جاروشارژی بوش BHN14090

محصول جدید

  • باتری 14.4 ولتی 
  • نگهداری واستفاده آسان بدلیل وزن 1.2 کیلوگرمی
  • باتری قابل تعویض
  • دارای نازل شکاف برای دسترسی به سطوح سخت تر

جزییات بیشتر

2,350,000 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

جارو شارژی بوش مدل BHN14090

این محصول بی‌سیم بوده و تنها قابلیت استفاده دستی از این جارو شارژی وجود دارد . رنگ به کار رفته در این محصول ترکیبی از نقره ای و نوک مدادی می‌باشد و امکان هماهنگ شدن با وسایل منزل را برای کاربران خود فراهم کرده است به همین دلیل یکی از جارو های جذاب شرکت بوش در میان مصرف کنندگان خود شناخته شده است.

این محصول توسط کشور چین ساخته شده است. باتری این مدل جارو شارژی بوش نیکل هیدرید و دارای ولتاژ 14.4 ولتی می‌باشد. در مدت 12 تا 16 ساعت باتری این محصول به طور کامل شارژ می‌شود و برای مدت 12 دقیقه می‌تواند به طور مستمر مورد استفاده قرار گیرد .

باتری این محصول علاوه بر با دوام بودن با محیط زیست سازگار می‌باشد به همین دلیل باعث کشش بیشتر ،نسبت به خرید این محصول شده است. زمانی که باتری دستگاه شما در حال تمام شدن می‌باشد از طریق نشانگری که بر روی بدنه این جارو شارژی تعبیه شده‌است می‌توانید از وضعیت باتری مطلع شوید و نسبت به شارژ کردن آن اقدام نمایید. مخزن این جارو شارژی 0.3 لیتری می‌باشد اما امکان اطلاع از پر بودن مخزن گرد و غبار در این دستگاه وجود ندارد. وزن این محصول 1.2 کیلوگرم است.  این جارو علاوه بر سبکی و کیفیت بالا امکان تمیزی فوق العاده، فضاهای مختلف را برای مصرف کنندگان خود فراهم کرده‌است به همین دلیل استفاده از آن برای کاربران لذت بخش می‌باشد.

جارو شارژی مدل BHN14090 بوش دارای فیلتر قابل شستشو است و امکان خروج هوای پاکیزه و بدون باکتری را برای کاربران خود فراهم کرده است و به هیچ گونه پاکتی نیاز ندارد.

 مخزن گرد و غبار این محصول به راحتی تخلیه می‌شود. ابعاد به کار رفته در جارو شارژی مدل BHN14090 به شرح زیر می باشد :

ارتفاع :138 میلی متر ، عرض :110میلی متر و عمق :368 میلی متر

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این  جارو شارژی بوش دارا بودن سیستم  HIGH AIR FLOW است که سیستم قدرت مکش جارو شارژی شما را برای مدت طولانی یکسان نگه می‌دارد و در طولمدت  جاروکشی از قدرت مکش آن کاسته نمی‌شود.

نقد و بررسی شما

جاروشارژی بوش BHN14090
  • باتری 14.4 ولتی 
  • نگهداری واستفاده آسان بدلیل وزن 1.2 کیلوگرمی
  • باتری قابل تعویض
  • دارای نازل شکاف برای دسترسی به سطوح سخت تر

نقد و بررسی شما

بازدیدهای اخیر