ظرفشویی بوش SMS46GI01B

محصول جدید

 • ظرفیت 12 نفره
 • مصرف انرژی +A
 • ساخت کشور لهستان
 • از سری 4 ظرفشویی بوش
 • مجهز به سنسور ضد نشت آب
 • دارای سنسور تشخیص میزان آب

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46GI01B

ماشین ظرفشویی مدل SMS46GI01B محصولی از سری 4 ماشین‌های ظرفشویی برند معتبر بوش بوده و از ظاهری جذاب و مدرن برخوردار است. بدنه این دستگاه به رنگ نقره‌ای بوده و به طور کامل با دیگر وسایل خانگی امروزی مطابقت خواهد داشت. هم چنین کالا پیش رو با داشتن ابعادی دقیق و مناسب، گزینه ای ایده‌آل برای منازل کوچک و یا متوسط می‌باشد.

همان طور که گفته شد ماشین ظرفشویی SMS46GI01B دارای ظاهری جذاب و مدرن است. هم چنین بدنه آن ضد جذب اثر انگشت بوده و به سختی لکه‌دار می‌شود. البته در صورت پدیدار شدن لکه‌های کوچک می‌توان با استفاده از اسپری‌های تمیز کننده معمولی بدنه دستگاه را پاکسازی نمود.

ماشین ظرفشویی SMS64GI01B از ظرفیت مناسب 12 نفره برخوردار بوده و پاسخگو نیازهای خانواده‌هایی با تعداد نفرات متغیر می‌باشد. هم چنین این کالا در زمان برگذاری مهمانی‌ها و جشن‌های خانگی نیز عملکردی ایده‌آل را ارائه خواهد داد. دستگاه پیش‌رو دارای 2 عدد سبد از جنس استیل ضد زنگ بوده و ظروف مختلف شما با سایزهای متفاوت را به آسانی در خود جای می‌دهد.

یک ماشین ظرفشویی با کیفیت باید از یک موتور قدرتمند استفاده کند. موتور به کار رفته در این کالا نیز از نوع EcoSilence بوده و در عین قدرت و بازدهی بالا ، صدایی بسیار کم تولید می‌کند. حداکثر قدرت صدا خارج شده از محصول پیش‌رو تنها 46 دسی‌بل می‌باشد که عددی ناچیز بوده و در آسایش و سکوت لذت بخش منزل شما خللی ایجاد نخواهد کرد.

مصرف انرژی و آب این ظرفشویی:

ماشین ظرفشویی مدل SMS46GI01B از بازدهی فوق العاده برخوردار بوده و رده مصرف انرژی آن نیز A+ می‌باشد که نشان دهنده عملکرد مطلوب دستگاه است. میزان مصرف انرژی این محصول در هر ساعت کاری حدود 1.02 کیلووات بوده و این مقدار به صورت تقریبی و در طول یک سال به عدد مناسب 290 کیلووات می‌رسد. البته مقدار واقعی مصرف انرژی دستگاه با توجه به نوع بهره‌وری هر شخص تعیین می‌شود.

با توجه به این که ماشین ظرفشویی مدل SMS46GI01B مجهز به سیستم خشک کن است.  رده مصرف انرژی این سیستم نیز A خواهد بود. هم چنین این دستگاه در هر سیکل شستشو تنها 9.5 لیتر آب مصرف می کند و مقدار مصرف سالیانه آن نیز حدود 2660 لیتر خواهد بود. البته همانند مقدار مصرف انرژی ، مقدار نهایی این بخش نیز کاملا وابسته به نوع استفاده شخص می‌باشد.

برنامه های شستشوی ظرفشویی SMS46GI01B:

تمامی ماشین های ظرفشویی مدرن و امروزی دارای دو دسته برنامه شستشو اصلی و ویژه هستند. برنامه های اصلی می توانند با توجه به نوع نیاز کاربر انتخاب شوند. و برنامه های ویژه نیز برای افزودن ویژگی های اضافی و منحصربفرد در کنار برنامه های اصلی قرار می گیرند. لازم به ذکر است که برنامه های ویژه به صورت مجزا قابل انتخاب نخواهند بود و همواره باید با یکی از برنامه های اصلی دستگاه استفاده شوند.

