150 محصولی خوش ساخت و زیبا است که با ورود به فضای آشپزخانه آنجا را تحت تاثیر قرار می دهد و می تواند حس زیبایی را در محیط آشپزخانه تداعی کند. این محصول به راحتی و بدون هیچ گونه لغزشی در دست قرار می گیرد و این موضوع سبب می شود تا افراد در زمان آشپزی تنها بر نحوه پخت غذایی که می خواهند درست کنند تمرکز داشته باشند. دکمه های کنترل بر روی این گوشتکوب تعبیه شده اند و استفاده از آنها بسیار ساده است. تمامی این امور سبب شده اند این گوشتکوب به محصولی ایده آل تبدیل شود.

جنس تیغه های این گوشتکوب از چیست؟

جنس تیغه های این گوشتکوب از استیل ضد زنگ است. استیل یکی از آلیاژهایی است که توانسته است مجوزهای لازم را برای پخت غذا به دست بیاورد و هرگز با مواد غذایی واکنش نشان می دهد. همچنین، استیل در مجاورت با رطوبت ناشی از مواد غذایی زنگ نمی زند و شما می توانید سالیان زیادی بدون هیچ گونه نگرانی از این محصول استفاده کنید. همچنین، شما می توانید تیغه های این گوشتکوب را تغییر دهید و این امر به شما کمک می کند مواد غذایی را درشت یا ریز کنید.

MS6CA4150 دارای سرعت توربو

چند سرعت بر روی این محصول تعبیه شده است؟

شرکت سازنده اعلام کرده است بر روی گوشتکوب برقی بوش 12 سرعت تعبیه شده است و این موضوع می تواند به افراد کمک کند تا هر سرعتی را که تمایل دارند برای میکس کردن مواد غذایی فعال سازند.

آیا گوشتکوب برقی بوش  MS6CA4150 دارای سرعت توربو است؟

یکی از قابلیت های ویژه گوشتکوب برقی بوش سرعت توربو است. شما می توانید با نگه داشتن دکمه گوشتکوب سرعت توربو را فعال کنید و به محض اینکه دکمه را رها کنید تیغه های آن می ایستند. استفاده از سرعت توربو زمانی پیشنهاد می شود که شما می خواهید مواد غذایی را له کنید و آنها را به خوبی با یکدیگر میکس نمایید.

جنس ظرف این گوشتکوب از چیست؟

گوشتکوب برقی بوش  MS6CA4150 دارای یک لیوان از جنس شیشه است. ضخامت این لیوان بالاست و در اثر ضربه و فشار شکسته نمی شود. همچنین، این لیوان شفافیت بسیار بالایی دارد و شما می توانید مواد غذایی را به خوبی درون آن مشاهده کنید. از طرف دیگر، این گوشتکوب در برابر خط و خش مقاوم است و دچار خط و خش نمی شود.

آیا این گوشتکوب عاری از مواد سمی است؟

یکی از مواردی که سبب شده است خرید محصولات برند بوش از جمله خرید گوشتکوب برقی بوش  MS6CA4150 مد نظر قرار گیرد عاری بودن از هر گونه مواد سمی است. گوشتکوب برقی بوش عاری از BPA  است و شما می توانید اطمینان داشته باشید که این محصولات ضد سرطان هستند و هرگز به سلامتی آسیب وارد نمی کنند.

برای خرید گوشتکوب برقی بوش MS6CA4150 به کجا مراجعه کنیم؟

شما می توانید گوشتکوب برقی بوش را از این صفحه سفارش دهید. کارشناسانی که در این سایت مشغول به فعالیت هستند به شما کمک می کنند با توجه به بودجه و سلیقه ای که دارید بهترین محصول را خریداری نمایید.

نقد و بررسی شما

گوشتکوب برقی بوش MS6CA4150
  • توان 800 وات
  • رنگ سفید مشکی
  • ساخت کشور اسلوونی
  • 12 سرعته

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه