ماشین ظرفشویی بوش SMV88TX36E

محصول جدید

 • ظرفشویی سری 8
 • ساخت کشور آلمان 
 • ظرفیت 13 نفره 

جزییات بیشتر

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV88TX36E

SMV88TX36E یکی از بهترین مدل‌های ماشین ظرفشویی توکار تولیدشده توسط شرکت آلمانی و موفق بوش است که دارای امکانات ویژه فراوانی است. این مدل، دارای ظرفیتی 13 نفره و 5 گزینه ویژه برای شستشوی ظروف است. همچنین این دستگاه دارای سیستم صرفه‌جویی در مصرف آب Active Water،  سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به چرک و کثیفی و سیستم خشک‌کننده Zeolith است. این دستگاه به دلیل قرارداشتن این محصول در سری 8 که جزو جدیدترین رده ماشین‌های ظرفشویی بوش است، دارای جدیدترین سیستم‌‌های هوشمند مطابق با به‌روزترین فناوری‌های روز دنیا ساخته شده است. رده انرژی این ماشین ظرفشویی +++A و طراحی این ماشین برای آشپرخانه‌هایی با طراحی یک‌دست و یک‌پارچه انتخاب مناسبی است در ادامه، به برخی از ویژگی‌های برجستۀ این دستگاه اشاره می‌کنیم:

ویژگی‌های برجسته این ظرفشویی 13نفره بوش:

 • برچسب مصرف انرژی A+++
 • مجهز به صفحه نمایش TFT
 • دارای سیستم Silence program  و  SuperSilenceبه همراه سطح صدای 42 دسی‌بل
 • محافظ دقیق برای ظروف شیشه‌ای
 • سبد VarioFlex با هدف وجود فضای بیشتر
 • وجود نشانگر زمان در هنگام فعالیت دستگاه
 • سیستم خشک‌کنندۀ Zeolith
 • میزان مصرف آب 7.5 لیتر در هربار شستشو

با ما در ادامه همراه باشید تا به طور کامل به تمام ویژگی‌های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV88TX36E بپردازیم.

پایداری:

سنسور AquaSensor: سیستم AquaSensor در مدل «SMV88TX36E» با توجه به نوع و شدت کثیفی ظروف، با تنظیم مصرف آب به وسیله فعال‌کردن یک سنسور مادون قرمز باعث بهینه‌سازی شستشوی ظروف می‌شود. به منظور اینکه دستگاه تصمیم به ادامه شستشو بگیرد و یا آن را متوقف کند، این سیستم هوشمند موادغذایی باقی‌مانده، ذرات چربی یا مواد شوینده در آب را اندازه‌گیری می‌کند و طبق آن به کار خود ادامه می‌دهد. AquaSensor تضمین‌کننده آن است که تمام ظروف در زمان شستشو از یک شستشوی کامل بهره ببرند. این سنسور میزان آلودگی ظروف را با بررسی دقیق در ابتدای هر شستشو تشخیص می‌دهد و میزان آب مورد نیاز برای شستشوی کامل را با توجه به موادغذایی، چربی و مقدار باقی‌مانده از مواد شوینده مشخص می‌کند و در صورت لزوم شستشوی اولیه را شروع می‌کند؛ به وسیله این سیستم مصرف آب و برق به میزان قابل توجهی را کم می‌کند. 

سیستم مدیریت منابع آب مصرفی: تمیزکردن ظروف به صورت بهینه با کمترین مصرف آب با کمک این سیستم ممکن شده ‌است. آب واردشده چرخه شستشو به لطف جدیدترین سیستم هوشمند مدیریت مصرف منابع آب، صرفه‌جویی می‌شود و دوباره برای پیش شستشو استفاده می‌شود. نتیجه آن، بهینه‌سازی شستشوی بهداشتی ظروف تنها با 6 لیتر آب در هر شستشو است. این، مدیریت هوشمندانه شرکت بوش، برای مصرف بهینه در ماشین‌ ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMV88TX36E است.

آسایش و راحتی:

وجود کشوی VarioDrawer Pro: مدل «SMV88TX36E» با داشتن جعبه کشویی Vario Drawer Pro، فضایی اضافی برای اقلام بزرگ مانند کارد و چنگال را اختیار شما قرار می‌دهد. پانل‌های پایینی فضایی را برای ظروف کوچک – تا اندازۀ فنجان اسپرسو در اختیار قرار می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به نقاط و دکمه‌های قرمز رنگ، ببینید که در کجا و چگونه، به صورت کاملاً راحت، کشوی Vario Drawer Pro را از کارد و چنگال و دیگر وسایل پر کنید.

