ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW01D

محصول جدید

 • سری 4
 • ظرفیت 13 نفره
 • کشور سازنده آلمان
 • برچسب مصرف انرژی ++A
 •  6.5 لیتر میزان آب در هر سیکل شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46IW01D

ماشین ظرفشویی مدل SMS46IW01D محصولی با کیفیت و درجه یک بوده و توسط برند معتبر و شناخته شده بوش طراحی و ساخته شده است. دستگاه پیش‌رو در کنار بهره‌مندی از تکنولوژی‌های پیشرفته و ویژگی‌های متعدد و کاربردی از قیمتی بسیار مناسب برخوردار بوده و در نتیجه دارای ارزش خرید بالایی می‌باشد. به علاوه این کالا در بازار ایران همواره با گارانتی‌های اصیل و معتبر به خریداران عزیز تحویل داده می‌شود.

امروزه تمامی وسایل خانگی مدرن در کنار بهره‌مندی از تجهیزات و ویژگی‌های پیشرفته باید ظاهری جذاب و شیک داشته باشند. و بدون پیروی از این اصل قطعا در بازارهای فروش دچار مشکلات متعددی خواهند شد. کمپانی بوش نیز با آگاهی از این موضوع همواره تولیداتی زیبا را طراحی و تولید می‌کند. ظرفشویی مدل SMS46IW01D نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از ظاهری مشتری پسند و مدرن برخوردار است.

بدنه محصول پیش‌رو به رنگ سفید بوده و دیگر اجزاء آن به بهترین شکل و در مناسب‌ترین مکان تعبیه شده‌اند. به علاوه با قرارگیری دستگاه در کنار دیگر وسایل مانند اجاق گاز ، یخچال ، لباسشویی و غیره سبب افزایش زیبایی فضای آشپزخانه شما شده و در صورت وجود رنگ غالب سفید روشنایی محیط را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

ظرفشویی مدل SMS46IW01D دارای عرض 60 سانتی‌متر ، عمق 60 سانتی‌متر و ارتفاع 85 سانتی‌متر بوده و وزن آن به عدد 49 کیلوگرم می‌رسد. از این رو دستگاه پیش‌رو برای اکثر آشپزخانه‌های متوسط و یا بزرگ گزینه‌ای ایده‌آل می‌باشد و با داشتن وزنی مناسب به راحتی قابل جا به جایی خواهد بود.

همان طور که پیشتر گفته شد ، این محصول از ظرفیتی 13 نفره برخوردار بوده و به خوبی پاسخگو نیازهای یک خانواده با جمعیت متفاوت می‌باشد. به علاوه وجود برنامه‌های شستشو متعدد به کاربر این امکان را می‌دهد تا از دستگاه برای شستشو ظروف مختلف استفاده نماید.

ظرفشویی مدل SMS46IW01D همانند دیگر تولیدات بوش از موتور پیشرفته و قدرتمند BLDC استفاده می‌کند. این موتور با به کارگیری فن‌آوری EcoSilence Drive در کنار بازدهی بسیار بالا ، از مصرف انرژی کمی برخوردار بوده و صدایی ناچیز تولید می‌کند. جالب است بدانید که صدای خروجی از دستگاه در برنامه‌های استاندارد تنها 46 دسی‌بل قدرت خواهد داشت. و این میزان به هیچ وجه آرامش لذت بخش محیط منزل شما را مختل نخواهد کرد.

مصرف آب و انرژی دستگاه:

 ماشین ظرفشویی مدل SMS46IW01D در رده بازده انرژی A++ قرار دارد و یکی از برترین ظرفشویی‌های موجود در بازار از لحاظ کارکرد و مصرف انرژی می‌باشد. به طور دقیق تر این کالا در هر سیکل استاندارد شستشو 0.92 کیلووات انرژی مصرف می‌کند و این مقدار به صورت سالیانه به عدد 262 کیلووات می‌رسد. میزان گفته شده عددی کاملا مناسب و معقول بوده و در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار نیز عملکردی به مراتب بهتر را از خود نشان می‌دهد. البته این مقدار به صورت تقریبی و استاندارد اعلام شده است و میزان نهایی مصرف انرژی دستگاه کاملا وابسته به نوع استفاده از آن بوده و می تواند به مقدار قابل توجهی افزایش و یا کاهش یابد.