لیست تمامی برنامه های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی SMS46GI01B به شرح زیر است:

برنامه های اصلی شستشو:

 1.  Intensive 70 °C
 2.  Auto 45-65 °C
 3.  Eco 50 °C
 4.  Silence 50 °C
 5.  1h 65 °C
 6.  Pre-rinse

برنامه های ویژه شستشو:

 • VarioSpeed
 • Half Load
 • Machine Care

در ادامه مطلب تمامی برنامه های اصلی و ویژه محصول به طور کامل معرفی خواهند شد.

Intensive 70 °C: حالت پیش‌رو ، گزینه‌ای ایده‌آل برای ظروف چرب می‌باشد. دما آب در این برنامه 70 درجه سانتیگراد بوده و به خوبی ظروف شما را از وجود چربی پاکسازی می‌کند.

Auto 45-65 °C: زمانی که ظروفی با میزان کثیفی مختلف را در دستگاه می‌گذارید بهترین حالت برای شستشو آنها گزینه پیش‌رو می‌باشد. این برنامه به صورت اتوماتیک میزان کثیفی ظروف را شناسایی کرده و با توجه به مقدار بدست آمده دما و میزان آب را کنتزل می‌کند. دما آب در این حالت بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر خواهد بود.

Eco 50 °C: با انتخاب این برنامه ، دستگاه وارد حالت اقتصادی شده و با افزایش مدت زمان سیکل شستشو ، به صورت قابل توجهی در مصرف انرژی و آب صرفه جویی می کند. دما آب در این حالت 50 درجه سانتیگراد می‌باشد.

Silence 50 °C: گاهی اوقات در طول روز فرصتی برای شستشو ظروف ایجاد نمی شود و به اجبار فرآیند پیشرو به ساعات پایانی شب و زمان استراحت اعضاء خانواده موکول خواهد شد. شرکت معتبر بوش برای این زمان نیز برنامه Silence به معنای سکوت را در نظر گرفته است. با انتخاب این گزینه ، چندین فن‌آوری کاهش صدا وارد عمل شده و میزان صدا 46 دسیبل در حالت استاندارد را به مقدار 38 دسی‌بل کاهش داده و از برهم خوردن سکوت منزل جلوگیری خواهد کرد.

1h 65 °C: اگر ظروف شما دارای مقدار چربی و کثیفی بالایی هستند. گزینه پیش‌رو بهترین حالت برای انتخاب خواهد بود. با فعال کردن این برنامه ، دستگاه به مدت 1 ساعت و با دما 65 درجه سانتیگراد فرآیند شستشو ظروف را آغاز می‌کند.

 Pre-rinse: برنامه پیش‌رو یا همان شستشو اولیه گزینه کاربردی و مفید برای یک ماشین ظرفشویی مناسب است. به عنوان مثال اگر برنج و یا دیگر موارد غذایی به کف ظروف چسبیده شده باشند. ابتدا با انتخاب این حالت ظروف را به مدت زمان بیشتری در آب قرار دهید و سپس با انتخاب یکی از برنامه های اصلی ظروف را به طور کامل پاکسازی نمایید. البته از این برنامه می‌توان برای شستن میوه و یا ظروف نه چندان کثیف استفاده نمود.

VarioSpeed: زمانی که می‌خواهید مدت زمان فرآیند شستشو سریع تر انجام شود. این برنامه را در کنار یکی از برنامه‌های اصلی فعال نمایید. در این حالت بدون کاهش کیفیت شستشو ، مدت زمان آن تا 50 درصد کاهش می‌یابد.

Half Load: زمانی که تعداد ظروف کثیف شما کم است می‌توانید با انتخاب گزینه پیش‌رو، دستگاه را با نصف ظرفیت واقعی روشن نمایید. در این حالت میزان مصرف آب تا حدود 30 درصد کاهش خواهد یافت.

