ماشین ظرفشویی بوش SMS46GW01B

محصول جدید

 • از سری 4 
 • ظرفیت 12 نفره
 • مصرف انرژی +A
 • ساخت کشور ترکیه
 • دارای برنامه Half Load
 • مصرف آب 9.5 لیتر در هر شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS46GW01B

ماشین ظرفشویی مدل SMS46GW01B محصولی زیبا و جذاب بوده و همانند دیگر تولیدات برند معتبر و شناخته شده بوش از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. هم چنین دستگاه پیش‌رو با داشتن قیمتی بسیار مناسب در کنار گارانتی معتبر بوش سرویس می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای اکثر خانواده‌های ایرانی باشد.

ماشین ظرفشویی SMS46GW01B دارای عرض 60 سانتی متر ، عمق 60 سانتی متر و ارتفاع 84 سانتی متر بوده و از این رو به راحتی در آشپزخانه‌های کوچک و یا متوسط قابل استفاده می‌باشد. البته همان‌طور که می‌دانید رنگ غالب موجود در اکثر آشپزخانه‌ها به رنگ سفید و یا استیل است و این محصول نیز با به کارگیری رنگ سفید کاملا مطابق با دیگر اجزاء آشپزخانه خواهد بود.

ماشین ظرفشویی SMS46GW01B از ظرفیت 12 نفره برخوردار بوده و به آسانی می‌تواند نیازهای یک خانوم خانه‌دار را برطرف نماید. این دستگاه ، با ظرفیت مناسب خود قادر به شستشو تعداد زیادی از ظروف مختلف بوده و آنها را با استفاده از تکنولوژی‌ها و روش‌های مدرن، به بهترین شکل پاکسازی خواهد کرد. به طور کلی محصول پیش‌رو همواره و در شرایط کاری متفاوت، عملکردی پایدار و یکسان را ارائه می‌دهد.

هر محصول با کیفیت و ایده‌آل از موتوری قدرتمند و پیشرفته برخوردار است. ماشین ظرفشویی SMS46GW01B نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دستگاه با به کارگیری موتور EcoSilence در کنار بازدهی بسیار بالا، صدایی بسیار کم را تولید می‌کند. جالب است بدانید که حداکثر صدا خروجی توسط کالا پیش‌رو در حالت استاندارد تنها 46 دسی‌بل قدرت داشته و به هیچ عنوان آسایش و آرامش لذ‌ت‌بخش منزل شما را مختل نخواهد کرد.

مصرف آب و انرژی محصول:

مصرف انرژی ماشین ظرفشویی مدل SMS46GW01B بسیار مناسب بوده و میزان بازدهی آن در رده A+ قرار می‌گیرد که نشان دهنده عملکرد فوق‌العاده دستگاه خواهد بود. این محصول در هنگام کارکرد و در هر ساعت 1.02 کیلووات انرژی مصرف می‌کند و مصرف انرژی آن به صورت سالیانه و به شکل تقریبی به عدد 290 کیلووات می‌رسد. البته مقدار واقعی و نهایی مصرف انرژی این دستگاه کاملا وابسته به نوع استفاده از آن بوده و مقدار تقریبی اعلام شده با توجه به این موضوع می‌تواند به شکل قابل توجهی کاهش و یا افزایش یابد.

در خصوص میزان مصرف آب ، این محصول در هر سیکل و یا دوره شستشو 9.5 لیتر آب مصرف می‌کند و این مقدار به صورت سالیانه حدود 2660 لیتر می‌باشد. البته همانند مصرف انرژی، میزان مصرف این بخش نیز به طور کامل وابسته به نوع استفاده شخص خواهد بود. هم چنین دستگاه پیش‌رو مجهز به سیستم پیشرفته خشک‌کن بوده و میزان بازدهی این سیستم در رده انرژی A قرار می‌گیرد.

به صورت کلی، ماشین ظرفشویی SMS46GW01B در بخش‌های مختلف مصرف از بازدهی بسیار بالایی برخوردار بوده و با به کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته همواره سعی در کاهش میزان مصرف انرژی و آب خواهد داشت.

برنامه‌های شستشو ظرفشویی SMS46GW01B:

برنامه‌های به کار رفته در تمامی ماشین‌های ظرفشویی به دو دسته اصلی و ویژه تقسیم می‌شوند. لازم به ذکر است که برنامه‌های ویژه به صورت جداگانه و مجزا قابل انتخاب نخواهند بود. و همواره باید با یکی از برنامه‌های اصلی انتخاب شوند. به طور کلی برنامه‌های ویژه، امکانات و خصوصیات منحصربفردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند و برای استفاده از این خصوصیات باید در کنار برنامه‌های اصلی قرار گیرند.

لیست تمامی برنامه‌های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی SMS46GW01B نیز به شرح زیر است:

برنامه‌های شستشوی اصلی:

 • Intensive 70 °C
 •  Auto 45-65 °C
 •  Eco 50 °C
 •  Silence 50 °C
 •  1h 65 °C
 •  Pre-Rinse

برنامه‌های شستشوی ویژه:

 1. vario speed
 2.  Half Load
 3. Machine Care (برنامه جرم گیری دستگاه)

در ادامه مطلب تمامی برنامه‌های اصلی و ویژه این محصول به صورت کامل معرفی خواهند شد.

