ماشین ظرفشویی بوش SMV68IX01D

محصول جدید

 • ظرفشویی سری 6 بوش 
 • ساخت کشور آلمان 
 • ظرفیت 13 نفره
 • رتبه انرژی +++A

جزییات بیشتر

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV68IX01D

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV68IX01D یکی از به‌صرفه‌ترین ماشین‌‎های ظرفشویی سری 6 از شرکت بوش می‌باشد که تا به‌ حال عرضه شده است. این ماشین، از ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی همچون  برنامه HygienePlus و یا فناوری زئولیت بهره‌مند است که آن را به محصولی کاملاً مناسب تبدیل کرده است. این مدل می‌تواند به عنوان یکی از اجزای اصلی و ضروری آشپزخانه شما باشد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که پیش از تصمیم‌گیری نهایی خود برای خرید ماشین ظرفشویی بوش، زمانی را برای بررسی این  ماشین سپری کنید و توضیحات و مشخصات این مدل را در  ادامه مطالعه کنید. امیدواریم بتوانید آنچه را که دنبالش بودید، پیدا کنید.

ویژگی‌های برجسته ظرفشویی توکار بوش SMV68IX01D

 • تکنولوژی زئولیت
 • دارای برنامه‌ی سکوت و برنامه سوپرسایلنس
 • نشانگر زمان
 • برنامه محافظت شیشه‌های ظریف
 • سبد Vario Flex

پایداری در این مدل از ظرفشویی بوش

Vaio Speed Plus: با استفاده از گزینه واریو اسپید پلاس، تمامی ظروف درون ماشین در کمترین زمان ممکن شسته و خشک خواهند شد. تنها با فشردن یک دکمه، زمان شستشو تا 66 درصد کاهش می‌یابد. این برنامه در زمان‌هایی که نیاز دارید تا به سرعت، ظروف خود به بهینه‌ترین شکل ممکن شسته شوند، بسیار کارآمد خواهد بود. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که در هنگام استفاده از برنامه Vario Speed Plus، کیفیت شستشو همانند شستشوی معمولی اما در مدت زمان کمتری است.

سنسور آب: سنسور آب با بررسی آبی که برای شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرد، میزان مصرف آن را بسته به نوع و درجه کثیفی ظروف تنظیم می‌کند. این بررسی با استفاده از پرتوهای نوری انجام می‌شود و نتیجه آن توسط سنسورها تشخیص داده می‌شود. این سنسور همچنین وظیفه کنترل مدت زمان شستشو را بر عهده دارد. بسته به مواد غذایی و مواد چربی موجود بر روی ظروف و همچنین مواد شوینده موجود در ماشین، تصمیم‌گیری می‌شود که آیا روند شستشو کافی بوده و یا بهتر است تا ادامه یابد.

ماشین ظرفشویی توکار بوش

آسایش و راحتی با این ظرفشویی توکار 13 نفره

نشانگر زمان: نشانگر زمان در این ماشین ظرفشویی در واقع کمی متفاوت‌تر از آن است که تصورش را می‌کنید. به طور معمول، نشانگرهای مورد استفاده، بر روی صفحه نمایش هر ماشین قرار دارند؛ اما در این مدل، از نشانگری استفاده شده است که زمان باقیمانده را بر روی کف آشپزخانه به طور دقیق و خوانا نمایش می‌دهد. این نشانگر، در واقع همانند یک پروژکتور قوی اما در ابعاد کوچک‌تر عمل می‌کند که با ظرافت خاص خود، به شما اطلاع می‌دهد که چه مقدار از زمان شستشوی ظروف باقی مانده است. این نشانگر همچنین وضعیت پیشرفت فرایند شتشو را به نمایش می‌گذارد.

برنامه‌های تنظیم خودکار: در ماشین ظرفشویی مدل SMV68IX01D بوش، سیستم‌ها و برنامه‌های تنظیم خودکاری وجود دارند که به طور کاملاً اتوماتیک، بهترین نتایج شستشو را برای شما فراهم می‌کنند. میزان مصرف آب، دمای آن و مدت زمان شستشو از معیارهایی هستند که  دقیقاً با مقدار کثیفی ظروف متناسب‌اند. این برنامه‌ها، در هنگام صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی، بهینه‌ترین عملکرد شستشو را به شما ارائه می‌دهد.

EmotionLight: در مدل SMV68IX01D، نوآوری‌های متنوع و جذابی به‌کاربرده شده‌اند که این خود از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که برتری این مدل را نسبت به دیگر ماشین‌های ظرفشویی اثبات می‌کند. یکی از این نوآوری‌ها، EmotionLight می‌باشد. EmotionLight در واقع باعث می‌شود تا ظروف داخل ماشین در زیر نور خاصی بدرخشش درآیند. دارابودن این ویژگی، به منظور دستیابی به استانداردهای زیبایی‌شناسی است که از جمله مهم‌ترین اهداف شرکت بوش به شمار می‌رود.