تنظیم زمان برنامۀ شروع به کار: به وسیله برنامه Delayed Start در ماشین ظرفشویی سفید بوش مدل SMV88TX36E، این امکان در اختیار دارید تا زمان شروع فعالیت ماشین ظرفشویی‌تان را تنظیم کنید. به راحتی زمان شروع به کار ماشین ظرفشویی‌تان را با تأخیری که در نظر دارید، تعیین کنید تا ماشین براساس آن، شروع به شستشوی ظروف کند.  به این ترتیب در هر موقعی از روز، چه در موقعی که در محل کار مشغول به کارکردن هستید و یا در هنگام شب مشغول خوابیدن باشید، ماشین ظرفشویی‌تان به سهولت شروع به شستن ظروف می‌کند. علاوه بر این، پس از شروع شستشو، ماشین به وسیلۀ LEDهایی که می‌توانید نور آنها را بر روی زمین تماشا کنید، به شما در مورد زمان باقی‌مانده از شستشو به صورت ساعت و دقیقه اطلاع می‌دهد.

صفحه نمایش TFT: این صفحه نمایش در مدل «SMV88TX36E»،  به سرعت و با وضوح بالا با دارا بودن متن قابل خواندن و تصاویر کاملاً رنگی اطلاعات مختلفی را دربارۀ دستگاه به شما ارائه می‌دهد. صفحه نمایش رنگی برنامه‌ها و گزینه‌های انتخاب‌ شده، میزان پیشرفت برنامه، زمان باقی‌مانده از شستشو و اطلاعات بیشتری را با تصاویر و متن آسان و روان برای خواندن را نشان می‌دهد. نکات عملی ارائه‌شده توسط این نمایشگر شما را از طریق برنامه‌ها و ارائۀ اطلاعات مفید برای استفاده بهینه و صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی هدایت می‌کند. علاوه بر این، اطلاعات شستشو نیز بر آن ظاهر می‌شود.

اتصالات

برنامه شروع آسان (Easy Start): برنامه Easy Start به شما کمک می‌کند برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی خود را پیدا کنید. تنها چیزی که باید انجام داده شود، مشخص‌کردن مقدار و درجه خیس خوردن آنها است.این اپلیکیشن همیشه بهترین برنامه شستشو را از طریق نرم‌افزار Home Connect به شما توصیه می‌کند. ماشین ظرفشویی با نرم‌افزار Smart Home بوش نیز سازگار است.

دیگر مزایای این ظرفشویی بوش

 • دارا بودن ماژول یکپارچه Wi-Fi
 • نظارت و کنترل از راه دور از طریق صفحه اصلی برنامه اتصال
 • کتابچۀ راهنمای کاربر دیجیتال از طریق برنامه
 • سازگار با صفحه هوشمند بوش
قدرت:

سنسور بار (LoadSensor): اگر در هنگام شستشو مقدار کمی از ظروف در ماشین ظرفشویی باشد، برای شستن نیاز به آب کمتری است؛ پس در نتیجه آب و برق به طور اتوماتیک ذخیره می‌شوند. در صورتی‌که مقدار بار ظروف زیاد باشد، برای خیس‌خوردن آنها مصرف آب بیشتری مورد نیاز است پس درنتیجه سطح آب کاهش پیدا می‎‌کند؛ اما دستگاه به طور خودکار کمبود آب را جبران می‌کند. سنسور تشخیص بار، به منظور جلوگیری از هدررفت آب، مصرف آب بهینه را برای بار جزئی یا نیمه‌بار فراهم می‌کند.

برنامه سکوت SuperSilence: SuperSilence، تعبیه‌شده برای همۀ کسانی که نمی‌خواهند به شستشوی ظروف گوش دهند. برنامه سکوت آرام‌ترین حالت برای ماشین ظرفشویی مدل «SMV88TX36E» است. با فعال‌کردن این برنامه، نویز عملیاتی ماشین ظرفشویی به طور خودکار به پایین‌ترین میزان خود کاهش می‌یابد و مقدار آن را به 42 دسی‌بل می‌رساند.

نتیجه‌گیری:

هوشمند و به‌روز بودن این مدل گویای آن است که راحتی و صرفه‌جویی در وقت گران‌بهای شما در هنگام استفاده از آن کاملاً تضمین‌شده است. صدای بسیار آرام آن، از برهم زدن آرامش شما جلوگیری می‌کند و صرفه‌جویی در مصرف آب و برق باعث می‌شود که در هنگام پرداخت قبوض آنها، هزینه زیادی را متحمل نشوید. همچنین وجود یک صفحه نمایش همه اطلاعاتی که لازم است بدانید را در اختیارتان می‌گذارد. در هرصورت تصمیم نهایی با شماست اما فکر نمی‌کنم چیزی بهتر از آن وجود داشته باشد که در آشپزخانۀ خود جدیدترین و به‌روزترین مدل از ماشین‌های ظرفشویی به همراه کامل‌ترین مزایا را در اختیار داشته باشی؛ در آن‌صورت ظرفی نیست که برق نزند.

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMV88TX36E
 • ظرفشویی سری 8
 • ساخت کشور آلمان 
 • ظرفیت 13 نفره 

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0