در خصوص مصرف آب ، محصول پیش رو در هر سیکل شستشو حدود 6.5 لیتر آب مصرف می‌کند و این مقدار به صورت سالیانه حدود 1820 لیتر خواهد بود. البته این دستگاه با به کارگیری فن‌آوری‌های پیشرفته تا حد زیادی از هدر رفتن مقادیر زیاد آب جلوگیری می‌نماید. هم چنین لازم به ذکر است که مقدار واقعی مصرف در این بخش نیز همانند مصرف انرژی کاملا وابسته به نوع استفاده از دستگاه می‌باشد.

برنامه‌های شستشوی دستگاه:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46IW01D دارای دو بخش برنامه‌های اصلی و برنامه‌های ویژه می‌باشد. برنامه‌های ویژه به صورت جداگانه و مجزا از برنامه‌های اصلی قابل انتخاب نبوده و همواره باید در کنار یکی از آنها قرار گیرد. به طور کلی برنامه‌های ویژه خصوصیاتی منحصربفرد را به برنامه‌های اصلی اضافه می‌کند. لیست برنامه‌های اصلی و ویژه ظرفشویی مدل SMS46IW01D نیز به شرح زیر است:

برنامه‌های شستشوی اصلی:

 1.  Intensive 70 ° C
 2.  Auto 45-65 ° C
 3. Eco 50 ° C
 4.  Silence 50 ° C
 5.  Glass 40 ° C
 6. Quick 65 ° C

برنامه های شستشوی ویژه:

 • VarioSpeed Plus
 •  HygienePlus
 • Extra Drying

در ادامه مطلب تمامی برنامه های اصلی و ویژه دستگاه به صورت کامل معرفی خواهند شد.

Intensive 70 ° C: این برنامه برای شستشو ظروف پر چرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حالت دما آب بر روی 70 درجه سانتی گراد تنظیم شده و به خوبی سطح ظروف شما را از وجود ذرات چربی پاکسازی خواهد کرد.

Auto 45-65 ° C: از برنامه پیش رو برای شستن ظروفی با مقدار کثیفی مختلف استفاده می‌شود. با فعال شدن این برنامه ، دستگاه به صورت هوشمند مقدار کثیفی هر یک از ظروف را شناسایی کرده و با توجه به نتیجه بدست آمده دما و میزان آب برای شستشو ظروف را کنترل می نماید. لازم به ذکر است که دما آب در این حالت بین 45 تا 65 درجه سانتی گراد متغیر می‌باشد.

Eco 50 ° C: گزینه پیش‌رو یا همان برنامه اقتصادی با افزایش مدت زمان سیکل شستشو به میزان قابل توجهی در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی خواهد کرد. هم چنین دما آب در این برنامه بر روی 50 درجه سانتی‌گراد قرار دارد.

Silence 50 ° C: همان‌طور که گفته شد ظرفشویی مدل SMS46IW01D در هر سیکل استاندارد شستشو حدود 46 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. البته این صدا در طول روز به هیچ عنوان اذیت کننده نخواهد بود اما با فرا رسیدن زمان استراحت و ساعات پایانی شب قطعا همین صدا ناچیز نیز می‌تواند آرامش افراد منزل را مختل کند. از این رو می‌توانید با انتخاب گزینه پیش‌رو از ایجاد سر و صدای بیش از حد جلوگیری نمایید. با فعال شدن این حالت میزان صدای تولیدی دستگاه تا عدد 43 دسیبل کاهش می یابد. لازم به ذکر که دما آب در این برنامه 50 درجه سانتی گراد می‌باشد.

Glass 40 ° C: برنامه پیش‌رو برای شستشو ظروف حساس شیشه‌ای و کریستالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه با استفاده از ویژگی‌های اختصاصی از مات شدن ظروف شیشه‌ای شما در طولانی مدت جلوگیری کرده و همواره سطح آنان را درخشان نگه خواهد داشت. به علاوه و به منظوری جلوگیری از صدمات احتمالی دما آب در این حالت بر روی 40 درجه سانتی‌گراد تنظیم می‌شود.

Quick 65 ° C: این برنامه با کاهش مدت زمان سیکل شستشو و با سرعتی بالا ظروف داخل دستگاه را خواهد شست. به طور کلی این برنامه برای شستشو ظروفی با مقدار کثیفی متوسط و در تعداد کم گزینه‌ای ایده‌آل می‌باشد. هم چنین دما آب در گزینه پیش‌رو بر روی 65 درجه سانتی‌گراد قرار دارد.

