ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI46M

محصول جدید

 • ظرفشویی سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب 9 لیتر در هر سیکل شستشو

جزییات بیشتر

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TI46M

ماشین ظرفشویی مدل SMS88TI46M محصولی از برند معتبر بوش بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این محصول از سری هشتم ماشین‌های ظرفشویی شرکت بوش می‌باشد و با ارائه قابلیت‌های متنوع و ویژگی‌های کاربردی به راحتی پاسخگو نیازهای شما خواهد بود.

در ادامه مطلب با برخی از مشخصات ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M آشنا خواهیم شد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M در بازده انرژی +++A قرار داشته و در زمان کار انرژی بسیار کمی را هدر می‌دهد. به شکل جزئی‌تر، این محصول در هر سیکل شستشو 0.854 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌کند. همچنین در صورت استفاده استاندارد و معمول از این دستگاه، مصرف انرژی سالیانه آن تنها 239 کیلووات ساعت خواهد بود که این مقدار با توجه به ظرفیت 14 نفره آن عالی است.

در خصوص مصرف آب، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M در هر چرخه شستشو 9 لیتر آب مصرف می‌نماید و این مقدار به صورت سالیانه و تقریبی برابر با 2520 لیتر خواهد بود.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M در زمان کار صدای بسیار کمی تولید می‌کند. به طوری که حداکثر صدای تولیدی توسط این دستگاه برابر با 42 دسیبل می‌باشد که در صورت استفاده از حالت آرام این مقدار به 40 دسیبل نیز کاهش می‌یابد. لازم به ذکر است که محصول پیش‌رو مجهز به سیستم خشک کن بوده و این سیستم نیز در بازده انرژی مطلوب A قرار دارد.

ابعاد و وزن این ظرفشویی 14 نفره بوش 

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M دارای عرض 600 میلیمتر، عمق 600 میلیمتر و ارتفاع 845 میلیمتر بوده و وزن آن نیز به 57 کیلوگرم می‌رسد که با توجه به ظرفیت بالای دستگاه کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که کابل برق 175 سانتیمتری محصول امکان اتصال دستگاه به پریزهای برق تعبیه شده در فواصل نسبتا دور را نیز به شما خواهد داد.

برنامه‌های شستشوی لباسشویی بوش مدل SMS88TI46M

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M مجهز به هشت برنامه شستشوی اصلی و پنج گزینه ویژه می‌باشد. باید بدانید که گزینه‌های ویژه دستگاه به تنهایی قادر به انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از برنامه‌های شستشوی اصلی استفاده شوند.

در ادامه مطلب لیست برنامه‌های شستشوی اصلی و گزینه‌های ویژه دستگاه را معرفی کرده و در رابطه با عملکرد هر یک از آنها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

ظرفشویی 14 نفره بوش

لیست برنامه‌های شستشوی اصلی

 • Short 60
 • Quick Wash 45
 • Pre Rinse
 • Night Program 50
 • Intensive 70
 • Glass 40
 • Eco 50
 • Auto 45-65

لیست برنامه‌های ویژه شستشو

 1. VarioSpeed Plus
 2. Hygiene Plus
 3. Home Connect Function
 4. Half Load
 5. Extra Dry

Short 60: همان طور که از نام این برنامه نیز مشخص است. با انتخاب آن، دستگاه در یک چرخه شستشوی کوتاه مدت ظروف شما را پاکسازی می‌نماید. به طور کلی این برنامه برای شستن ظروف روزانه و نه چندان کثیف گزینه ای ایده آل است. دمای آب در برنامه پیش رو بر روی 60 درجه سانتیگراد تنظیم می شود.

Quick Wash 45: این برنامه نیز تا حد زیادی شبیه به حالت پیشین بوده و برای شستن ظروف روزانه و نه چندان چرب، کاربردی به نظر می‌رسد. دمای آب در این حالت بر روی 45 درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد.

Pre Rinse: به عنوان برنامه پیش شستشو شناخته شده و می‌توان از آن جهت خیساندن ظروف بسیار کثیف و یا شستشوی میوه و سبزیجات نیز استفاده نمود.

Night Program 50: با انتخاب این حالت میزان صدای تولیدی توسط دستگاه به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید. از این رو می‌توانید از برنامه پیش‌رو جهت استفاده از دستگاه در ساعات پایانی شب و به هنگام استراحت دیگر افراد منزل جهت شستشوی ظروف استفاده نمایید. دمای آب در این برنامه بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Intensive 70: برنامه‌ای برای شستشوی ظروف پرچرب بوده و دمای 70 درجه‌ای آب در این حالت با ترکیب در کنار مواد شوینده، سرسخت‌ترین لکه‌های چربی را از بین خواهد برد.

Glass 40: برای شستن ظروف شیشه‌ای و حساس می‌توانید از این برنامه استفاده نمایید. دمای 40 درجه‌ای آب در کنار شستشوی آرام از ظروف شیشه‌ای شما محافظت می‌کنند.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته شده و با انتخاب آن، در مصرف آب و انرژی صرفه جویی خواهد شد. دمای آب در این برنامه بر روی 50 درجه سانتیگراد تنظیم می‌شود.

Auto 45-65: برای شستشوی ظروفی با مقدار کثیفی متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمای آب در این حالت با توجه به مقدار کثیفی ظروف بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

VarioSpeed Plus: سبب کاهش مدت زمان چرخه شستشو می‌شود. البته انتخاب آن در کیفیت شستشوی ظروف تاثیری نخواهد داشت.

Hygiene Plus: گزینه‌ای ویژه برای شستشوی ظروف افراد حساس می‌باشد. با انتخاب این گزینه دمای آب و مدت زمان چرخه شستشو افزایش یافته و عوامل آلرژی‌­زا موجود بر روی سطح ظروف به صورت کامل از بین می‌روند.

Half Load: با توجه به ظرفیت بالای ماشین ظرفشویی استیل بوش مدل SMS88TI46M بسیاری از اوقات تعداد ظروف کثیف شما ظرفیت واقعی آن را تکمیل نمی‌کند. از این رو می‌توانید با انتخاب این گزینه سیکل شستشو را با نصف ظرفیت اصلی دستگاه راه اندازی نمایید.

Extra Dry: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M به صورت خودکار و پس از اتمام سیکل شستشو، سطح ظروف را با استفاده از سیستم خشک کن از وجود رطوبت پاکسازی می‌کند. اما با انتخاب گزینه پیش‌رو دستگاه مجددا سطح ظروف را به صورت کامل خشک خواهد کرد.

Home Connect Function: با بهره‌مندی از ویژگی پیش‌رو می‌توانید ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M را از راه دور نیز کنترل نمایید.

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI46M
 • ظرفشویی سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب 9 لیتر در هر سیکل شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0