سلامتی و بهداشت در این ظرفشویی بوش

برنامه HygienePlus: از دیگر مزیت‌هایی که با استفاده از ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV68IX01D می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، شستشویی کاملاً بهداشتی است. برنامه HygienePlus، برنامه‌ای است که با درجه حرارت بسیار بالا، شستشویی کاملاً بهداشتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این برنامه می‌تواند به عنوان یک عملکرد ویژه در بسیاری از چرخه‌های شستشو فعال شود تا شما بتوانید از شستشویی تمیز، بهداشتی و ضد باکتریایی بهره‌مند شوید. این امر از طریق بالابردن درجه حرارت تا 70 درجه سانتیگراد در طول شستشو حاصل می‌شود‌، که باعث می‌شود ظروف، مدت زمان طولانی‌تری را درون ماشین سپری کنند. در صورتی که کودکانی مبتلا به آلرژی دارید، این ویژگی‌ می‌تواند برای شما بسیار کارآمد باشد.

فناوری محافظت از شیشه: از آنجایی که آبِ خیلی نرم، باعث خوردگی ظروف شیشه‌ای می‌شود، ماشین‌ ظرفشویی بوش مدل SMV68IX01D با استفاده فناوری محافظت از شیشه، به صورت مداوم میزان سختی آب را اندازه‌گیری و تنظیم می‌کند. به این ترتیب این برنامه از این موضوع اطمینان حاصل که شیشه‌های با ارزش و ظروف چینی ظریف به آرامی شسته شوند.

برنامه سکوت و برنامه Super Silence: برنامه سکوت، برنامه‌ای است که از آن به منظور آرام‌بودن صدای ماشین ظرفشویی شما در هنگام فعالیت، استفاده می‌شود. استفاده از این برنامه باعث می‌شود تا به صورت اتوماتیک، صدای فعالیت ماشین ظرفشویی، به پایین‌ترین سطح خود، کاهش یابد. این برنامه، با کاهش فشار اسپری شستشو و طولانی‌تر کردن مرحلۀ شستشو، آرامشی که در انتظارش بودید را برای‌تان فراهم می‌کند.

قدرت ظرفشویی بوش SMV68IX01D

فناوری زئولیت: این فناوری یکی از منحصربه‌فردترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در ماشین‌ ظرفشویی بوش مدل SMV68IX01D است که به منظور خشک‌کردن ظروف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این تکنولوژی، ماشین، با استفاده از ماده معدنی زئولیت، باعث می‌شود تا رطوبت هوای موجود در آن تبدیل به هوای گرم شده و ظروف به صورت کاملاً خشک‌شده در بیایند.

-موتور Eco Silence: موتور شستشوی این ماشین ظرفشویی، با هدف شستشوی کارآمد، طراحی و تولید شده است. موتور مورد استفاده در این مدل ماشین ظرفشویی، موتوری بدون برس است و در هنگام فعالیت صدای بسیار آرامی دارد. این موتور نیز به صورت خودکار برای رسیدن به بهترین نتایج شستشو تنظیم و فعال می‌شود.

تکنولوژی ActiveWater: فناوری ActiveWater مورد استفاده در این ماشین ظرفشویی،  بهره وری فعالیت ماشین را در زمان شستشو به به بالاترین مقدار خود می‌رساند و شستشویی سازگار با محیط زیست به همراه نتایجی عالی برای شما فراهم می‌کند. این فناوری با توزیع هدفمند آب، استفاده از فناوری فیلتر بهینه، گرم‌کردن آب در مدت زمان کوتاه‌تر و بالابردن گردش آب، مصرف کم آب و انرژی را امکان‌پذیر کرده است.

سنسور بار: میزان بار ظروف درون ماشین، توسط یک سنسور شناسایی می‌شود که سطح آب را تشخیص می‌دهد. در صورتی که مقدار ظروف در دستگاه، زیاد باشد، آب بیشتری برای مرطوب‌کردن آن‌ها نیاز است و به این ترتیب سطح آب افت می‌کند. در این حالت‌، آب بیشتری به داخل دستگاه اضافه می‌شود و برعکس. به این ترتیب‌، سنسور بار همیشه مصرف مطلوب آب را تضمین می‌کند که این، خود باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و برق می‌شود.

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMV68IX01D
 • ظرفشویی سری 6 بوش 
 • ساخت کشور آلمان 
 • ظرفیت 13 نفره
 • رتبه انرژی +++A

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0