VarioSpeed Plus: با انتخاب این برنامه در کنار برنامه‌های اصلی و طولانی مدت ، مدت زمان سیکل شستشو کاهش یافته و فرآیند شستشو ظروف با سرعت بیشتری انجام می شود. البته این افزایش سرعت در کیفیت نهایی پاکسازی ظروف اختلالی ایجاد نخواهد کرد.

HygienePlus: این برنامه دما و مدت زمان سیکل شستشو را افزایش داده و به خوبی تمامی باکتری‌های موجود بر روی سطح ظروف شما را پاکسازی کرده و از ایجاد بوی نامطبوع در آنها جلوگیری خواهد کرد. به طور کلی برنامه پیش‌رو برای افراد حساس مانند بچه‌های خردسال و یا سالمندان گزینه‌ای ایده‌آل می‌باشد.

Extra Drying: این برنامه مدت زمان خشک کردن ظروف را افزایش داده و سرسخت‌ترین لکه‌های آب قرار گرفته بر روی سطح ظروف را پاکسازی می‌نماید.

امکانات و ویژگی‌های دستگاه:

Active Water (سیستم آب هیدرولیک): این سیستم با استفاده از پمپ‌ها و فیلترهای پیشرفته ، در مدت زمانی کوتاه دما آب را کنترل کرده و از هدر رفتن حجم بالا آب برای دست‌یابی به دما مورد نظر جلوگیری می‌کند.

Aqua Sensor (سنسور شتخیص میزان آب): این حسگر به صورت هوشمند پس از اتمام مرحله اول سیکل شستشو میزان املاح موجود در آب را اندازه گیری می‌کند. و اگر نتیجه بدست آمده از میزان معین کمتر باشد مجددا از همان آب برای شروع مرحله دوم شستشو استفاده می‌شود. به طور کلی این سنسور به شکل چشمگیری از مصرف آب غیر ضروری جلوگیری خواهد کرد.

Load Sensor (سنسور تشخیص تعداد ظروف): این حسگر به صورت هوشمند مقدار کثیفی و وزن ظروف داخل دستگاه را اندازه‌گیری کرده و با توجه به نتیجه بدست آمده حجم آب ورودی به دستگاه را کنترل می‌کند.

Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): سیست پیش‌رو شامل یک شلنگ دو جداره ، یک شیر ایمنی و یک خروجی آب بوده و احتمال نشت آب از دستگاه به محیط منزل را به شکل چشمگیری کاهش خواهد داد. هم چنین در صورت ایجاد این مشکل نیز در مدت زمانی کوتاهی از نشت آب بیشتر جلوگیری می‌نماید.

DosageAssist (سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده): این سیستم قرص حاوی مواد شوینده را وارد محفظه ای جداگانه کرده و در طی هر یک از مراحل شستشو به میزان کافی و مشخص از این قرص استفاده خواهد کرد.

Detergent Automation (سیستم تشخیص مواد شوینده برای ارائه بهترین نتیجه): این سیستم با توجه به قرص قرار گرفته در داخل دستگاه بهترین فرمول برای شستشو ظروف را تعیین کرده و همواره کیفیتی یکسان و ایده‌آل در شستشو ظروف را ارائه می‌دهد.

Varioflex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها): دستگاه پیش‌رو دارای 2 عدد سبد استیل ضد زنگ می‌باشد که در ابتدا به صورت استاندارد و با ارتفاع یکسان در داخل دستگاه قرار گرفته‌اند. اما برای قرار دادن ظروف و قابلمه‌های بزرگ این ارتفاع به هیچ وجه مناسب نخواهد بود. از این رو و با استفاده از قابلیت Varioflex می‌توانید به شکلی دلخواه ارتفاع هر یک از سبدها را تنظیم نمایید و تمامی ظروف کوچک و بزرگ خود را در داخل آنها قرار داده و از شستن آنها به بهترین شکل ممکن لذت ببرید.

قفل کودک: این ویژگی پر کاربرد امروزه به یکی از صفات مهم هر یک از وسایل خانگی تبدیل شده است. با فعال شدن این گزینه تمامی دکمه‌های فیزیکی و درب دستگاه قفل شده و از تغییر تنظیمات و برنامه‌های شستشو و هم چنین باز شدن درب محصول در هنگام کار توسط کودک کم سن و سال شما جلوگیری می‌شود.