Intensive 70 °C: برنامه پیش‌رو ، گزینه‌ای ایده‌آل برای شستشو ظروف پر چرب شما بوده و آنها را به بهترین شکل ممکن پاکسازی می‌کند. دما آب در این حالت 70 درجه سانتی گراد خواهد بود.

Auto 45-65 °C: با انتخاب این حالت، دستگاه به صورت خودکار میزان کثیفی ظروف را شناسایی کرده و با توجه به مقدار بدست آمده دما آب را کنترل می‌کند. دما آب در این برنامه از 45 تا 65 درجه سانتی گراد متغیر می‌باشد.

Eco 50 °C: این برنامه که به نام حالت اقتصادی نیز شناخته می‌شود با افزایش مدت زمان سیکل شستشو به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند. دما آب در این برنامه 50 درجه سانتی گراد است.

Silence 50 °C: همان طور که گفته شد صدا خروجی از دستگاه پیش‌رو در حالت استاندارد تنها 46 دسی‌بل قدرت دارد. اما در ساعات پایانی شب نیز این مقدار گاهأ اذیت کننده خواهد بود. از این رو با به کارگیری برنامه Silence قدرت صدای خارج شده از دستگاه به عدد 44 دسی‌بل کاهش می‌یابد. دما آب در این حالت نیز 50 درجه سانتی گراد خواهد بود.

1h 65 °C: با انتخاب این برنامه ، دستگاه به مدت 1 ساعت و با دمای 65 درجه سانتی گراد تمامی ظروف شما را به صورت کامل پاکسازی می‌کند.

Pre-Rinse: این حالت که به نام شستشوی اولیه نیز شناخته می شود. یکی از برنامه های مفید و کاربردی هر ماشین ظرفشویی خواهد بود. به عنوان مثال اگر مواد غذایی مانند برنج ، ماهی و غیره به کف ظروف و قابلمه های شما چسبیده باشند. ابتدا می توانید با انتخاب این برنامه ، ظروف خود را به مدت زمان بیشتری در دسترس آب قرار دهید و سپس پس از اتمام شستشوی اولیه ، می توانید شستشوی اصلی را برای پاکسازی کامل ظروف آغاز نمایید. البته از برنامه پیش‌رو برای شستشو ظروف نه چندان کثیف و یا حتی میوه ها نیز استفاده می شود.

VarioSpeed: این حالت که جزء برنامه‌های ویژه دستگاه محسوب می‌شود با افزایش سرعت شستشو ، مدت زمان پایان یافتن سیکل شستشو را به میزان 50 درصد کم می‌کند. البته پاکسازی ظروف همانند قبل و بهترین شیوه انجام خواهد شد.

Half Load: با انتخاب این گزینه در کنار یکی از برنامه‌های اصلی، ماشین ظرفشویی با نصف ظرفیت اصلی خود شروع به کار می‌کند. این حالت زمانی که تعداد ظروف کثیف شما کم است گزینه‌ای ایده‌آل خواهد بود.

Machine Care: پس از چندین بار استفاده از ماشین ظرفشویی ، بدنه داخلی آن جرم خواهد گرفت. در این حالت با انتخاب برنامه Machine Care و ریختن مقدار مشخصی از مایع جرم‌گیر مخصوص دستگاه می‌توانید تمامی جرم‌های موجود را پاکسازی نمایید. قبل از انتخاب این گزینه و شروع به کار آن از خالی بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.

امکانات و تکنولوژی‌های ظرفشویی بوش:

1- Aqua Sensor (حسگر میزان آب مصرفی): این سنسور به صورت هوشمند و پس از اتمام مرحله اولیه شستشو ، میزان املاح موجود در آب را اندازه گیری می‌کند. و اگر این میزان از مقدار معین کمتر باشد ، مجددا از همان آب برای شروع مرحله بعدی استفاده خواهد شد. به طور کلی این سنسور به میزان 20 درصد و یا 4 لیتر در مصرف کلی آب صرفه جویی می کند.

2- Load Sensor (حسگر تشخیص تعداد ظروف): سنسور پیش‌رو به صورت خودکار و پیش از شروع فرآیند شستشو ، تعداد ظروف داخل دستگاه را شناسایی کرده و با توجه به مقدار بدست آمده ، میزان آب ورودی به دستگاه را مشخص می‌کند و از هدر رفتن آب جلوگیری خواهد کرد.

3- Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): این سیستم شامل یک شلنگ دو جداره ، یک شیر ایمن و یک خروجی آب بوده و احتمال نشت آب از دستگاه به محیط منزل را به صفر می‌رساند.

4- Detergent Automation (سیستم تشخیص مواد شوینده برای ارائه بهترین نتیجه شستشو و آبکشی): این سیستم منحصربفرد با شناسایی مواد شوینده قرار گرفته در داخل دستگاه، بهترین فرم را برای شستشو ظروف انتخاب کرده و فرآیند پاکسازی آنها را آغاز می‌کند. هم چنین برای ارائه بهترین عملکرد استفاده از نمک پودری الزامی خواهد بود.