Machine Care: این گزینه با نام برنامه جرم گیری دستگاه شناخته می شود. قطعا پس از چندین بار استفاده از ماشین ظرفشویی ، بدنه آن جرم می‌گیرد. زمانی که مقدار جرم داخل دستگاه از حد معین خارج شود چراغ  مربوط به آن که بر روی نمایشگر تعبیه شده‌است روشن می‌شود. در این زمان کافی است که مایع جرم گیر را به مقدار مناسب در داخل بدنه بپاشید و سپس با فعال کردن برنامه Machine Care اجازه دهید دستگاه شروع به پاکسازی جرم‌ها کند. لازم به ذکر است که در این حالت نباید هیچ گونه ظرفی در داخل دستگاه قرار بگیرد.

این محصول دارای 36 ماه گارانتی رسمی است

امکانات  این ظرفشویی بوش:

1- Active Water (سیستم آب هیدرولیک): فن‌آوری پیش‌رو با به کارگیری فیلترها و پمپ‌های بهینه، در مدت زمانی کوتاه سبب افزایش دما آب شده و به صورت موثری در مصرف آب و انرژی صرفه جویی خواهد کرد.

2- Load Sensor (حسگر تشخیص تعداد ظروف): این سنسور به صورت خودکار تعداد ظروف و وزن آنها را تشخیص داده و با توجه به مقدار بدست آمده ، میزان آب ورودی به دستگاه را کنترل می‌کند.

3- Aqua Stop (سیستم ضد نشت آب): این سیستم شامل یک عدد شلنگ دو جداره ، یک عدد شیر ایمنی و یک خروجی آب بوده و احتمال نشت آب از داخل دستگاه به محیط منزل را تقریبا به صفر خواهد رساند.

4- Aqua Sensor (حسگر تشخیص میزان آب): سنسور پیش‌رو املاح موجود در آب را پس از تکمیل سیکل اولیه بررسی و اندازه گیری خواهد کرد. اگر مقدار بدست آمده کم باشد. دستگاه از همان آب برای شروع فرآیند جدید استفاده می کند. لازم به ذکر است که این فن‌آوری در هر سیکل به صورت تقریبی تا 4 لیتر در مصرف آب صرفه جویی می کند.

5- Dosage Assist (سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده): زمانی که قرص شستشو را در داخل دستگاه قرار می‌دهید. این قرص به صورت خودکار وارد محفظه‌ای جداگانه می‌شود. سپس دستگاه در طول فرآیند شستشو به تدریج و به مقادیر معینی از آن استفاده می‌کند. نتیجه کار این خواهد شد که تمامی ظروف به شکلی یکسان و ایده‌آل پاکسازی شده و اثری از باقی مانده‌های قرص رویت نخواهد شد.

6- Detergent Automation (سیستم هوشمند تشخیص مواد شوینده برای کسب بهترین نتیجه شستشو و آبکشی): مهم نیست از چه نوع قرصی برای شستشو ظروف خود استفاده می‌کنید. ماشین ظرفشویی بوش با پیدا کردن بهترین ترکیب ، شستشویی ایده‌آل را فراهم می‌کند. البته برای بدست آوردن بهترین نتیجه می‌توانید از نمک پودری استفاده کنید.

7- سیستم خشک کن: ماشین ظرفشویی مدل SMS46GI01B پس از تکمیل فرآیند شستشو به مدت 5 دقیقه و با استفاده از مکنده‌های قدرتمند هوا را از طریق کانال ورودی دریافت و از طریق کانال خروجی، خارج می‌کند. این جریان هوا پر فشار لا به لای تمامی ظروف داخل دستگاه نفوذ کرده و قطرات آب قرار گرفته بر روی آن را خشک می‌نماید.

8- Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها): قطعا تمامی ظروف‌های موجود در منزل ، دارای شکل و اندازه ای یکسان نیستند. و قرار دادن تعداد زیادی ظروف کثیف و متفاوت در حالت استاندارد سبدهای دستگاه امری دشوار و غیر ممکن است. در این زمان و با استفاده از قابلیت تنظیم ارتفاع سبد ، می‌توانید با توجه به اندازه ظروف این ارتقاع را کنترل نمایید.

