ماشین ظرفشویی بوش SMV46IX01E

محصول جدید

  • عملکرد فوق العاده کم صدا
  • مصرف انرژی ++A
  • ظرفیت 13 نفره
  • حداکثر6.5 لیتر مصرف آب درهرشست وشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46IX01E 

ماشین ظرفشویی مدل SMV46IX01E از محصولات سری 4 و جزو دسته SilencePlus ماشین‌های ظرفشویی بوش است. این ماشین ظرفشویی مطابق با آخرین تکنولوژی روز اروپا طراحی و ساخته شده‌است. این ظرفشویی توکار، دارای ظرفیت 13 نفره و 6 برنامه برای شستشوی ظروف است. ظرفیت 13 نفره آن به معنی وجود فضای کافی برای 13 مجموعه ظرف است که این ویژگی خود باعث صرفه‌جویی در مصرف آب می‌شود که از جمله مهمترین ملاک‌های خرید یک ظرفشویی نیز هست.

در ادامه به برخی از ویژگی‌های برجسته این مدل اشاره کرده‌ایم. ویژگی‌های برجسته این مدل: برچسب مصرف انرژی ++A مجهز به سیستم خشک‌کن اضافی(ExtraDry) دارای ویژگی SoundPLus به همراه سطح صدای 46 دسی‌بل محافظ ظروف شیشه‌ای 40 درجه سانتیگراد سبد VarioFlex به منظور وجود فضای بیشتر وجود نشانگر فعالیت یا عدم فعالیت دستگاه میزان مصرف آب 6.5 لیتر در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق‌تر این محصول از بهترین‌های بوش در سری 4 بپردازیم. ویژگی‌های زیر از جمله مهمترین‌ نکات برجسته این محصول است: سنسور تشخیص میزان آب (AquaSensor): این سسنسور وظیفۀ شناسایی کثیفی ظروف به منظور تمیز و شفاف‌کردن آن‌ها را دارد.

AquaSensor با توجه به نوع و شدت شستشوی ظروف، با کنترل آب شستشو به وسیلۀ اشعه‌های نور، میزان مصرف آب را کنترل می‌کند؛بنابراین، بسته به مواد غذایی موجودبر روی ظرف، چربی یا مواد شوینده باقی مانده در آب شستشو، تصمیم می‌گیرد که آیا فرآیند شستشو کافی بوده یا باید ادامه یابد. مدیریت مصرف آب با صرفه جویی در استفاده از منابع آب: شست و شوی ظروف با مصرف کمترین آب. به لطف سیستم مدیریت منابع آب، آب چرخۀ شستشو صرفه‌جویی و دوباره برای شستشوی اولیۀ ظروف استفاده می‌شود. نتیجۀ آن بهینه‌سازی و تمیزکردن بهداشتی تنها با مصرف 6 لیتر آب در هربار شستشو است. مصرف آب کنترل‌شده با استفاده از سیستم هوشمندانۀ آن، حداقل مصرف آب در هر مرحله از شستشو را تضمین می‌کند. برنامه شروع به کار: به راحتی زمان شروع کار ماشین ظرفشویی را با مدت زمان تأخیر مورد نظر خود تنظیم کنید تا ماشین طبق آن، شروع به شستن ظروف کند. به این ترتیب شما می‌توانید به آسانی در هر زمانی که بخواهید ماشین ظرفشویی‌تان را به کار بیندازید. . علاوه بر این، پس از شروع برنامه، به شما اطلاع می‌دهد که چقدر از زمان شستشو باقی مانده است. InfoLight: یک نقطه قرمز است که شما را درباره فعالیت یا عدم فعالیت دستگاه آگاه می‌کند. این نقطه سرخ‌رنگ روی زمین، به شما می‌گوید که آیا ماشین ظرفشویی کاملا یکپارچه شما هنوز هم در حال کار است و یا در حال حاضر فعالیت آن به پایان رسیده است. برنامه های خودکار: اطمینان از عملکرد شستشوی مطلوب به صورت کاملاً خودکار: در این ماشین ظرفشویی مصرف آب، درجه حرارت آن و زمان شستشو به طور کاملاً دقیقی با چرک و لکه‌های روی ظروف مطابقت دارد؛ بنابراین علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی، کیفیت تمیزی و شفافی ظروف نیز تضمین شده‌است.

