ماشین ظرفشویی بوش SMS50E08IR

2800000109202

محصول جدید

  • ساخت کشور ترکیه
  • ظرفیت ظرفشویی: 12 نفره
  • برچسب مصرف انرژی: +A
  • از سری 4 محصولات بوش
  •  دارای سیستم AquaStop

جزییات بیشتر

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش SMS50E08IR

شرکت بوش یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ساخت و تولید لوازم برقی در جهان است این برند معتبر سالهای زیادیست که در این نیز فعالیت دارد و نمایندگی از طرف این شرکت هستند که محصولات با کیفیت و درجه یک این شرکت را روانه بازار می‌کنند. یکی از محصولات این شرک ظرفشویی SMS50E08IR است این دستگاه از سری 4 و ساخت کشور ترکیه است. همچنین این ظرفشویی بوش دارای ظرفیت 12 نفره می‌باشد.

این مدل ظرفشویی بوش دارای ویژگی‌ها و امکانات بسیار است که در این قسمت تعدادی از این ویژگی‌ها را برایتان شرح می‌دهیم.

تکنولوژی ActiveWater: آب کمتر، انرژی کمتر، نتایج بیشتر

این تکنولوژی نوآورانه عملکرد تمیز کردن استثنایی را با کمبود آب و انرژی ارائه می دهد که کمک بسزایی به محیط زیست می کند. آب و انرژی به صورت هدفمند مصرف می شود. با فن آوری فیلتر بهینه شده در این ماشین ظرفشویی مبله، برای گردش بهتر آب، گرمایش سریعتر و عملکرد پمپ بالاتر میرود.

این ظرفشویی بوش دارای موتور EcoSilence Drive، بسیار آرام بوده و کاملا عایق بندی شده به طوری که در صورت روشن بودن این ظرفشويی 12 نفره بوش تنها 46 دسی‌بل صدا تولید میشود و متوجه روشن بودن ماشین ظرفشویی بوش نخواهید شد.

SMS50E08IR

AquaStop: گارانتی مادام العمر در برابر آلودگی آب

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ دو جداره، یک شیر ایمنی و یک پناهگاه شناور است که از 100٪ حفاظت در برابر آلودگی آب اطمینان حاصل می کند، که با استفاده از این سیستم، چنانچه ماشین ظرفشویی bosch شما دچار نشتی آب باشد، در هر نقطه‌ای که مسیر عبور آب نشتی در آن ایجاد شده بلافاصله آب را قطع می‌کند، با این قابلیت  از بروز حوادث ناشی از آب و خسارت‌های جدی آن در ساختمان شما جلوگیری می شود. تشخیص نشتی آب با استفاده از سنسورهایی صورت می‌گیرد که در کف دستگاه تعبیه شده است.

ميزان انرژی مصرفی این ظرفشویی 12 نفره بوش

سطح مصرف انرژی +A که ميزان انرژی مصرفی اين دستگاه حين اجراي برنامه شستشو Eco 50 °C: براساس استاندارد چرخه شستشو 280 كه از آب سرد و يا حالت كم مصرف حین شستشو استفاده می كند، ميزان انرژی مصرفی سالانه اين دستگاه 290 kwh محاسبه شده است. لازم به ذكر است، ميزان واقعی مصرف انرژی؛ تنها براساس نوع استفاده از لوازم خانگی مشخص خواهد شد، ميزان انرژی مصرفی حين اجرای برنامه شستشو Eco 50 °C: 1.02 kwh، ميزان انرژي مصرفي اين دستگاه حين اجراي برنامه شستشو Eco 50 °C: براساس استاندارد چرخه شستشو 280 كه از آب سرد و يا حالت كم مصرف حین شستشو استفاده مي كند، ميزان انرژی مصرفی اين دستگاه سالانه 3300 l محاسبه شده است. لازم بذكر است، ميزان واقعی مصرف انرژی تنها براساس نوع استفاده از لوازم خانگی مشخص خواهد شد و ميزان آب مصرفی حين اجرای برنامه شستشو:Eco 50 °C: 11.7 l، اطلاعات مربوط به برنامه ​Eco 50 °C: این برنامه برای شستشوی کارد وچنگال لك شده مناسب است و بهترین عملکرد را به لحاظ مصرف بهينه انرژی و آب دارد.

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS50E08IR
  • ساخت کشور ترکیه
  • ظرفیت ظرفشویی: 12 نفره
  • برچسب مصرف انرژی: +A
  • از سری 4 محصولات بوش
  •  دارای سیستم AquaStop

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0