9- قفل کودک: یکی از ویژگی‌های مفید و کاربردی هر وسیله خانگی بهره مندی از گزینه قفل کودک می‌باشد. با فعال کردن این حالت درب و دکمه‌های فیزیکی تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه قفل شده و از بروز خطرات احتمالی توسط فرزند کم سن شما جلوگیری می شود.

10- تایمر تاخیر: این فناوری ، ویژگی مفید و کاربردی برای خانوم هایی است که در بیرون از منزل شاغل هستند. به فعال کردن این برنامه می توانید زمانی مشخص برای شروع فرآیند شستشو را تعیین کنید. سپس دستگاه با فرا رسیدن با زمان تعیین شده به صورت خودکار دستورات شما را به اجرا در می آورد.

نتیجه گیری:

کمپانی بوش شرکتی شناخته شده و معتبر در تولید انواع وسایل خانگی است. محصولات این برند همواره دارای کیفیتی بالا بوده و در طراحی و تولید آنها از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌شود. هم چنین به واسطه قیمت مناسب آنها ، تولیدات این کمپانی از مشتریان بسیاری در سراسر جهان برخوردار است.

ماشین ظرفشویی SMS46GI01B نیز همانند دیگر محصولات بوش کیفیتی بالا در تمامی زمینه‌ها را به کاربر ارائه می‌دهد. این محصول از ظاهری زیبا برخوردار بوده و دارای تکنولوژی‌های پیشرفته و برنامه‌های شستشو منحصربفرد می‌باشد. علاوه بر این، دستگاه پیش‌رو عملکردی فوق العاده در مصرف انرژی و آب خواهد داشت.

به طور کلی با صرف هزینه‌ای نه چندان بالا می‌توانید از یکی از برترین ماشین‌های ظرفشویی موجود در بازار بهره‌مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی مدل SMS46GI01B را از هورانه خریداری کنیم؟

از آنجا که هورانه به طور تخصصی در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت داشته به خوبی با بهترین برندها آشنایی داشته است. به همین منظور کلکسیونی از محصولات مرغوب و با کیفیت را از برندهای مشهوری گرد هم آورده است. شما می‌توانید هر آنچه که از یک محصول می‌خواهید بدانید را بر روی سایت هورانه و در صفحه کالای مورد نظر خود بیابید و با آگاهی بیشتری اقدام به خرید نمایید.

فروشگاه اینترنتی هورانه با برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره، اعتمادی بی‌پایان را برای کاربران خود به ارمغان خواهد آورد. شما می‌توانید به راحتی کالای مورد نظر خود را مشاهده و در صورت وجود ابهامی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا شما را در انتخاب به خوبی راهنمایی نمایند.

مشتریان ساکن تهران پس از ثبت سفارش و در صورت خریدهای بالای 150 هزار تومان، می‌توانند کالای خود را تا 3 ساعت کاری درب منزل به رایگان دریافت نمایند و مشتریان ساکن سایر شهرها می‌توانند تا 24 ساعت کالای خریداری شده خود را تحویل گیرند ارسال کالا برای شهرستان‌ها از دو طریق تیپاکس و باربری صورت خواهد که هزینه ارسال بر عهدار خریدار است.

در هورانه اصل بودن محصولات ضمانت شده و همچنین تمامی کالاها 7 روز ضمانت بازگشت دارند. با فروشگاه اینترنتی هورانه نهایت اطمینان از خرید بهترین محصولات را تجربه کنید.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : لهستان
سری : سری 4
رنگ : استیل
مصرف انرژی : +A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 84.5
ظرفیت : 12 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 2 سبد
برنامه شستشو : 6 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ظرفشویی بوش SMS46GI01B
 • ظرفیت 12 نفره
 • مصرف انرژی +A
 • ساخت کشور لهستان
 • از سری 4 ظرفشویی بوش
 • مجهز به سنسور ضد نشت آب
 • دارای سنسور تشخیص میزان آب

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر

منو

مقایسه 0