ماشین ظرفشویی توکار بوش شستشوی ظروف با قابلیت TurboSpeed فقط در 20 دقیقه: برنامه 20 TurboSpeedدقیقه، برنامه‌ای است ایده‌آل برای ظروفی که به تازگی کثیف شده‌اند و یا در مواقعی که نیاز دارید تا بلافاصله از ظروفی استفاده کنید. با وجود آبی که قبلاً در منبع ذخیره‌سازی آب ذخیره شده است، شکستن رکورد شستشو به مدت 20 دقیقهدر این ماشین ظرفشویی امکان‌پذیر شده‌ است. برای این استفاده از این برنامه، اضافه کردن پودر ظرفشویی به منبع آن لازم است. سنسور بار: با وجود سنسور بار در دستگاه ظرفشویی SMV46IX01E بوش شما می‌توانید از هدررفت آب و برق به هنگام شستن ظروف کم، جلوگیری کنید. هنگام تمیز کردن مقادیر کمِ ظروف، آب و انرژی به طور خودکار ذخیره می‌شوند. تشخیص بار توسط یک سنسور انجام می‌شود که وظیفه‌ی آن تشخیص سطح آب است. به هنگام قرارگیری ظروف بیشتر و سنگین‌تر شدن بار، آب بیشتری برای تمیز‌کردن ظروف نیاز است. در این‌گونه موارد آب اضافی به صورت اتوماتیک تأمین می‌شود. مبدل حرارتی: استفاده همیشگی از دمای مناسب برای مراقبت بهینه از ظروف در ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMV46IX01E ویژگی برجسته دیگر آن است. اینماشین ظرفشویی با دارا بودن مبدل حرارتی، ظروف شیشه‌ای و چینی ارزشمند شما را به طور ویژه، با آرامش و بدون هیچ آسیبی تمیز می‌کند. همچنین آب در مخزن شستشو از قبل گرم شده است؛ بنابراین دیگر خبری از رسیدن شوک‌های دمایی به ظروف نیست. درایو سکوت :(EcoSilence Drive) ماشین ظرفشویی SMV46IX01E با داشتن سیستم EcoSilence Drive Drive سطح کارایی شستشو را با انتشار کم صدا به صورت بالا ارائه می‌دهد.

این ماشین ظرفشویی مجهز به یک موتور صرفه‌جویی انرژی کربن شده است که به طور مطلوب سر و صدای ناشی از اصطکاک را کاهش می‌دهد و عملیات شستشو را بسیار ساکت و آرام انجام می‌دهد. آب کمتر، انرژی کمتر، قدرت بیشتر: فناوری ActiveWater نوآورانه بوش، بهره‌وری و راندمان کار شستشو را افزایش می‌دهد و باعث شسته‌شدن بیشتر محیط داخلی ظرفشویی و شستشوی عالی ظروف می‌شود. از طریق توزیع آب هدفمند، فناوری بهینه‌سازی فیلتر، گرمایش سریع‌تر و ظرفیت پمپ بالاتر برای گردش آب بیشتر، ماشین ظرفشویی SMV46IX01E دارای تکنولوژی ActiveWater، بهترین نتایج را در شستشوی ظروف به شما ارائه می‌دهد. سلامت ظروف و حفاظت شیشه‌ای: این ماشین ظرفشویی، دارای درجۀ حفاظت بالا از شیشه و بلور و مراقبت ملایم از ظروف شیشه‌ای و ظریف شما است. از آنجایی که آب با درجه سختی خیلی نرم باعث خوردگی شیشه می‌شود، ماشین ظرفشویی بوش با تکنولوژی حفاظت شیشه‌ای، سختی آب را تنظیم می‌کند. به این ترتیب، با حفاظت از ظروف شیشه‌ای ارزشمند و ظریف، شستشوی آنها را بهینه‌سازی می‌کند.

دارا بودن 6 برنامه شستشو: شستشوی قوی 70 درجه شستشوی خودکار 45-65 درجه شستشوی اقتصادی 50 درجه شستشوی سریع 45 درجه شستشوی لیوان 40 درجه شستشوی اولیه نتیجه‌گیری: مهم‌ترین نکته‌ای که می‌تواند نظر شما را در مورد این ماشین ظرفشویی جلب کند، بهینه‌سازی شده بودن آن در صرف‌جویی در مصرف آب و انرژی است؛ به طوری‌که این ویژگی تمایز اصلی و برتری بالای این محصول را نسبت به دیگر ماشین‌های ظرفشویی نشان می‌دهد.

این ماشین ظرفشویی با برخورداری از رده مصرف انرژی ++A، کارایی بهینه‌ای را دارا است و در حقیقت عملکرد آن 20 درصد بهینه‌تر از ماشین‌هایی با رده‌ی مصرف انرژی A است. بنابراین هم از لحاظ وجود جدیدترین تکنولوژی‌های به‌روز اروپا و قابلیت‌های مطلوب دیگر، این ماشین ظرفشویی دارای قیمت به صرفه‌ای نسبت به امکانات ویژه‌ی خود است. تنها موردی که می‌توانید به فکر آن باشید، میزان بودجه‌ای است که برای خرید یک ماشین ظرفشویی در نظر گرفته‌اید.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
سری : سری 4
رنگ : سفید
مصرف انرژی : ++A

گنجایش و ابعاد

عرض : 598 میلیمتر
ارتفاع : 815 میلیمتر
وزن : 40کیلوگرم
ظرفیت : 13 نفره

مشخصات فنی

تعداد سبد : 2 سبد
برنامه ویژه : 2 برنامه
برنامه شستشو : 1H65_65_Auto45_eco50_glas40_intensive70_turbo speed20min

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMV46IX01E
  • عملکرد فوق العاده کم صدا
  • مصرف انرژی ++A
  • ظرفیت 13 نفره
  • حداکثر6.5 لیتر مصرف آب درهرشست وشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0