تایمر تاخیر: با استفاده از این قابلیت می‌توانید زمانی مشخص برای شستشو ظروف را برای دستگاه تعیین نمایید و پس از انتخاب برنامه مورد نظر خود دیگر احتیاجی به حضور شما در منزل نخواهد بود. زیرا دستگاه با فرا رسیدن ساعت از پیش تعیین شده فرآیند شستشو ظروف شما را به صورت خودکار آغاز می‌کند.

سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای: همان طور که می دانید سطح سختی آب در مناطق مختلف کاملا متغیر می باشد. و اگر این سختی از حد تعیین شده بالاتر رود قطعا صدمات جبران ناپذیری به ظروف حساس شما وارد خواهد کرد. اما ظرفشویی پیشرو با به کارگیری این سیستم سطح سختی آب را همواره در مقداری مشخص ثابت نگه داشته و از آسیب دیدن ظروف شما جلوگیری می‌نماید.

از دیگر ویژگی‌ها و امکانات دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- دارای 2 عدد فن خشک‌کن

2- قابلیت نمایش زمان باقی مانده برنامه

3- نمایشگر نشان دهنده میزان نمک و جلادهنده

4- دارای مبدل حرارتی

نتیجه گیری:

کمپانی بوش شرکتی شناخته شده و معتبر در تولید انواع وسایل خانگی و اداری می‌باشد. محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و در طراحی و تولید آنها از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌شود. هم چنین تولیدات این برند به واسطه قیمت مناسب در کنار ویژگی‌ها و امکانات متعدد از ارزش خرید بالایی برخوردار بوده و جزء برندهای محبوب در سرتاسر بازارهای جهانی می‌باشد.

ظرفشویی مدل SMS46IW01D به عنوان یکی دیگر از تولیدات برند بوش و با پیروی از اصول این کمپانی ، کیفیتی بالا و عملکردی فوق‌العاده را ارائه می‌دهد. این محصول با به کارگیری برنامه‌های شستشو متعدد و مفید در کنار فن‌آوری‌های پیشرفته و مدرن رقیبی سرسخت برای دیگر ظرفشویی‌های موجود در بازار بوده و به لطف مصرف انرژی و آب پایین تر و صد البته طراحی جذاب و زیبا همواره گزینه ای اصلی برای خریداری می‌باشد.

پس اگر شما نیز جزء طرفداران برند بوش هستید و از کیفیت ساخت محصولات این برند آگاهی دارید در خرید ظرفشویی مدل SMS46IW01D درنگ نکنید.

چرا ظرفشویی مدل SMS46IW01D را از هورانه خریداری کنیم؟

فروشگاه هورانه به صورت تخصصی در فروش انواع لوازم خانگی فعالیت داشته و به طور کامل با تمامی برندهای معتبر و شناخته شده در این زمینه آشنایی دارد. و از این رو برترین لوازم خانگی موجود در بازار های جهانی را گردآوری کرده و با ارائه اطلاعاتی کامل در مورد هر یک از آنان مشتریان بسیاری را از نقاط مختلف کشور به سوی خود جذب نموده است.

تمامی محصولات موجود در سایت هورانه به صورت کامل معرفی شده اند تا مشتریان عزیز بتوانند انتخابی درست در خرید محصول مورد نظر خود داشته باشند. به علاوه کارشناسان فروش نیز برای رفع دیگر مشکلات مراجعین همواره در خدمت خواهند بود.

مشتریان ساکن تهران پس از ثبت سفارش و در صورت خریدهای بالای 150 هزار تومان، می‌توانند کالای خود را تا 3 ساعت کاری درب منزل به رایگان دریافت نمایند و مشتریان ساکن سایر شهرها می‌توانند تا 24 ساعت کالای خریداری شده خود را تحویل گیرند ارسال کالا برای شهرستان‌ها از دو طریق تیپاکس و باربری صورت خواهد که هزینه ارسال بر عهدار خریدار است.

در هورانه اصل بودن محصولات ضمانت شده و همچنین تمامی کالاها 7 روز ضمانت بازگشت دارند. با فروشگاه اینترنتی هورانه نهایت اطمینان از خرید بهترین محصولات را تجربه کنید.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
سری : سری 4
رنگ : سفید
مصرف انرژی : ++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 84/5 سانتی‌متر
ظرفیت : 13 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 6/5 لیتر
سنسور آب :
تعداد سبد : 2 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 3 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 6 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS46IW01D
 • سری 4
 • ظرفیت 13 نفره
 • کشور سازنده آلمان
 • برچسب مصرف انرژی ++A
 •  6.5 لیتر میزان آب در هر سیکل شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0