5- DosageAssist (سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده): زمانی که قرص مخصوص شستشو ظروف را در داخل دستگاه قرار می‌دهید. این قرص به صورت خودکار وارد محفظه‌ای جداگانه شده و در طی فرآیند شستشو به میزان مشخصی از آن استفاده می‌شود. بدین خاطر در پایان سیکل شستشو هیچ‌گونه باقی مانده قرصی در داخل دستگاه مشاهده نخواهد شد.

6- تایمر تاخیر: گزینه پیش‌رو به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی مشخص را برای شروع فرآیند شستشو در اختیار دستگاه قرار دهید. در این حالت دستگاه به صورت خودکار در زمان از پیش تعیین شده پاکسازی ظروف شما را آغاز می‌کند. برنامه پیش‌رو، گزینه‌ای مفید برای خانوم‌های شاغل بوده و نگرانی آنها را در این مورد بر طرف خواهد ساخت.

7- سیستم خشک‌کن: ماشین ظرفشویی SMS46GW01B مجهز به سیستم خشک کن می‌باشد. با به کارگیری این سیستم، هوا توسط مکنده‌های قدرتمند و با فشار زیاد وارد دستگاه شده و سپس توسط کانال‌های خروجی، خارج می‌شود. این جریان هوای پر فشار به طور کامل تمامی ظروف شما را با وجود قطرات آب پاکسازی می‌نماید.

8- Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها): ماشین ظرفشویی پیش‌رو دارای 2 عدد سبد استیل ضد زنگ بوده و با استفاده از این قابلیت می‌توان ارتفاع هر یک از آنها را با توجه به نیاز تغییر داد. این ویژگی مفید زمانی که بخواهید ظروفی در اندازه‌های بزرگ را در داخل دستگاه قرار دهید بسیار کارآمد می‌باشد.

نتیجه گیری:

کمپانی بوش شرکتی شناخته شده و معتبر در تولید انواع وسایل خانگی است. محصولات این شرکت دارای کیفیت ساخت بالایی بوده و در طراحی و تولید آنها از برترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. هم چنین تولیدات بوش به واسطه قیمت مناسب همواره دارای مشتریان بسیاری در سرتاسر جهان می باشد.

ماشین ظرفشویی مدل SMS46GW01B همانند دیگر کالاهای بوش کیفیتی بالا و تضمین شده را ارائه می دهد. این دستگاه دارای برنامه های متعدد شستشو بوده و با به کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی و آب صرفه جویی می کند. هم چنین ابعاد دقیق و طراحی زیبای محصول ، امکان استفاده از آن در هر منزلی را امکان پذیر می نماید.

به طور کلی اگر به دنبال ماشین ظرفشویی با کیفیتی هستید می توانید با پرداخت مبلغی نه چندان بالا از کالا پیشرو بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی مدل SMS46GW01B را از هورانه خریداری کنیم؟

از آنجا که هورانه به طور تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت داشته به خوبی با بهترین برندها آشنایی داشته است. به همین منظور کلکسیونی از محصولات مرغوب و با کیفیت را از برندهای مشهوری گردهم‌آورده است. شما می‌توانید هر آنچه که از یک محصول می‌خواهید بدانید را بر روی سایت هورانه و در صفحه کالای مورد نظر خود بیابید و با آگاهی بیشتری اقدام به خرید نمایید.

فروشگاه اینترنتی هورانه با برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره، اعتمادی بی‌پایان را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد. شما می‌توانید به راحتی کالای مورد نظر خود را مشاهده و در صورت وجود ابهامی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در انتخاب به خوبی راهنمایی نمایند.

مشتریان ساکن تهران پس از ثبت سفارش و در صورت خریدهای بالای 150 هزار تومان، می‌توانند کالای خود را تا 3 ساعت کاری درب منزل به رایگان دریافت نمایند و مشتریان ساکن سایر شهرها می‌توانند تا 24 ساعت کالای خریداری شده خود را تحویل گیرند ارسال کالا برای شهرستان‌ها از دو طریق تیپاکس و باربری صورت خواهد که هزینه ارسال بر عهدار خریدار است.

در هورانه اصل بودن محصولات ضمانت شده و همچنین تمامی کالاها 7 روز ضمانت بازگشت دارند. با فروشگاه اینترنتی هورانه نهایت اطمینان از خرید بهترین محصولات را تجربه کنید.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : ترکیه
سری : سری 4
رنگ : سفید
مصرف انرژی : +A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 84.5
ظرفیت : 12 نفره

مشخصات فنی

نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 2 سبد
برنامه ویژه : 3 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 6 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS46GW01B
 • از سری 4 
 • ظرفیت 12 نفره
 • مصرف انرژی +A
 • ساخت کشور ترکیه
 • دارای برنامه Half Load
 • مصرف آب 9.5 لیتر در هر شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0